Левски - Академик 3:0 в контрола, играна на "Герена"

Юношите на Левски, подкрепени от Тасевски, Сърмов, Кръстовчев, Иса и Жоазиньо разбиха втородивизионния Академик с 3:0 в контрола играна на "Герена". Попаденията бяха дело на Иса, Табаков и Зизов като и тримата се разписаха през втората част.

Първото полувреме премина при здрава скука като Левски владееше инициативата, но Кръстовчев и Мариан Огнянов пропуснаха да се разпишат. Привлеченият от Марек таран изпусна очи в очи със стража на студентите - Гьорев, а синият юноша нацели гредата след отличен финт и бомбен шут от 15 метра.

През втората част юношите на Левски увеличиха оборотите и голът бе въпрос на време. Той падна в 59-та минута, когато привлеченият от Хасково Иса откри резултата. В следващите 11 минути се разигра истинска вихрушка пред вратата на Акадамик и с нови две попадения на Табаков в 64-та и Зизов в 70-та минута сините оформиха своята класика.

ЛЕВСКИ - АКАДЕМИК СОФИЯ 3:0