Ювентус измъкна противоречива победа с 3:1 в гостуването си на Аталанта от 13-ия кръг на Серия "А". "Бианконерите" бяха без звездата си Кристиано Роналдо, който лекува контузия, но успяха да вземат трите точки, като този път блесна Гонсало Игуаин, който отбеляза два гола за гостите в 74-ата и 82-ата минута и асистира за третото попадение на Пауло Дибала в 92-ата минута. Домакините обаче могат много да съжаляват, че не взеха нещо от този мач, след като първи откриха резултата чрез Робин Госенс в 56-ата минута, а освен това пропуснаха и още доста добри положения, включително и дузпа в 16-ата минута, след като Муса БароуМуса Бароу нацели напречната греда. Освен това бергамаските имаха сериозни претенции към съдията Джанлука Роки, който не отсъди втора дузпа за игра с ръка на Емре Джан, а при втория гол на "бианконерите" също имаше игра с ръка на Хуан Куадрадо.