Ескишехирспор - Коняспор 1:2

Българският национал Димитър Рангелов влезе като резерва в края на двубоя на Коняспор като гост срещу Ескишехирспор, спечелен от гостите с 2:1. Нападателят Рангелов се появи на терена в 85-ата минута на мача от 28-мия кръг на турското първенство, заменяйки Халил Сонмез. Головете за Коня реализираха Рияд Баич в 25-ата минута от дузпа, както и Волкан Фъндъклъ в 59-ата минута. Вратарят на домакините Рууд Бофен получи директен червен картон за нарушението, довело до изпълнението на 11-метровия наказателен удар през първата част. Почетното попадение в полза на Ескишехирспор реализира Надир Чъфтчъ от дузпа в последните секунди на срещата. Коняспор заема третото място във временното класиране с актив от 56 точки.