Черноломец (Попово) пожали Тополи само с 3 гола

Септември 98 прегази Ботев (Нови пазар)

Футболистите на Черноломец (Попово) победиха  с класическото 3:0 Тополи 2010 като домакин в среща от 11-ия кръг на Североизточната Трета лига.
Светкавица оглави класирането на Североизток след трудна победа над Лудогорец 3
Беадир Беадиров се превърна в герой за Черноломец, като реализира два гола във вратата на Пламен Роев в 30-ата и 40-ата минута. През втората част поповчани бяха пълни господари на терена, но реализираха само едно попадение чрез Мехмед Сабри в 75-ата минута.

Победата прати тима от Попово на пето място във временното класиране. В следващия кръг Черноломец  гостува на Лудогорец 3, докато Тополи 2010 отново гостува, този път на Дунав.