минали мачове

13 август 2016 18:00 
Гигант (Съединение) 1:2 Миньор (Раднево)
20 август 2016 18:00 
Миньор (Раднево) 0:0 Атлетик (Куклен)
27 август 2016 18:00 
Свиленград 2:0 Миньор (Раднево)
31 август 2016 18:00 
Миньор (Раднево) 0:3 Карнобат
03 септември 2016 17:00 
Елхово 4:0 Миньор (Раднево)
10 септември 2016 17:00 
Асеновец (Асеновград) 4:1 Миньор (Раднево)
17 септември 2016 17:00 
Миньор (Раднево) 2:0 Ураган (Бояджик)
24 септември 2016 17:00 
Любимец 1:1 Миньор (Раднево)
01 октомври 2016 16:00 
Миньор (Раднево) 0:3 Раковски 2011
08 октомври 2016 16:00 
Евроколеж 1:0 Миньор (Раднево)
15 октомври 2016 16:00 
Миньор (Раднево) 0:6 Марица (Пловдив)
22 октомври 2016 16:00 
Борислав 2009 (Първомай) 3:0 Миньор (Раднево)
29 октомври 2016 16:00 
Миньор (Раднево) 0:2 Верея 2
04 ноември 2016 14:30 
Загорец (Нова Загора) 4:0 Миньор (Раднево)
12 ноември 2016 14:30 
Миньор (Раднево) 0:1 Димитровград 1947
19 ноември 2016 14:30 
Арда (Кърджали) 3:1 Миньор (Раднево)
26 ноември 2016 14:30 
Миньор (Раднево) 1:3 Розова долина (Казанлък)
25 февруари 2017 14:00 
Миньор (Раднево) 1:0 Гигант (Съединение)
04 март 2017 15:00 
Атлетик (Куклен) 0:1 Миньор (Раднево)
11 март 2017 15:00 
Миньор (Раднево) 1:1 Свиленград
18 март 2017 15:00 
Карнобат 2:2 Миньор (Раднево)
24 март 2017 15:00 
Миньор (Раднево) 2:0 Елхово
01 април 2017 17:00 
Миньор (Раднево) 4:1 Асеновец (Асеновград)
05 април 2017 17:00 
Ураган (Бояджик) 2:1 Миньор (Раднево)
08 април 2017 17:00 
Миньор (Раднево) 1:2 Любимец
14 април 2017 17:00 
Раковски 2011 2:2 Миньор (Раднево)
22 април 2017 17:00 
Миньор (Раднево) 4:1 Евроколеж
26 април 2017 17:00 
Марица (Пловдив) 1:0 Миньор (Раднево)
29 април 2017 17:00 
Миньор (Раднево) 1:1 Борислав 2009 (Първомай)
07 май 2017 18:00 
Верея 2 0:5 Миньор (Раднево)
10 май 2017 18:00 
Миньор (Раднево) 0:2 Загорец (Нова Загора)
13 май 2017 18:00 
Димитровград 1947 0:1 Миньор (Раднево)
19 май 2017 18:00 
Миньор (Раднево) 2:0 Арда (Кърджали)
27 май 2017 18:00 
Розова долина (Казанлък) 2:3 Миньор (Раднево)

класиране

отбор М П Р З Г точки
7 Евроколеж Евроколеж
34
14
4
16
64:65 (-1)
46
8 Ураган (Бояджик) Ураган (Бояджик)
34
13
6
15
55:66 (-11)
45
9 Асеновец (Асеновград) Асеновец (Асеновград)
34
13
5
16
50:56 (-6)
44
10 Димитровград 1947 Димитровград 1947
34
12
7
15
35:39 (-4)
43
11 Верея 2 Верея 2
34
12
5
17
66:76 (-10)
41
12 Свиленград Свиленград
34
11
8
15
41:52 (-11)
41
13 Гигант (Съединение) Гигант (Съединение)
34
12
5
17
51:71 (-20)
41
14 Раковски 2011 Раковски 2011
34
11
7
16
52:81 (-29)
40
15 Миньор (Раднево) Миньор (Раднево)
34
11
6
17
39:58 (-19)
39
16 Арда (Кърджали) Арда (Кърджали)
33
10
6
17
44:69 (-25)
36
17 Любимец Любимец
34
9
6
19
38:79 (-41)
33
18 Елхово Елхово
33
4
3
26
27:85 (-58)
15

Сезон 2016/2017 всички мачове на Миньор (Раднево)

Кръг Дата/Час   Мачове  
1 13.08.2016 - 18:00 Гигант (Съединение) 1:2 Миньор (Раднево)
2 20.08.2016 - 18:00 Миньор (Раднево) 0:0 Атлетик (Куклен)
3 27.08.2016 - 18:00 Свиленград 2:0 Миньор (Раднево)
4 31.08.2016 - 18:00 Миньор (Раднево) 0:3 Карнобат
5 03.09.2016 - 17:00 Елхово 4:0 Миньор (Раднево)
6 10.09.2016 - 17:00 Асеновец (Асеновград) 4:1 Миньор (Раднево)
7 17.09.2016 - 17:00 Миньор (Раднево) 2:0 Ураган (Бояджик)
8 24.09.2016 - 17:00 Любимец 1:1 Миньор (Раднево)
9 01.10.2016 - 16:00 Миньор (Раднево) 0:3 Раковски 2011
10 08.10.2016 - 16:00 Евроколеж 1:0 Миньор (Раднево)
11 15.10.2016 - 16:00 Миньор (Раднево) 0:6 Марица (Пловдив)
12 22.10.2016 - 16:00 Борислав 2009 (Първомай) 3:0 Миньор (Раднево)
13 29.10.2016 - 16:00 Миньор (Раднево) 0:2 Верея 2
14 04.11.2016 - 14:30 Загорец (Нова Загора) 4:0 Миньор (Раднево)
15 12.11.2016 - 14:30 Миньор (Раднево) 0:1 Димитровград 1947
16 19.11.2016 - 14:30 Арда (Кърджали) 3:1 Миньор (Раднево)
17 26.11.2016 - 14:30 Миньор (Раднево) 1:3 Розова долина (Казанлък)
18 25.02.2017 - 14:00 Миньор (Раднево) 1:0 Гигант (Съединение)
19 04.03.2017 - 15:00 Атлетик (Куклен) 0:1 Миньор (Раднево)
20 11.03.2017 - 15:00 Миньор (Раднево) 1:1 Свиленград
21 18.03.2017 - 15:00 Карнобат 2:2 Миньор (Раднево)
22 24.03.2017 - 15:00 Миньор (Раднево) 2:0 Елхово
23 01.04.2017 - 17:00 Миньор (Раднево) 4:1 Асеновец (Асеновград)
24 05.04.2017 - 17:00 Ураган (Бояджик) 2:1 Миньор (Раднево)
25 08.04.2017 - 17:00 Миньор (Раднево) 1:2 Любимец
26 14.04.2017 - 17:00 Раковски 2011 2:2 Миньор (Раднево)
27 22.04.2017 - 17:00 Миньор (Раднево) 4:1 Евроколеж
28 26.04.2017 - 17:00 Марица (Пловдив) 1:0 Миньор (Раднево)
29 29.04.2017 - 17:00 Миньор (Раднево) 1:1 Борислав 2009 (Първомай)
30 07.05.2017 - 18:00 Верея 2 0:5 Миньор (Раднево)
31 10.05.2017 - 18:00 Миньор (Раднево) 0:2 Загорец (Нова Загора)
32 13.05.2017 - 18:00 Димитровград 1947 0:1 Миньор (Раднево)
33 19.05.2017 - 18:00 Миньор (Раднево) 2:0 Арда (Кърджали)
34 27.05.2017 - 18:00 Розова долина (Казанлък) 2:3 Миньор (Раднево)

Левски | Литекс | "А" Група | "Б" Групи | Национални отбори по футбол | Купа на България | Англия | Испания | Италия | Германия | Франция | Русия | Шампионска лига | Лига Европа | Мачове на живо | Класиране

Съдържанието на този уеб сайт и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на Агенция Спортал, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на Агенция Спортал, посочване на източника и добавяне на линк към www.sportal.bg. Използването на графични и видео материали, публикувани в сайта, е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.

Този уебсайт е собственост на Sportal Media Group

Sportal.bg is part of the Sportal Media Group network
ЕВРО2016 | Мобилни телефони | Бизнес новини | Лайфстайл | Woman.bg | Men Only | Новини | Shopping.bg Мобилен Портал