100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 1:7

Манчестър Юн - Манчестър Сити 2:0

Манчестър Юнайтед победи Манчестър Сити с 2:0 на "Олд Трафорд" в градското дерби и се доближи на крачка от спечелването на трета поредна титла. "Червените дяволи" се върнаха на първото място в класирането, като водят с три точки пред втория Ливърпул и са изиграли един мач по-малко. Тимът на Алекс Фъргюсън записа шеста поредна победа във Висшата лига.Димитър Бербатов излезе като титуляр и бе в основата на двете попадения. В 17-ата минута българският нападател бе спънат, а от нарушението Кристиано Роналдо откри резултата. В края на първото полувреме Бербатов свали великолепно една топка и намери Тевес, който направи 2:0. Бербо вече има 11 асистенции във Висшата лига, като в момента е на първо място по този показател. Валери Божинов и Мартин Петров влязоха като резерви през второто полувреме за Манчестър Сити.