Деле Али: Можем да стигнем до финала и да спечелим

Полузащитникът на Англия Деле Али вярва, че отборът му може да стигне до финала на Мондиал 2018 и да спечели титлата. Снощи “Трите лъва” се класираха за четвъртфиналите след победа над Колумбия след 1:1 в редовното време и продълженията и 4:3 при дузпите.

"Ключовият момент беше реакцията ни, след като допуснахме гол в последната минута. Показахме, че сме уверени в себе си, показахме героизъм. Колумбийците ни затрудниха максимално. Място на 1/4-финалите е отличен резултат, много фаворити вече са аут от турнира.

Шведите имат силен отбор, страхотни са на това Световно първенство. Ще се подготвим за още един тежък мач вярваме, че можем да стигнем до финала и да спечелим".