Интер продължи доминацията си над Милан в Дерби дела Мадонина, записвайки четвърта поредна победа над "росонерите". Тази вечер "нерадзурите" записаха впечатляваща победа с 4:2 над вечния си съперник. Символичните домакини в този двубой губеха с 0:2 на полувремето след голове на Анте Ребич в 40-ата и Златан Ибрахимович в 45-ата минута. Шведът записа седмото си попадение в дербито на Милано в 10-ия си мач и така стана най-възрастният голмайстор в историята на този сблъсък. През втората част обаче играчите на Антонио Конте бяха тотално преобразени и направиха пълен обрат в мача след голове на Марсело Брозович в 51-ата, Матиас Весино в 53-ата, Стефан де Фрай в 70-ата и Ромелу Лукаку в 90-ата минута. Така Интер взе ценни три точки и се изравни с Ювентус на върха в Серия "А".