Хановер - Милан 2:3

Отборът на Милан победи трудно с 3:2 като гост тима на Чавдар Янков Хановер в контрола, играна на "AWD Aрена" пред над 50 000 зрители. Головете за "росонерите" бяха дело на Пипо Индзаги (2) и Андрий Шевчнеко, които се разписаха през втората част. През първото полувреме Хущи бе открил за домакините. Той изпълни дузпа в 10-ата минута, но Дида спаси, като при добавката футболистът изведе германците напред. Бразилската суперзвезда Кака бе резерва, като се появи на почивката на мястото на сънародника си Роналдиньо. Именно 26-годишния бразилец промени визията на игралите с бяло днес италианци. Първо Шевченко изравни след хубав удар с левия крак от 18 метра, а две минути по-късно СуперПипо бе оставен непокрит и след центриране на Антонини не сгреши от два метра. Кака бе много активен, но нямаше шанс при ударите към вратата на Енке.