Херо: Поръчковото съдийство у нас няма край

Наказаният треньор на Черноморец Димитър Димитров – Херо похвали своите футболисти след инфарктното равенство с Левски. Той изтъкна, че играта, която бургазлии показаха през първото полувреме е тази, която той иска да гледа. ”Не знам защо първата част играхме толкова страхливо и плахо – нищо общо с нещата, които си говорихме преди мача. Доволен съм, че през втората част се преобразихме. Показахме всички неща, които искам от играчите – борбеност, хъс, агресия. Като цяло смятам, че равенството е заслужено”, коментира Димитров.

Херо не пропусна да засегне и темата за съдийството в срещата. ”Явно е, че поръчковото съдийство в България няма да спре скоро. При 2:1 за Левски съдията направи всичко възможно да накъсва играта и да задържи резултата”, завърши треньорът на бургазлии.

ИЗТОЧНИК ВИДЕО:  РИНГ ТВ