• копирано

Пълна програма

Срещи от Europa League Qualification Preliminary Round final кръг Начало
Прогрес Нидеркорн 1 : 0 Кардиф Мет Юнивърсити 27.06.2019 20:30
Бари Таун 0 : 0 Клифтънвил 27.06.2019 20:30
Сант Жулия 3 : 2 Европа 27.06.2019 21:00
Клаксвуйк 5 : 1 Тре Фиори 27.06.2019 21:00
Балимена Юнайтед 2 : 0 НСИ Рунавик 27.06.2019 21:40
Ла Фиорита Монтеджардино 0 : 1 Енгордани 27.06.2019 21:45
Прищина 1 : 1 Сейнт Джоузефс 27.06.2019 21:45
Сейнт Джоузефс 2 : 0 Прищина 02.07.2019 18:45
Кардиф Мет Юнивърсити 2 : 1 Прогрес Нидеркорн 04.07.2019 20:30
Енгордани 2 : 1 Ла Фиорита Монтеджардино 04.07.2019 20:30
НСИ Рунавик 0 : 0 Балимена Юнайтед 04.07.2019 21:00
Европа 4 : 0 Сант Жулия 04.07.2019 21:30
Тре Фиори 0 : 4 Клаксвуйк 04.07.2019 21:45
Клифтънвил 4 : 0 Бари Таун 04.07.2019 21:45
Срещи от Лига Европа - Квалификация 1 кръг Начало
Сейнт Джоузефс 0 : 4 Рейнджърс 09.07.2019 18:55
Гзира Юнайтед 0 : 2 Хайдук (Сплит) 09.07.2019 19:00
ЦСКА-София 4 : 0 Титоград 09.07.2019 20:30
Жонес Еш 0 : 0 Тобол 10.07.2019 18:55
Пюник 3 : 3 Шкупи Скопие 11.07.2019 16:30
Ордабаси Шимкент 1 : 0 Торпедо Кутаиси 11.07.2019 17:00
Вентспилс 3 : 0 Теута Дуръс 11.07.2019 17:45
ФК Алашкерт 3 : 1 Македония Гьорче Петров 11.07.2019 18:00
Транс Нарва 0 : 2 Будучност 11.07.2019 18:30
Лячи 1 : 1 Апоел Беер Шева 11.07.2019 18:30
АЕК Ларнака 1 : 0 Петрокъб 11.07.2019 18:30
КуПС 2 : 0 Витебск 11.07.2019 19:00
Флора Талин 2 : 0 Раднички (Ниш) 11.07.2019 19:00
Сабаил 2 : 3 Университатя Крайова 11.07.2019 19:00
Ружомберок 0 : 2 Левски 11.07.2019 19:30
Балзан 3 : 4 Домжале 11.07.2019 19:30
Ретеряй 1 : 1 Клаксвуйк 11.07.2019 19:30
Сперанца 0 : 3 Нефтчи 11.07.2019 20:00
Бран 2 : 2 Шамрок Роувърс 11.07.2019 20:00
Лиепая 1 : 1 Динамо Минск 11.07.2019 20:00
Шахтьор Солигорск 1 : 0 Хибърниънс 11.07.2019 20:00
Малмьо ФФ 7 : 0 Балимена Юнайтед 11.07.2019 20:00
Макаби Хайфа 2 : 0 Мура 11.07.2019 20:00
Крусейдърс 2 : 0 Б36 Торсхавн 11.07.2019 20:00
Динамо Тбилиси 6 : 0 Енгордани 11.07.2019 20:00
Дебрецен 3 : 0 Кукеси 11.07.2019 20:00
Академия Пандев 0 : 3 Зрински Мостар 11.07.2019 20:00
Мьолде 7 : 1 Рейкявик 11.07.2019 20:00
Радник Биелина 2 : 0 Спартак Търнава 11.07.2019 20:00
Брьондби 4 : 1 ФК Интер 11.07.2019 20:00
Кауно Жалгирис 0 : 2 Аполон 11.07.2019 20:00
Фола Еш 1 : 2 Чихура 11.07.2019 20:30
Олимпия Любляна 2 : 3 РФС 11.07.2019 21:00
Конас Кий 1 : 2 Килмарнък 11.07.2019 21:00
ДАК Дунайска Стреда 1 : 1 Краковия 11.07.2019 21:30
Европа 0 : 0 Легия Варшава 11.07.2019 21:30
Чукарички 3 : 0 Банантс 11.07.2019 21:30
Зета 1 : 5 ФК Види 11.07.2019 21:30
ФКСБ 2 : 0 Мислами 11.07.2019 21:30
Корк Сити 0 : 2 Прогрес Нидеркорн 11.07.2019 21:45
Клифтънвил 0 : 1 Хаугесун 11.07.2019 21:45
Абърдийн 2 : 1 РоПС 11.07.2019 21:45
Сейнт Патрикс Атлетик 0 : 2 Норкьопинг 11.07.2019 21:45
Хонвед Будапеща 3 : 1 Жалгирис Вилнюс 11.07.2019 22:00
Широки Брег 1 : 2 Кайрат Алмати 11.07.2019 22:00
Брейдаблик 0 : 0 ФК Вадуц 11.07.2019 23:00
Стярнан 2 : 1 Левадия 11.07.2019 23:00
Банантс 0 : 5 Чукарички 16.07.2019 18:00
Клаксвуйк 0 : 0 Ретеряй 16.07.2019 20:00
Титоград 0 : 0 ЦСКА-София 16.07.2019 21:30
Чихура 2 : 1 Фола Еш 17.07.2019 19:00
Тобол 1 : 1 Жонес Еш 18.07.2019 15:00
Кайрат Алмати 2 : 1 Широки Брег 18.07.2019 17:30
Македония Гьорче Петров 0 : 3 ФК Алашкерт 18.07.2019 17:30
Теута Дуръс 1 : 0 Вентспилс 18.07.2019 18:00
ФК Интер 2 : 0 Брьондби 18.07.2019 18:30
РФС 0 : 2 Олимпия Любляна 18.07.2019 19:00
Левадия 3 : 2 Стярнан 18.07.2019 19:00
Университатя Крайова 3 : 2 Сабаил 18.07.2019 19:00
РоПС 1 : 2 Абърдийн 18.07.2019 19:00
Левски 2 : 0 Ружомберок 18.07.2019 19:30
Динамо Минск 1 : 2 Лиепая 18.07.2019 19:30
Зрински Мостар 3 : 0 Академия Пандев 18.07.2019 20:00
Жалгирис Вилнюс 1 : 1 Хонвед Будапеща 18.07.2019 20:00
ФК Вадуц 2 : 1 Брейдаблик 18.07.2019 20:00
Аполон 4 : 0 Кауно Жалгирис 18.07.2019 20:00
Мислами 1 : 2 ФКСБ 18.07.2019 20:00
Хаугесун 5 : 1 Клифтънвил 18.07.2019 20:00
Петрокъб 0 : 1 АЕК Ларнака 18.07.2019 20:00
Нефтчи 6 : 0 Сперанца 18.07.2019 20:00
Краковия 2 : 2 ДАК Дунайска Стреда 18.07.2019 20:00
Торпедо Кутаиси 0 : 2 Ордабаси Шимкент 18.07.2019 20:00
Енгордани 0 : 1 Динамо Тбилиси 18.07.2019 20:30
Прогрес Нидеркорн 1 : 2 Корк Сити 18.07.2019 20:30
Апоел Беер Шева 1 : 0 Лячи 18.07.2019 20:30
Норкьопинг 2 : 1 Сейнт Патрикс Атлетик 18.07.2019 21:00
Мура 2 : 3 Макаби Хайфа 18.07.2019 21:00
Б36 Торсхавн 2 : 3 Крусейдърс 18.07.2019 21:00
Кукеси 1 : 1 Дебрецен 18.07.2019 21:00
Хайдук (Сплит) 1 : 3 Гзира Юнайтед 18.07.2019 21:00
ФК Види 0 : 0 Зета 18.07.2019 21:00
Хибърниънс 0 : 1 Шахтьор Солигорск 18.07.2019 21:00
Шкупи Скопие 1 : 2 Пюник 18.07.2019 21:30
Витебск 1 : 1 КуПС 18.07.2019 21:30
Балимена Юнайтед 0 : 4 Малмьо ФФ 18.07.2019 21:45
Килмарнък 0 : 2 Конас Кий 18.07.2019 21:45
Рейнджърс 6 : 0 Сейнт Джоузефс 18.07.2019 21:45
Спартак Търнава 5 : 2 Радник Биелина 18.07.2019 21:45
Раднички (Ниш) 2 : 2 Флора Талин 18.07.2019 21:45
Домжале 1 : 0 Балзан 18.07.2019 21:45
Будучност 4 : 1 Транс Нарва 18.07.2019 21:45
Легия Варшава 3 : 0 Европа 18.07.2019 22:00
Рейкявик 0 : 0 Мьолде 18.07.2019 22:00
Шамрок Роувърс 2 : 1 Бран 18.07.2019 22:00
Срещи от Лига Европа - Квалификация 2 кръг Начало
Арарат Армения 2 : 0 Линкълн Ред Импс 23.07.2019 18:00
ХБ Торсхавн 2 : 2 Линфийлд 23.07.2019 18:45
Шкендия 1 : 2 Ф91 Дюделанж 23.07.2019 18:55
ФК Санта Колома 0 : 0 Астана 23.07.2019 21:00
Тре Пене 0 : 5 Судува 23.07.2019 21:30
Слован Братислава 2 : 1 Фероникели 24.07.2019 19:00
Пюник 2 : 1 Яблонец 25.07.2019 16:30
Вентспилс 4 : 0 Гзира Юнайтед 25.07.2019 17:45
Габала 0 : 2 Динамо Тбилиси 25.07.2019 18:00
АЕК Ларнака 3 : 0 Левски 25.07.2019 18:30
Партизани 0 : 1 Шериф 25.07.2019 18:30
Утрехт 1 : 1 Зрински Мостар 25.07.2019 19:30
Чихура 1 : 1 Абърдийн 25.07.2019 19:45
Хонвед Будапеща 0 : 0 Университатя Крайова 25.07.2019 19:55
Арсенал Тула 0 : 1 Нефтчи 25.07.2019 20:00
Мьолде 0 : 0 Чукарички 25.07.2019 20:00
Хаугесун 2 : 0 Щурм Грац 25.07.2019 20:00
Лехия (Гданск) 2 : 1 Брьондби 25.07.2019 20:00
Шахтьор Солигорск 2 : 0 Есберг 25.07.2019 20:00
Йени Малтияспор 2 : 2 Олимпия Любляна 25.07.2019 20:00
Млада Болеслав 1 : 1 Ордабаси Шимкент 25.07.2019 20:00
Флора Талин 1 : 2 Айнтрахт Франкфурт 25.07.2019 20:00
ФК Алашкерт 0 : 3 ФКСБ 25.07.2019 20:00
Локомотив (Пловдив) 2 : 0 Спартак Търнава 25.07.2019 20:30
Конас Кий 0 : 1 Партизан 25.07.2019 20:30
ЦСКА-София 1 : 0 Осиек 25.07.2019 20:30
Апоел Беер Шева 2 : 0 Кайрат Алмати 25.07.2019 20:30
Норкьопинг 2 : 0 Лиепая 25.07.2019 21:00
Пяст Гливице 3 : 2 Рига 25.07.2019 21:00
ФК Види 1 : 0 ФК Вадуц 25.07.2019 21:00
Люцерн 1 : 0 Клаксвуйк 25.07.2019 21:15
ДАК Дунайска Стреда 1 : 2 Атромитос 25.07.2019 21:30
АЗ Алкмаар 0 : 0 Хекен 25.07.2019 21:30
Гент 6 : 3 Виторул Констанца 25.07.2019 21:30
Арис (Солун) 0 : 0 АЕЛ Лимасол 25.07.2019 21:30
Жонес Еш 0 : 1 Витория Гимараеш 25.07.2019 21:30
Уулвърхамптън 2 : 0 Крусейдърс 25.07.2019 21:45
Будучност 1 : 3 Зоря Луганск 25.07.2019 21:45
Рейнджърс 2 : 0 Прогрес Нидеркорн 25.07.2019 21:45
Страсбург 3 : 1 Макаби Хайфа 25.07.2019 21:45
Домжале 2 : 2 Малмьо ФФ 25.07.2019 21:45
Еспаньол 4 : 0 Стярнан 25.07.2019 22:00
Легия Варшава 1 : 0 КуПС 25.07.2019 22:00
Валур 1 : 1 Лудогорец 25.07.2019 22:00
Шамрок Роувърс 2 : 1 Аполон 25.07.2019 22:00
Торино 3 : 0 Дебрецен 25.07.2019 22:00
Судува 5 : 0 Тре Пене 30.07.2019 18:45
Линкълн Ред Импс 1 : 2 Арарат Армения 30.07.2019 18:45
Ф91 Дюделанж 1 : 1 Шкендия 30.07.2019 18:55
Фероникели 0 : 2 Слован Братислава 30.07.2019 19:00
Чукарички 1 : 3 Мьолде 31.07.2019 21:45
Астана 4 : 1 ФК Санта Колома 01.08.2019 17:00
Ордабаси Шимкент 2 : 3 Млада Болеслав 01.08.2019 17:00
Кайрат Алмати 1 : 1 Апоел Беер Шева 01.08.2019 17:30
Виторул Констанца 2 : 1 Гент 01.08.2019 18:00
Зоря Луганск 1 : 0 Будучност 01.08.2019 19:00
КуПС 0 : 0 Легия Варшава 01.08.2019 19:00
Университатя Крайова 3 : 1 Хонвед Будапеща 01.08.2019 19:15
Хекен 0 : 3 АЗ Алкмаар 01.08.2019 19:30
Рига 2 : 1 Пяст Гливице 01.08.2019 19:30
Левски 0 : 4 АЕК Ларнака 01.08.2019 19:30
Дебрецен 1 : 4 Торино 01.08.2019 19:30
Нефтчи 3 : 0 Арсенал Тула 01.08.2019 20:00
Атромитос 3 : 2 ДАК Дунайска Стреда 01.08.2019 20:00
АЕЛ Лимасол 0 : 1 Арис (Солун) 01.08.2019 20:00
Шериф 1 : 1 Партизани 01.08.2019 20:00
Лиепая 0 : 1 Норкьопинг 01.08.2019 20:00
Яблонец 0 : 0 Пюник 01.08.2019 20:00
Клаксвуйк 0 : 1 Люцерн 01.08.2019 20:00
ФК Вадуц 2 : 0 ФК Види 01.08.2019 20:00
Макаби Хайфа 2 : 1 Страсбург 01.08.2019 20:00
Зрински Мостар 2 : 1 Утрехт 01.08.2019 20:00
Динамо Тбилиси 3 : 0 Габала 01.08.2019 20:00
Аполон 3 : 1 Шамрок Роувърс 01.08.2019 20:00
Малмьо ФФ 3 : 2 Домжале 01.08.2019 20:00
Брьондби 4 : 1 Лехия (Гданск) 01.08.2019 20:30
Прогрес Нидеркорн 0 : 0 Рейнджърс 01.08.2019 20:30
Лудогорец 4 : 0 Валур 01.08.2019 20:30
Есберг 0 : 0 Шахтьор Солигорск 01.08.2019 20:45
Гзира Юнайтед 2 : 2 Вентспилс 01.08.2019 21:00
Олимпия Любляна 0 : 1 Йени Малтияспор 01.08.2019 21:00
ФКСБ 2 : 3 ФК Алашкерт 01.08.2019 21:30
Айнтрахт Франкфурт 2 : 1 Флора Талин 01.08.2019 21:30
Щурм Грац 2 : 1 Хаугесун 01.08.2019 21:30
Спартак Търнава 3 : 1 Локомотив (Пловдив) 01.08.2019 21:45
Абърдийн 5 : 0 Чихура 01.08.2019 21:45
Осиек 4 : 4 ЦСКА-София 01.08.2019 21:45
Линфийлд 1 : 0 ХБ Торсхавн 01.08.2019 21:45
Крусейдърс 1 : 4 Уулвърхамптън 01.08.2019 22:00
Витория Гимараеш 4 : 0 Жонес Еш 01.08.2019 22:00
Партизан 3 : 0 Конас Кий 01.08.2019 22:00
Стярнан 1 : 3 Еспаньол 01.08.2019 22:15
Срещи от Лига Европа - Квалификация 3 кръг Начало
Арарат Армения 1 : 2 Сабуртало 06.08.2019 18:00
Рига 1 : 1 ХИК 06.08.2019 19:00
Сутиеска 1 : 2 Линфийлд 06.08.2019 21:15
Слован Братислава 1 : 0 Дъндолк 07.08.2019 21:15
Астана 5 : 1 Валета 08.08.2019 17:00
АЕК Ларнака 1 : 1 Гент 08.08.2019 18:30
Спарта Прага 2 : 2 Трабзонспор 08.08.2019 19:00
Пюник 0 : 4 Уулвърхамптън 08.08.2019 19:00
Университатя Крайова 0 : 2 АЕК 08.08.2019 19:15
Брьондби 2 : 4 Брага 08.08.2019 19:30
Вентспилс 0 : 3 Витория Гимараеш 08.08.2019 19:45
Малмьо ФФ 3 : 0 Зрински Мостар 08.08.2019 20:00
Шериф 1 : 2 АИК Стокхолм 08.08.2019 20:00
Иличивец 0 : 0 АЗ Алкмаар 08.08.2019 20:00
Нефтчи 2 : 2 Бней Йехуда 08.08.2019 20:00
Мьолде 3 : 0 Арис (Солун) 08.08.2019 20:00
Тюн 2 : 3 Спартак Москва 08.08.2019 20:00
Хаугесун 0 : 1 ПСВ Айндховен 08.08.2019 20:00
Антверп 1 : 0 Виктория Пилзен 08.08.2019 20:30
Локомотив (Пловдив) 0 : 1 Страсбург 08.08.2019 20:30
ЦСКА-София 1 : 1 Зоря Луганск 08.08.2019 20:30
Лудогорец 5 : 0 ТНС 08.08.2019 20:30
Фейенорд 4 : 0 Динамо Тбилиси 08.08.2019 20:30
Макаби Тел-Авив 1 : 2 Судува 08.08.2019 20:30
Сараево 1 : 2 БАТЕ Борисов 08.08.2019 20:45
Мидтиланд 2 : 4 Рейнджърс 08.08.2019 21:00
Ф91 Дюделанж 3 : 1 Нъме Калю 08.08.2019 21:00
Риека 2 : 0 Абърдийн 08.08.2019 21:00
Норкьопинг 1 : 1 Апоел Беер Шева 08.08.2019 21:00
ФК Вадуц 0 : 5 Айнтрахт Франкфурт 08.08.2019 21:30
Аустрия Виена 1 : 2 Аполон 08.08.2019 21:30
ФКСБ 0 : 0 Млада Болеслав 08.08.2019 21:30
Партизан 3 : 1 Йени Малтияспор 08.08.2019 22:00
Торино 5 : 0 Шахтьор Солигорск 08.08.2019 22:00
Люцерн 0 : 3 Еспаньол 08.08.2019 22:00
Легия Варшава 0 : 0 Атромитос 08.08.2019 22:00
Нъме Калю 0 : 1 Ф91 Дюделанж 13.08.2019 19:00
Линфийлд 3 : 2 Сутиеска 13.08.2019 21:45
Дъндолк 1 : 3 Слован Братислава 13.08.2019 22:00
Атромитос 0 : 2 Легия Варшава 14.08.2019 19:00
Сабуртало 0 : 2 Арарат Армения 14.08.2019 19:00
Витория Гимараеш 6 : 0 Вентспилс 14.08.2019 19:00
ХИК 2 : 2 Рига 15.08.2019 19:00
Динамо Тбилиси 1 : 1 Фейенорд 15.08.2019 19:30
Спартак Москва 2 : 1 Тюн 15.08.2019 19:45
Аполон 3 : 1 Аустрия Виена 15.08.2019 20:00
Млада Болеслав 0 : 1 ФКСБ 15.08.2019 20:00
Судува 2 : 1 Макаби Тел-Авив 15.08.2019 20:00
Зрински Мостар 1 : 0 Малмьо ФФ 15.08.2019 20:00
Йени Малтияспор 1 : 0 Партизан 15.08.2019 20:00
АИК Стокхолм 1 : 1 Шериф 15.08.2019 20:00
Зоря Луганск 1 : 0 ЦСКА-София 15.08.2019 20:00
Бней Йехуда 2 : 1 Нефтчи 15.08.2019 20:00
Шахтьор Солигорск 1 : 1 Торино 15.08.2019 20:00
БАТЕ Борисов 0 : 0 Сараево 15.08.2019 20:00
Апоел Беер Шева 3 : 1 Норкьопинг 15.08.2019 20:30
ТНС 0 : 4 Лудогорец 15.08.2019 20:30
Трабзонспор 2 : 1 Спарта Прага 15.08.2019 20:30
Виктория Пилзен 2 : 1 Антверп 15.08.2019 21:00
Валета 0 : 4 Астана 15.08.2019 21:00
АЕК 1 : 1 Университатя Крайова 15.08.2019 21:00
ПСВ Айндховен 0 : 0 Хаугесун 15.08.2019 21:30
Гент 3 : 0 АЕК Ларнака 15.08.2019 21:30
Айнтрахт Франкфурт 1 : 0 ФК Вадуц 15.08.2019 21:30
Страсбург 1 : 0 Локомотив (Пловдив) 15.08.2019 21:30
АЗ Алкмаар 4 : 0 Иличивец 15.08.2019 21:30
Арис (Солун) 3 : 1 Мьолде 15.08.2019 21:30
Уулвърхамптън 4 : 0 Пюник 15.08.2019 21:45
Рейнджърс 3 : 1 Мидтиланд 15.08.2019 21:45
Абърдийн 0 : 2 Риека 15.08.2019 21:45
Брага 3 : 1 Брьондби 15.08.2019 21:45
Еспаньол 3 : 0 Люцерн 15.08.2019 22:05
Срещи от Лига Европа - Квалификация final кръг Начало
Астана 3 : 0 БАТЕ Борисов 22.08.2019 17:00
Арарат Армения 2 : 1 Ф91 Дюделанж 22.08.2019 18:00
Малмьо ФФ 3 : 0 Бней Йехуда 22.08.2019 20:00
Судува 0 : 0 Ференцварош 22.08.2019 20:00
Фейенорд 3 : 0 Апоел Беер Шева 22.08.2019 20:30
Лудогорец 0 : 0 Марибор 22.08.2019 20:30
ФК Копенхаген 3 : 1 Рига 22.08.2019 20:45
АЕК 1 : 3 Трабзонспор 22.08.2019 21:00
Легия Варшава 0 : 0 Рейнджърс 22.08.2019 21:00
Страсбург 1 : 0 Айнтрахт Франкфурт 22.08.2019 21:30
АЗ Алкмаар 1 : 1 Антверп 22.08.2019 21:30
ФКСБ 0 : 0 Витория Гимараеш 22.08.2019 21:30
Гент 2 : 1 Риека 22.08.2019 21:30
ПСВ Айндховен 3 : 0 Аполон 22.08.2019 21:30
Линфийлд 3 : 2 ФК Карабак 22.08.2019 21:45
Брага 1 : 0 Спартак Москва 22.08.2019 21:45
Селтик 2 : 0 АИК Стокхолм 22.08.2019 21:45
Слован Братислава 1 : 0 ПАОК 22.08.2019 22:00
Еспаньол 3 : 1 Зоря Луганск 22.08.2019 22:00
Партизан 2 : 1 Мьолде 22.08.2019 22:00
Торино 2 : 3 Уулвърхамптън 22.08.2019 22:05
ФК Карабак 2 : 1 Линфийлд 29.08.2019 19:00
Рига 1 : 0 ФК Копенхаген 29.08.2019 19:45
Мьолде 1 : 1 Партизан 29.08.2019 20:00
ПАОК 3 : 2 Слован Братислава 29.08.2019 20:00
БАТЕ Борисов 2 : 0 Астана 29.08.2019 20:00
Бней Йехуда 0 : 1 Малмьо ФФ 29.08.2019 20:00
АИК Стокхолм 1 : 4 Селтик 29.08.2019 20:00
Аполон 0 : 4 ПСВ Айндховен 29.08.2019 20:00
Зоря Луганск 2 : 2 Еспаньол 29.08.2019 20:00
Спартак Москва 1 : 2 Брага 29.08.2019 20:15
Трабзонспор 0 : 2 АЕК 29.08.2019 20:30
Антверп 1 : 4 АЗ Алкмаар 29.08.2019 20:30
Апоел Беер Шева 0 : 3 Фейенорд 29.08.2019 20:30
Ференцварош 4 : 2 Судува 29.08.2019 21:00
Риека 1 : 1 Гент 29.08.2019 21:00
Ф91 Дюделанж 7 : 5 Арарат Армения 29.08.2019 21:00
Марибор 2 : 2 Лудогорец 29.08.2019 21:15
Айнтрахт Франкфурт 3 : 0 Страсбург 29.08.2019 21:30
Уулвърхамптън 2 : 1 Торино 29.08.2019 21:45
Рейнджърс 1 : 0 Легия Варшава 29.08.2019 21:45
Витория Гимараеш 1 : 0 ФКСБ 29.08.2019 22:00
Срещи от Europa League Group Stage 1 кръг Начало
ПСВ Айндховен 3 : 2 Спортинг Лисабон 19.09.2019 19:55
ЛАСК Линц 1 : 0 Розенборг 19.09.2019 19:55
ЧФР Клуж 2 : 1 Лацио 19.09.2019 19:55
Рен 1 : 1 Селтик 19.09.2019 19:55
Стандарт Лиеж 2 : 0 Витория Гимараеш 19.09.2019 19:55
АПОЕЛ Никозия 3 : 4 Ф91 Дюделанж 19.09.2019 19:55
Айнтрахт Франкфурт 0 : 3 Арсенал 19.09.2019 19:55
ФК Карабак 0 : 3 Севиля 19.09.2019 19:55
ФК Копенхаген 1 : 0 Лугано 19.09.2019 19:55
Динамо (Киев) 1 : 0 Малмьо ФФ 19.09.2019 19:55
Базел 5 : 0 Краснодар 19.09.2019 19:55
Хетафе 1 : 0 Трабзонспор 19.09.2019 19:55
Рома 4 : 0 Истанбул Башакшехир 19.09.2019 22:00
Гент 3 : 2 Сент Етиен 19.09.2019 22:00
Волфсбург 3 : 1 Олександрия 19.09.2019 22:00
Еспаньол 1 : 1 Ференцварош 19.09.2019 22:00
Лудогорец 5 : 1 ЦСКА Москва 19.09.2019 22:00
Порто 2 : 1 Йънг Бойс 19.09.2019 22:00
Манчестър Юнайтед 1 : 0 Астана 19.09.2019 22:00
Рейнджърс 1 : 0 Фейенорд 19.09.2019 22:00
Партизан 2 : 2 АЗ Алкмаар 19.09.2019 22:00
Слован Братислава 4 : 2 Бешикташ 19.09.2019 22:00
Уулвърхамптън 0 : 1 Брага 19.09.2019 22:00
Борусия Мьонхенгладбах 0 : 4 Волфсбергер 19.09.2019 22:00
Срещи от Europa League Group Stage 2 кръг Начало
Астана 1 : 2 Партизан 03.10.2019 17:50
Бешикташ 0 : 1 Уулвърхамптън 03.10.2019 19:55
Волфсбергер 1 : 1 Рома 03.10.2019 19:55
Истанбул Башакшехир 1 : 1 Борусия Мьонхенгладбах 03.10.2019 19:55
Сент Етиен 1 : 1 Волфсбург 03.10.2019 19:55
Олександрия 1 : 1 Гент 03.10.2019 19:55
ЦСКА Москва 0 : 2 Еспаньол 03.10.2019 19:55
Ференцварош 0 : 3 Лудогорец 03.10.2019 19:55
Фейенорд 2 : 0 Порто 03.10.2019 19:55
Йънг Бойс 2 : 1 Рейнджърс 03.10.2019 19:55
АЗ Алкмаар 0 : 0 Манчестър Юнайтед 03.10.2019 19:55
Брага 2 : 2 Слован Братислава 03.10.2019 19:55
Лугано 0 : 0 Динамо (Киев) 03.10.2019 22:00
Малмьо ФФ 1 : 1 ФК Копенхаген 03.10.2019 22:00
Краснодар 1 : 2 Хетафе 03.10.2019 22:00
Трабзонспор 2 : 2 Базел 03.10.2019 22:00
Розенборг 1 : 4 ПСВ Айндховен 03.10.2019 22:00
Спортинг Лисабон 2 : 1 ЛАСК Линц 03.10.2019 22:00
Селтик 2 : 0 ЧФР Клуж 03.10.2019 22:00
Лацио 2 : 1 Рен 03.10.2019 22:00
Арсенал 4 : 0 Стандарт Лиеж 03.10.2019 22:00
Ф91 Дюделанж 1 : 4 ФК Карабак 03.10.2019 22:00
Витория Гимараеш 0 : 1 Айнтрахт Франкфурт 03.10.2019 22:00
Севиля 1 : 0 АПОЕЛ Никозия 03.10.2019 22:00
Срещи от Europa League Group Stage 3 кръг Начало
Йънг Бойс - : - Фейенорд 24.10.2019 19:55
Партизан - : - Манчестър Юнайтед 24.10.2019 19:55
Порто - : - Рейнджърс 24.10.2019 19:55
АЗ Алкмаар - : - Астана 24.10.2019 19:55
Бешикташ - : - Брага 24.10.2019 19:55
Слован Братислава - : - Уулвърхамптън 24.10.2019 19:55
Рома - : - Борусия Мьонхенгладбах 24.10.2019 19:55
Истанбул Башакшехир - : - Волфсбергер 24.10.2019 19:55
Сент Етиен - : - Олександрия 24.10.2019 19:55
Гент - : - Волфсбург 24.10.2019 19:55
Лудогорец - : - Еспаньол 24.10.2019 19:55
ЦСКА Москва - : - Ференцварош 24.10.2019 19:55
ФК Карабак - : - АПОЕЛ Никозия 24.10.2019 19:55
Айнтрахт Франкфурт - : - Стандарт Лиеж 24.10.2019 22:00
Арсенал - : - Витория Гимараеш 24.10.2019 22:00
Севиля - : - Ф91 Дюделанж 24.10.2019 22:00
Динамо (Киев) - : - ФК Копенхаген 24.10.2019 22:00
Малмьо ФФ - : - Лугано 24.10.2019 22:00
Хетафе - : - Базел 24.10.2019 22:00
Трабзонспор - : - Краснодар 24.10.2019 22:00
ПСВ Айндховен - : - ЛАСК Линц 24.10.2019 22:00
Спортинг Лисабон - : - Розенборг 24.10.2019 22:00
Рен - : - ЧФР Клуж 24.10.2019 22:00
Селтик - : - Лацио 24.10.2019 22:00
Срещи от Europa League Group Stage 4 кръг Начало
Витория Гимараеш - : - Арсенал 06.11.2019 17:50
Астана - : - АЗ Алкмаар 07.11.2019 17:50
ЛАСК Линц - : - ПСВ Айндховен 07.11.2019 19:55
Лацио - : - Селтик 07.11.2019 19:55
ЧФР Клуж - : - Рен 07.11.2019 19:55
Стандарт Лиеж - : - Айнтрахт Франкфурт 07.11.2019 19:55
АПОЕЛ Никозия - : - ФК Карабак 07.11.2019 19:55
Ф91 Дюделанж - : - Севиля 07.11.2019 19:55
ФК Копенхаген - : - Динамо (Киев) 07.11.2019 19:55
Лугано - : - Малмьо ФФ 07.11.2019 19:55
Краснодар - : - Трабзонспор 07.11.2019 19:55
Базел - : - Хетафе 07.11.2019 19:55
Розенборг - : - Спортинг Лисабон 07.11.2019 19:55
Олександрия - : - Сент Етиен 07.11.2019 22:00
Ференцварош - : - ЦСКА Москва 07.11.2019 22:00
Еспаньол - : - Лудогорец 07.11.2019 22:00
Рейнджърс - : - Порто 07.11.2019 22:00
Фейенорд - : - Йънг Бойс 07.11.2019 22:00
Манчестър Юнайтед - : - Партизан 07.11.2019 22:00
Уулвърхамптън - : - Слован Братислава 07.11.2019 22:00
Брага - : - Бешикташ 07.11.2019 22:00
Борусия Мьонхенгладбах - : - Рома 07.11.2019 22:00
Волфсбергер - : - Истанбул Башакшехир 07.11.2019 22:00
Волфсбург - : - Гент 07.11.2019 22:00
Срещи от Europa League Group Stage 5 кръг Начало
Витория Гимараеш - : - Стандарт Лиеж 27.11.2019 17:50
Астана - : - Манчестър Юнайтед 28.11.2019 17:50
Краснодар - : - Базел 28.11.2019 17:50
Трабзонспор - : - Хетафе 28.11.2019 17:50
Бешикташ - : - Слован Братислава 28.11.2019 19:55
Истанбул Башакшехир - : - Рома 28.11.2019 19:55
Волфсбергер - : - Борусия Мьонхенгладбах 28.11.2019 19:55
Олександрия - : - Волфсбург 28.11.2019 19:55
Сент Етиен - : - Гент 28.11.2019 19:55
ЦСКА Москва - : - Лудогорец 28.11.2019 19:55
Ференцварош - : - Еспаньол 28.11.2019 19:55
Фейенорд - : - Рейнджърс 28.11.2019 19:55
Йънг Бойс - : - Порто 28.11.2019 19:55
АЗ Алкмаар - : - Партизан 28.11.2019 19:55
Брага - : - Уулвърхамптън 28.11.2019 19:55
Малмьо ФФ - : - Динамо (Киев) 28.11.2019 22:00
Лугано - : - ФК Копенхаген 28.11.2019 22:00
Спортинг Лисабон - : - ПСВ Айндховен 28.11.2019 22:00
Розенборг - : - ЛАСК Линц 28.11.2019 22:00
Селтик - : - Рен 28.11.2019 22:00
Лацио - : - ЧФР Клуж 28.11.2019 22:00
Арсенал - : - Айнтрахт Франкфурт 28.11.2019 22:00
Ф91 Дюделанж - : - АПОЕЛ Никозия 28.11.2019 22:00
Севиля - : - ФК Карабак 28.11.2019 22:00
Срещи от Europa League Group Stage 6 кръг Начало
Динамо (Киев) - : - Лугано 12.12.2019 19:55
Хетафе - : - Краснодар 12.12.2019 19:55
Базел - : - Трабзонспор 12.12.2019 19:55
ПСВ Айндховен - : - Розенборг 12.12.2019 19:55
ЛАСК Линц - : - Спортинг Лисабон 12.12.2019 19:55
Рен - : - Лацио 12.12.2019 19:55
ЧФР Клуж - : - Селтик 12.12.2019 19:55
Стандарт Лиеж - : - Арсенал 12.12.2019 19:55
АПОЕЛ Никозия - : - Севиля 12.12.2019 19:55
Айнтрахт Франкфурт - : - Витория Гимараеш 12.12.2019 19:55
ФК Карабак - : - Ф91 Дюделанж 12.12.2019 19:55
ФК Копенхаген - : - Малмьо ФФ 12.12.2019 19:55
Уулвърхамптън - : - Бешикташ 12.12.2019 22:00
Слован Братислава - : - Брага 12.12.2019 22:00
Борусия Мьонхенгладбах - : - Истанбул Башакшехир 12.12.2019 22:00
Рома - : - Волфсбергер 12.12.2019 22:00
Гент - : - Олександрия 12.12.2019 22:00
Волфсбург - : - Сент Етиен 12.12.2019 22:00
Еспаньол - : - ЦСКА Москва 12.12.2019 22:00
Лудогорец - : - Ференцварош 12.12.2019 22:00
Порто - : - Фейенорд 12.12.2019 22:00
Партизан - : - Астана 12.12.2019 22:00
Рейнджърс - : - Йънг Бойс 12.12.2019 22:00
Манчестър Юнайтед - : - АЗ Алкмаар 12.12.2019 22:00

›› Видео

Левски | ЦСКА | Лудогорец | Първа лига | Втора лига | Национални отбори по футбол | Купа на България | Англия | Испания | Италия | Германия | Франция | Русия | Шампионска лига | Лига Европа | Мачове на живо | Волейбол | Тенис | Формула 1 | Баскетбол

Съдържанието на този уеб сайт и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на Агенция Спортал, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на Агенция Спортал, посочване на източника и добавяне на линк към www.sportal.bg. Използването на графични и видео материали, публикувани в сайта, е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.

Този уебсайт е собственост на Sportal Media Group

Sportal.bg is part of the Sportal Media Group network
ЕВРО2016 | Мобилни телефони | Бизнес новини | Лайфстайл | Woman.bg | Men Only | Новини | Shopping.bg Мобилен Портал

Вашите лични данни

Ние събираме и обработваме Вашите лични данни.

За осигуряване на правата ви по GDPR, молим за Вашето съгласие.

Ще използваме данните за осигуряване на по-доброто Ви преживяване на нашите сайтове.

Ако натиснете бутона Приемам всички, ще дадете съгласието си на нас и на всички трети страни, описани детайлно в Политиката за поверителност и Политиката за бисквитките.

Защо е необходимо моето съгласие?

НАСТРОЙКИ ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ

  • Нормално функциониране на сайтовете
    Не е зададено

    Тези данни са стриктно необходими за нормалната работа на сайтовете и мобилните ни апликации. Чрез тях можем да удостоверим самоличността Ви като логнат потребители, да Ви покажем по-добре съдържанието, да заредим сайта по-бързо, да защитаваме сайтовете и Вас от посегателства.

    Такива данни например са данните от сесията Ви – информация дали сте логнат, кеширано съдържание и други.

    Тук попадат и данните, свързани с идентифицирането Ви във връзка с регистрация за използване на наша услуга.

  • За изпълнение на нашите услуги
    Не е зададено

    Някои от услугите ни, като електронната търговия, изискват да споделите с нас лични данни. Използваме ги за да можем да изпълним договора си с Вас, за продажба и доставка на предлаганите от нас стоки.

    Други предлагани от нас услуги са възможностите да добавяте новина, коментари, снимки или видеа. Използваме личните Ви данни, която ни дава възможност да Ви идентифицираме и при необходимост – да модерираме добавеното от Вас съдържание.

  • За измерване
    Не е зададено

    Събираме информация за Вашето използване на съдържанието и я комбинираме с предишно събрана, за да измерим, разберем и отчетем Вашето използване на услугите ни.

    Тази цел не включва персонализиране и профилиране.

  • За подбор, доставка и отчитане на реклами
    Не е зададено

    Събираме информация и я комбинираме с предишно налична, за да подберем и Ви доставим релевантна реклама и за да можем да измерим доставката и ефективността й. Това може да включва предварително събрана информация за Вашите предишни интереси към подбрани реклами, обработка на данни за поведението Ви, когато рекламата Ви е била показана, колко често Ви се показват дадени реклами, къде и кога са Ви били показани, дали сте предприели действие свързано с рекламата, включително клик на рекламата и направена покупка.

    Тази цел не включва персонализиране и профилиране.

  • За подбор, доставка и отчитане на съдържание
    Не е зададено

    Събираме информация и я комбинираме с предишно събрана, за да подберем и Ви доставим релевантно съдържание и да измерим доставката и ефективността му. Това може да включва предварително събрана информация за Вашите интереси към съдържанието, обработка на данни за показаното Ви съдържание, колко често или за колко време е било показано, дали сте предприели действие, свързано със съдържанието, включително клик на съдържанието.

    Тази цел не включва персонализиране и профилиране.

  • За персонализация и профилиране
    Не е зададено

    Събираме и обработваме информация за използването на услугите ни за последващо сервиране на персонализирана реклама и/или съдържание в друг контекст, напр. други сайтове и мобилни апликации, след време.

    Типично, съдържанието и поведението Ви на сайта/мобилната апликации се използва за създаване на заключения за Вашите интереси, чрез които се управлява бъдещият избор на сервирани реклами и/или съдържание.

  • По възложение и за проекти на трети страни
    Не е зададено

    При конкретни проекти по възложение на трети страни събираме Ваши лични данни, които им споделяме за осъществяване целите на проектите им. Детайлна информация за целите може да намерите в Общите условия на всеки конкретен проект, който ще Ви бъдат предоставени за получаване на Вашето съгласие.

    Понякога използваме личните ви данни, за да Ви информираме за игри и промоционални оферти на Спортал и/или на трети страни – Партньори на Спортал.

    За изпълнение на тази цел, събираме Ваши лични данни, за да Ви информираме за наши или на трети страни, наши партньори, инициативи, промоции, игри, оферти и други.

    За всички описани по-горе цели можем да използваме инструменти на трети страни.

  • За Директен маркетинг
    Не е зададено

    За да Ви изпращаме винаги актуална и полезна информация за нашите инициативи, събираме данни като адрес на електронна поща или друг начин за контакт с Вас – Viber, Skype, Messenger профил или такъв в друга комуникационна платформа.