Отборът на Наполи се измъчи срещу СПАЛ 2013, но въпреки това стигна до поредната си победа. Момчетата на Маурицио Сари надделяха с 3:2 във визитата си във Ферара от 6-ия кръг на Серия "А". Така бившият тим на Диего Марадона продължава да има пълен актив в първенството, като с актив от 18 точки и отбелязани 22 попадения, е лидер в калчото. Паскуале Считарела с удар отдалеч не остави шансове на Хосе Рейна в 12-ата минута. Още в следващата атака Лоренцо Инсиние изравни, а Хосе Кайехон в 73-ата минута донесе пълен обрат. Федерико Вивиани в 77-ата минута изравни от фаул, като Рейна има вина за попадението. Все пак Фаузи Гулам в 83-ата минута донесе победата за неаполитанците. Интересното е, че това бе негов втори го за сезона, а преди това не се бе разписвал в първите си четири години на "Сан Паоло".