Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Най-младият състав в историята на
Ливърпул
 се справи с предизвикателството и успя да победи с 1:0 Шрюсбъри Таун в преиграването на четвъртия кръг на Купата на Англия. Автогол на Ро-Шон Уилямс в 75-ата минута донесе успеха на момчетата, които трябваше днес да защитават честта на "червените". Мърсисайдци бяха по-активния отбор през цялото време и заслужено стигнаха до 1/8-финалната фаза на надпреварата, в която ще срещнат
Челси
. Домакините имаха и късмет, тъй като гол Шон Уоли в 59-ата минута бе отменен след намесата на ВАР.  Първият двубой завърши 2:2, въпреки че мърсисайдци водеха с 2:0 в началото на второто полувреме. Още преди две седмици
Юрген Клоп
 заяви, че никой от играчите от първия отбор няма да бъде в състава за преиграването заради предстоящата зимна ваканция. Тогава германецът обяви, че Ливърпул ще излезе с отбора до 23 години, воден от своя наставник Нийл Кричли. Вчера самият Кричли пък заяви, че тимът ще е още по-млад. Средната възраст на състава, който започна днес, бе 19 години и 102 дни. Този състав бе с 80 дни по-млад от онзи, който през декември стартира при разгрома с 0:5 от