››   Анкета

Кой ще победи в мача Антъни Джошуа - Кубрат Пулев?

Вихрен - Миньор 0:1

02 ноември 2008 | 22:18

Отборът на Миньор (Перник) спечели с 1:0 като гост на Вихрен (Сандански) в среща от 11-ия кръг на "А" група. Единственото попадение, дело на Петър Петров в 55-ата минута, беше изключително красиво.

Домакините упражниха натиск от първите минути, но трудно създаваха положения. В десетата минута Тиханер навлезе опасно в наказателното поле на "жълто-черните", но изстрелът му беше неточен. В 25-ата минута пред Карадимитрос се откри чудесна възможност, но вратарят на перничани Иванов отрази удара му с глава. Възпитаниците на Димитър Алексиев рядко атакуваха, като до почивката не блеснаха с нищо пред вратата на сандачани.

ИЗТОЧНИК ВИДЕО:  БНТ 1