Наполи победи Лацио с 2:1 в среща от 20-ия кръг на италианската Серия А. Резултатът бе открит в 34-ата минута. Разписа се Хосе Кайехон. Неаполитанци удариха своя противник отново само 3 минути по-късно, когато се разписа Аркадиуш Милик. Полският национал вкара от пряк свободен удар. В 65-ата минута Лацио се върна в мача, когато след самостоятелни действия Чиро Имобиле прониза вратата на домакините. Амбициите на гостите за изравняване обаче бяха попарени 5 минути по-късно, когато останаха с човек по-малко. Втори жълт и съответно червен картон за груба игра получи Франческо Ичерби. Наполи остава втори в класирането с 6 точки по-малко от Ювентус. Шампионът на Италия обаче има и мач по-малко. Лацио е 5-и с 32 точки.