Мароко загря за Мондиала с нова победа (видео)

Националният отбор на Мароко записа нова победа в контролите преди Мондиала. Тази вечер африканците надиграха с 3:1 Естония в проверка, състояла се в Талин.

Юнес Белханда откри резултата за гостите още в 11-ата минута, а Хаким Зиех удвои от дузпа в 38-ата минута. Юсеф ел-Несири направи резултата класически в 72-ата минута, а почетното попадение за домакините бе отбелязано от Алс Пурйе в 76-ата минута.

Това бе последна проверка на Мароко преди първия мач от световните финали срещу Иран на 15 юни. Преди това африканците надиграха и Словакия (2:1) и направиха равенство с Украйна (0:0).