минали мачове

14 август 2016 18:00 
Литекс 5:1 Първа атомна (Козлодуй)
21 август 2016 18:00 
Първа атомна (Козлодуй) 2:2 Академик (Свищов)
28 август 2016 18:00 
Бдин (Видин) 6:1 Първа атомна (Козлодуй)
04 септември 2016 17:00 
Първа атомна (Козлодуй) 2:0 Партизан (Червен бряг)
11 септември 2016 17:00 
Левски 2007 (Левски) 2:0 Първа атомна (Козлодуй)
18 септември 2016 17:00 
Първа атомна (Козлодуй) 2:1 Севлиево
25 септември 2016 17:00 
Кариана (Ерден) 6:1 Първа атомна (Козлодуй)
02 октомври 2016 16:00 
Първа атомна (Козлодуй) 3:3 Мизия (Кнежа)
09 октомври 2016 16:00 
Трявна 4:0 Първа атомна (Козлодуй)
16 октомври 2016 16:00 
Първа атомна (Козлодуй) 5:0 Ком (Берковица)
23 октомври 2016 16:00 
Павликени 3:0 Първа атомна (Козлодуй)
30 октомври 2016 14:30 
Първа атомна (Козлодуй) 1:1 Вихър (Славяново)
04 ноември 2016 14:30 
Ювентус (Малчика) 0:2 Първа атомна (Козлодуй)
20 ноември 2016 14:30 
Първа атомна (Козлодуй) 1:1 Янтра (Габрово)
05 март 2017 14:30 
Първа атомна (Козлодуй) 0:3 Литекс
12 март 2017 14:30 
Академик (Свищов) 2:0 Първа атомна (Козлодуй)
19 март 2017 14:30 
Първа атомна (Козлодуй) 2:0 Бдин (Видин)
24 март 2017 14:30 
Партизан (Червен бряг) 1:0 Първа атомна (Козлодуй)
02 април 2017 17:00 
Първа атомна (Козлодуй) 1:0 Левски 2007 (Левски)
09 април 2017 17:00 
Севлиево 3:0 Първа атомна (Козлодуй)
14 април 2017 17:00 
Първа атомна (Козлодуй) 0:1 Кариана (Ерден)
23 април 2017 17:00 
Мизия (Кнежа) 1:2 Първа атомна (Козлодуй)
30 април 2017 17:00 
Първа атомна (Козлодуй) 0:0 Трявна
07 май 2017 18:00 
Ком (Берковица) 1:3 Първа атомна (Козлодуй)
14 май 2017 18:00 
Първа атомна (Козлодуй) 2:0 Павликени
17 май 2017 18:00 
Вихър (Славяново) 3:0 Първа атомна (Козлодуй)
21 май 2017 18:00 
Първа атомна (Козлодуй) 10:1 Ювентус (Малчика)
04 юни 2017 18:00 
Янтра (Габрово) - Първа атомна (Козлодуй)

класиране

отбор М П Р З Г точки
3   Севлиево
27
18
3
6
67:31 (36)
57
4 Левски 2007 (Левски) Левски 2007 (Левски)
27
17
3
7
50:26 (24)
54
5 Вихър (Славяново) Вихър (Славяново)
27
15
5
7
69:27 (42)
50
6 Бдин (Видин) Бдин (Видин)
27
15
4
8
76:32 (44)
49
7 Академик (Свищов) Академик (Свищов)
27
10
5
12
41:40 (1)
35
8 Първа атомна (Козлодуй) Първа атомна (Козлодуй)
27
10
5
12
41:50 (-9)
35
9 Павликени Павликени
27
10
4
13
41:43 (-2)
34
10 Трявна Трявна
27
8
6
13
35:50 (-15)
30
11 Мизия (Кнежа) Мизия (Кнежа)
27
7
9
11
36:57 (-21)
30
12 Янтра (Габрово) Янтра (Габрово)
26
8
4
14
40:59 (-19)
28
13 Партизан (Червен бряг) Партизан (Червен бряг)
27
5
5
17
17:71 (-54)
20
14 Ком (Берковица) Ком (Берковица)
27
2
1
24
19:134 (-115)
7

Сезон 2016/2017 всички мачове на Първа атомна (Козлодуй)

Кръг Дата/Час   Мачове  
1 14.08.2016 - 18:00 Литекс 5:1 Първа атомна (Козлодуй)
2 21.08.2016 - 18:00 Първа атомна (Козлодуй) 2:2 Академик (Свищов)
3 28.08.2016 - 18:00 Бдин (Видин) 6:1 Първа атомна (Козлодуй)
4 04.09.2016 - 17:00 Първа атомна (Козлодуй) 2:0 Партизан (Червен бряг)
5 11.09.2016 - 17:00 Левски 2007 (Левски) 2:0 Първа атомна (Козлодуй)
6 18.09.2016 - 17:00 Първа атомна (Козлодуй) 2:1 Севлиево
7 25.09.2016 - 17:00 Кариана (Ерден) 6:1 Първа атомна (Козлодуй)
8 02.10.2016 - 16:00 Първа атомна (Козлодуй) 3:3 Мизия (Кнежа)
9 09.10.2016 - 16:00 Трявна 4:0 Първа атомна (Козлодуй)
10 16.10.2016 - 16:00 Първа атомна (Козлодуй) 5:0 Ком (Берковица)
11 23.10.2016 - 16:00 Павликени 3:0 Първа атомна (Козлодуй)
12 30.10.2016 - 14:30 Първа атомна (Козлодуй) 1:1 Вихър (Славяново)
13 04.11.2016 - 14:30 Ювентус (Малчика) 0:2 Първа атомна (Козлодуй)
15 20.11.2016 - 14:30 Първа атомна (Козлодуй) 1:1 Янтра (Габрово)
16 05.03.2017 - 14:30 Първа атомна (Козлодуй) 0:3 Литекс
17 12.03.2017 - 14:30 Академик (Свищов) 2:0 Първа атомна (Козлодуй)
18 19.03.2017 - 14:30 Първа атомна (Козлодуй) 2:0 Бдин (Видин)
19 24.03.2017 - 14:30 Партизан (Червен бряг) 1:0 Първа атомна (Козлодуй)
20 02.04.2017 - 17:00 Първа атомна (Козлодуй) 1:0 Левски 2007 (Левски)
21 09.04.2017 - 17:00 Севлиево 3:0 Първа атомна (Козлодуй)
22 14.04.2017 - 17:00 Първа атомна (Козлодуй) 0:1 Кариана (Ерден)
23 23.04.2017 - 17:00 Мизия (Кнежа) 1:2 Първа атомна (Козлодуй)
24 30.04.2017 - 17:00 Първа атомна (Козлодуй) 0:0 Трявна
25 07.05.2017 - 18:00 Ком (Берковица) 1:3 Първа атомна (Козлодуй)
26 14.05.2017 - 18:00 Първа атомна (Козлодуй) 2:0 Павликени
27 17.05.2017 - 18:00 Вихър (Славяново) 3:0 Първа атомна (Козлодуй)
28 21.05.2017 - 18:00 Първа атомна (Козлодуй) 10:1 Ювентус (Малчика)
30 04.06.2017 - 18:00 Янтра (Габрово) - Първа атомна (Козлодуй)

Левски | Литекс | "А" Група | "Б" Групи | Национални отбори по футбол | Купа на България | Англия | Испания | Италия | Германия | Франция | Русия | Шампионска лига | Лига Европа | Мачове на живо | Класиране

Съдържанието на този уеб сайт и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на Агенция Спортал, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на Агенция Спортал, посочване на източника и добавяне на линк към www.sportal.bg. Използването на графични и видео материали, публикувани в сайта, е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.

Този уебсайт е собственост на Sportal Media Group

Sportal.bg is part of the Sportal Media Group network
ЕВРО2016 | Мобилни телефони | Бизнес новини | Лайфстайл | Woman.bg | Men Only | Новини | Shopping.bg Мобилен Портал