Изравнителен гол в 94-ата минута лиши Ливърпул от победа на старта на новия сезон в Премиър лийг. Мърсисайдци водеха до последно, но в крайна сметка завършиха 3:3 с Уотфорд на "Викъридж Роуд". "Червените" демонстрираха колеблива игра, особено в защита, през първата част и на два пъти изоставаха в резултата. Стефано Окака (8') откри, а Садио Мане изравни (29'). Абдулай Дукуре отново даде аванс на "стършелите" до почивката. През втората част гостите заиграха доста по-силно и стигнаха до пълен обрат в рамките на две минути. Роберто Фирмино (57') изравни от дузпа, а Мохамед Салах (57') даде аванс на Ливърпул. Селекцията на Юрген Клоп изпусна още доста положения в следващите минути и така се стигна до добавеното време, когато Мигел Бритос изравни.

Уотфорд: Гомес, Янмаат (18'-Фемения) , Кабул, Холебас, Бритос, Амрабат, Клевърли, Чалоба, Дукуре, Перейра (50'-Ричарлисон), Окака (63'-Грей)

Ливърпул: Миньоле, Александър-Арнолд, Ловрен, Матип, Морено, Джан, Вайналдум, Хендерсън, Салах (87'-Милнър), Мане, Фирмино (81'-Oриги)