Първа атомна (Козлодуй) - Трявна

30.04.2017 от 17:00 часа
  •    предстоящи мачове
  • минали мачове   

класиране

отбор М П Р З Г точки
4   Севлиево
22
16
1
5
61:25 (36)
49
5 Вихър (Славяново) Вихър (Славяново)
22
12
4
6
57:22 (35)
40
6 Бдин (Видин) Бдин (Видин)
21
11
3
7
52:26 (26)
36
7 Павликени Павликени
21
9
3
9
32:27 (5)
30
8 Мизия (Кнежа) Мизия (Кнежа)
21
6
8
7
32:42 (-10)
26
9 Академик (Свищов) Академик (Свищов)
21
7
4
10
21:30 (-9)
25
10 Първа атомна (Козлодуй) Първа атомна (Козлодуй)
22
7
4
11
26:45 (-19)
25
11 Трявна Трявна
21
6
4
11
25:35 (-10)
22
12 Янтра (Габрово) Янтра (Габрово)
21
6
3
12
26:52 (-26)
21
13 Партизан (Червен бряг) Партизан (Червен бряг)
22
4
4
14
13:54 (-41)
16
14 Ком (Берковица) Ком (Берковица)
21
2
1
18
15:93 (-78)
7
15 Ювентус (Малчика) Ювентус (Малчика)
22
0
1
21
10:81 (-71)
1

Сезон 2016/2017 всички мачове на Първа атомна (Козлодуй)

Кръг Дата/Час   Мачове  
1 14.08.2016 - 18:00 Литекс 5:1 Първа атомна (Козлодуй)
2 21.08.2016 - 18:00 Първа атомна (Козлодуй) 2:2 Академик (Свищов)
3 28.08.2016 - 18:00 Бдин (Видин) 6:1 Първа атомна (Козлодуй)
4 04.09.2016 - 17:00 Първа атомна (Козлодуй) 2:0 Партизан (Червен бряг)
5 11.09.2016 - 17:00 Левски 2007 (Левски) 2:0 Първа атомна (Козлодуй)
6 18.09.2016 - 17:00 Първа атомна (Козлодуй) 2:1 Севлиево
7 25.09.2016 - 17:00 Кариана (Ерден) 6:1 Първа атомна (Козлодуй)
8 02.10.2016 - 16:00 Първа атомна (Козлодуй) 3:3 Мизия (Кнежа)
9 09.10.2016 - 16:00 Трявна 4:0 Първа атомна (Козлодуй)
10 16.10.2016 - 16:00 Първа атомна (Козлодуй) 5:0 Ком (Берковица)
11 23.10.2016 - 16:00 Павликени 3:0 Първа атомна (Козлодуй)
12 30.10.2016 - 14:30 Първа атомна (Козлодуй) 1:1 Вихър (Славяново)
13 04.11.2016 - 14:30 Ювентус (Малчика) 0:2 Първа атомна (Козлодуй)
15 20.11.2016 - 14:30 Първа атомна (Козлодуй) 1:1 Янтра (Габрово)
16 05.03.2017 - 14:30 Първа атомна (Козлодуй) 0:3 Литекс
17 12.03.2017 - 14:30 Академик (Свищов) 2:0 Първа атомна (Козлодуй)
18 19.03.2017 - 14:30 Първа атомна (Козлодуй) 2:0 Бдин (Видин)
19 24.03.2017 - 14:30 Партизан (Червен бряг) 1:0 Първа атомна (Козлодуй)
20 02.04.2017 - 17:00 Първа атомна (Козлодуй) 1:0 Левски 2007 (Левски)
21 09.04.2017 - 17:00 Севлиево 3:0 Първа атомна (Козлодуй)
22 14.04.2017 - 17:00 Първа атомна (Козлодуй) 0:1 Кариана (Ерден)
23 23.04.2017 - 17:00 Мизия (Кнежа) 1:2 Първа атомна (Козлодуй)
24 30.04.2017 - 17:00 Първа атомна (Козлодуй) - Трявна
25 07.05.2017 - 18:00 Ком (Берковица) - Първа атомна (Козлодуй)
26 14.05.2017 - 18:00 Първа атомна (Козлодуй) - Павликени
27 17.05.2017 - 18:00 Вихър (Славяново) - Първа атомна (Козлодуй)
28 21.05.2017 - 18:00 Първа атомна (Козлодуй) - Ювентус (Малчика)
30 04.06.2017 - 18:00 Янтра (Габрово) - Първа атомна (Козлодуй)

Левски | Литекс | "А" Група | "Б" Групи | Национални отбори по футбол | Купа на България | Англия | Испания | Италия | Германия | Франция | Русия | Шампионска лига | Лига Европа | Мачове на живо | Класиране

Съдържанието на този уеб сайт и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на Агенция Спортал, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на Агенция Спортал, посочване на източника и добавяне на линк към www.sportal.bg. Използването на графични и видео материали, публикувани в сайта, е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.

Този уебсайт е собственост на Sportal Media Group

Sportal.bg is part of the Sportal Media Group network
ЕВРО2016 | Мобилни телефони | Бизнес новини | Лайфстайл | Woman.bg | Men Only | Новини | Shopping.bg Мобилен Портал