"Контра Мондиал": Заслужено ли Германия нокаутира Швеция?

Заслужено ли световният шампион Германия стигна до драматичната победа с 2:1 над Швеция? “Контра Мондиал” с журналистите Александър Димитров, Васил Сумрачки, Красимир Гълъбов и Даниел Любомиров дискутира най-спорните положения от инфарктната битка - имаше ли дузпа за Швеция през първото полувреме при резултат 0:0 и правилно ли бе изгонен Джером Боатенг?

Трябваше ли Месут Йозил да се включи след почивката, когато Германия имаше нужда от нови идеи в атака? Може ли Мексико да изпусне първата позиция срещу коравите шведи и ще се стигне ли до вариант три отбора от тази груба да съберат по 6 точки на финала на групата фаза?

Англия ще търси изразителна победа срещу Панама, за да отговори на предизвикателството на Белгия. Ще имат ли отново трудности “Трите лъва” в завършването на атаките си?

Колумбия и Полша трябва да се реваншират на феновете си за загубите в първи кръг, докато Япония и Сенегал ще се впуснат в битка за гарантиране на мястото си в осминафиналите.
Гледайте всеки ден “Контра Мондиал” всеки ден от 10 часа по време на Световното първенство!