Късни автоголове разсеяха скуката в Будапеща (видео)

Австралия се представя много силно в подготовката си за Мондиал 2018 и днес постигна нова победа. "Кенгурата" спечелиха с 2:1 гостуването си на Унгария в Будапеща, а срещата ще се запомни с двата късни автогола.

Резервата Даниел Арзани откри за австралийците в 74-ата минута, след като преди това мачът беше по-скоро скучен. В 88-ата минута капитанът на гостите Трент Стейнсбъри прати топката в собствената си врата с глава, но в добавеното време и Тамаш Кадар реагира неадекватно в опит да пресече едно центриране и си вкара автогол.

Преди почивката гостите нямаха нито един удар в очертанията на вратата. Възпитаниците на Берт ван Марвайк трябва да са благодарни на стража Матю Райън за няколкото впечатляващи спасявания.

Австралия започва участието си на световните финали с мач срещу Франция. Другите тимове в групата са Перу и Дания.

УНГАРИЯ - АВСТРАЛИЯ 1:2 (0:0)