Баия с минимална загуба от Атлетико Паранензе след 2 отменени с ВАР гола

Баия загуби домакинството си на Атлетико Паранензе с минималното 0-1 в първи четвъртфинален сблъсък за Копа Судамерикана. Домакините на два пъти успяха да вкарат топката в мрежата на съперника, но и в двата случая гола не бе зачетен след консултация с системата за видео пвоторения. В първия случай Клейтън довкара топката след разбъркване в наказателното поле, но при удара вдигна високо своя крак срещу лицето на Никао. В началото на второто полувреме попадение на Рамирес бе отменено отново след консултация с ВАР този път за засада. В 67 минута пък Пабло Фелипе даде преднина на Атлетико. Нападателят се възползва от лошата подредба в защитата на домакините и отбеляза от малък ъгъл така важния за отбора си гол.