100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:0

Манчестър Сити - Уотфорд 3:1
Манчестър Сити увеличи преднината си на четири точки пред Ливърпул, който играе утре, след като шампионите победиха с 3:1 Уотфорд на "Етихад". "Гражданите" изиграха бледо първо полувреме, а в началото на втората част грешно съдийско решение даде начало на головия рецитал на Рахийм Стърлинг (46', 50', 59'). Английският национал вкара, след като бе в засада, която бе маркирана от лайнсмена, но главният съдия реши да зачете попадението. Това даде самочувствие на крилото, който записа хеттрик в рамките на 14 минути. Жерард Деулофеу (66') вкара почетния гол за гостите с първото си докосване в мача.