Програма по кръгове

Начало
Ширак 0 : 2 Горица 29.06.2017 15:00
Иртиш Павлодар 1 : 0 Дунав 29.06.2017 17:00
Кайрат Алмати 6 : 0 Атлантас 29.06.2017 17:45
Пюник 1 : 4 Слован Братислава 29.06.2017 18:00
Вентспилс 0 : 0 Валур 29.06.2017 18:00
Партизани 1 : 3 Ботев (Пловдив) 29.06.2017 18:00
Тренчин 5 : 1 Торпедо Кутаиси 29.06.2017 18:20
Динамо Минск 2 : 1 НСИ Рунавик 29.06.2017 18:30
Левадия 0 : 2 Корк Сити 29.06.2017 18:30
Шахтьор Солигорск 0 : 0 Судува 29.06.2017 19:00
Динамо Батуми 0 : 1 Ягелония 29.06.2017 19:00
Шкендия 3 : 0 Дачия 29.06.2017 19:00
ВПС 1 : 0 Олимпия Любляна 29.06.2017 19:00
Чихура 0 : 1 Алтах 29.06.2017 19:00
Люнгби 1 : 0 Бангор Сити 29.06.2017 19:30
Нъме Калю 2 : 1 Б36 Торсхавн 29.06.2017 19:30
Ференцварош 2 : 0 Йелгава 29.06.2017 19:45
Бейтар Йерусалим 4 : 3 Вашаш 29.06.2017 19:45
Зира 2 : 0 Диферданж 03 29.06.2017 20:00
Одс БК 3 : 0 Балимена Юнайтед 29.06.2017 20:00
АЕК Ларнака 5 : 0 Линкълн Ред Лимпс 29.06.2017 20:00
Левски 3 : 1 Сутиеска 29.06.2017 20:00
Зария 2 : 1 Сараево 29.06.2017 20:00
Санта Колома 0 : 2 Осиек 29.06.2017 20:00
Хаугесун 7 : 0 Коулрейн 29.06.2017 20:00
Фола Еш 2 : 1 Мислами 29.06.2017 20:30
Бала Таун 1 : 2 ФК Вадуц 29.06.2017 21:00
Клаксвуйк 0 : 0 АИК Стокхолм 29.06.2017 21:00
Норкьопинг 5 : 0 Прищина 29.06.2017 21:00
Скендербеу 1 : 0 Сант Жулия 29.06.2017 21:00
Войводина 2 : 1 Ружомберок 29.06.2017 21:00
Макаби Тел Авив 2 : 0 Тирана 29.06.2017 21:00
Мидтиланд 6 : 1 Дери Сити 29.06.2017 21:00
Конас Кий 1 : 0 ХИК Хелзинки 29.06.2017 21:00
Младост Подгорица 1 : 0 Гандзасар 29.06.2017 21:30
Домжале 2 : 0 Флора Талин 29.06.2017 21:30
Тре Пене 0 : 1 Работнички 29.06.2017 21:30
Цървена звезда 3 : 0 Флориана 29.06.2017 21:30
Широки Брег 2 : 0 Ордабаси Шимкент 29.06.2017 21:30
Младост (Лучани) 0 : 3 Интер Баку 29.06.2017 21:30
Сейнт Джоузефс 0 : 4 АЕЛ Лимасол 29.06.2017 21:45
Видеотон 2 : 0 Балзан 29.06.2017 21:45
Лех Познан 4 : 0 Пелистер 29.06.2017 21:45
Крусейдърс 3 : 1 Лиепая 29.06.2017 21:45
Глазгоу Рейнджърс 1 : 0 Прогрес Нидеркорн 29.06.2017 21:45
Сейнт Джонстън 1 : 2 Траки 29.06.2017 21:45
Валета 2 : 0 Фолгоре 29.06.2017 21:45
Железничар 1 : 0 Зета 29.06.2017 21:45
Рейкявик 0 : 0 Сейняйоки 29.06.2017 22:15
Стярнан 0 : 1 Шамрок Роувърс 29.06.2017 22:15
Балзан 3 : 3 Видеотон 04.07.2017 18:45
Прогрес Нидеркорн 2 : 0 Глазгоу Рейнджърс 04.07.2017 20:45
Дачия 0 : 4 Шкендия 06.07.2017 17:00
АЕЛ Лимасол 6 : 0 Сейнт Джоузефс 06.07.2017 17:00
Пелистер 0 : 3 Лех Познан 06.07.2017 18:00
Судува 2 : 1 Шахтьор Солигорск 06.07.2017 18:00
Ордабаси Шимкент 0 : 0 Широки Брег 06.07.2017 18:00
Тирана 0 : 3 Макаби Тел Авив 06.07.2017 18:00
Мислами 1 : 1 Фола Еш 06.07.2017 18:00
Йелгава 0 : 1 Ференцварош 06.07.2017 18:30
Работнички 6 : 0 Тре Пене 06.07.2017 18:30
Гандзасар 0 : 3 Младост Подгорица 06.07.2017 19:00
Флора Талин 2 : 3 Домжале 06.07.2017 19:00
Траки 1 : 0 Сейнт Джонстън 06.07.2017 19:00
Атлантас 1 : 2 Кайрат Алмати 06.07.2017 19:00
Сейняйоки 0 : 2 Рейкявик 06.07.2017 19:00
ХИК Хелзинки 3 : 0 Конас Кий 06.07.2017 19:00
Лиепая 2 : 0 Крусейдърс 06.07.2017 19:45
АИК Стокхолм 5 : 0 Клаксвуйк 06.07.2017 20:00
Торпедо Кутаиси 0 : 3 Тренчин 06.07.2017 20:00
Дунав 0 : 2 Иртиш Павлодар 06.07.2017 20:00
Слован Братислава 5 : 0 Пюник 06.07.2017 20:00
Ружомберок 2 : 0 Войводина 06.07.2017 20:00
Диферданж 03 1 : 2 Зира 06.07.2017 20:00
ФК Вадуц 3 : 0 Бала Таун 06.07.2017 20:00
Ботев (Пловдив) 1 : 0 Партизани 06.07.2017 20:00
Интер Баку 2 : 0 Младост (Лучани) 06.07.2017 20:00
НСИ Рунавик 0 : 2 Динамо Минск 06.07.2017 20:30
Бангор Сити 0 : 3 Люнгби 06.07.2017 20:30
Прищина 0 : 1 Норкьопинг 06.07.2017 21:00
Б36 Торсхавн 1 : 2 Нъме Калю 06.07.2017 21:00
Сараево 7 : 7 Зария 06.07.2017 21:00
Олимпия Любляна 0 : 1 ВПС 06.07.2017 21:15
Сант Жулия 0 : 5 Скендербеу 06.07.2017 21:30
Горица 2 : 2 Ширак 06.07.2017 21:30
Фолгоре 0 : 1 Валета 06.07.2017 21:30
Флориана 3 : 3 Цървена звезда 06.07.2017 21:30
Вашаш 0 : 3 Бейтар Йерусалим 06.07.2017 21:30
Зета 2 : 2 Железничар 06.07.2017 21:30
Ягелония 4 : 0 Динамо Батуми 06.07.2017 21:30
Сутиеска 0 : 0 Левски 06.07.2017 21:30
Алтах 1 : 1 Чихура 06.07.2017 21:30
Коулрейн 0 : 0 Хаугесун 06.07.2017 21:45
Корк Сити 4 : 2 Левадия 06.07.2017 21:45
Балимена Юнайтед 0 : 2 Одс БК 06.07.2017 21:45
Дери Сити 1 : 4 Мидтиланд 06.07.2017 21:45
Осиек 4 : 0 Санта Колома 06.07.2017 21:45
Шамрок Роувърс 1 : 0 Стярнан 06.07.2017 22:00
Линкълн Ред Лимпс 1 : 1 АЕК Ларнака 06.07.2017 23:00
Валур 1 : 0 Вентспилс 06.07.2017 23:00

Календар

Пон Вто Сря Чет Пет Съб Нед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

›› Видео

Левски | ЦСКА | Лудогорец | Първа лига | Втора лига | Национални отбори по футбол | Купа на България | Англия | Испания | Италия | Германия | Франция | Русия | Шампионска лига | Лига Европа | Мачове на живо | Волейбол | Тенис | Формула 1 | Баскетбол

Съдържанието на този уеб сайт и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на Агенция Спортал, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на Агенция Спортал, посочване на източника и добавяне на линк към www.sportal.bg. Използването на графични и видео материали, публикувани в сайта, е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.

Този уебсайт е собственост на Sportal Media Group

Sportal.bg is part of the Sportal Media Group network
ЕВРО2016 | Мобилни телефони | Бизнес новини | Лайфстайл | Woman.bg | Men Only | Новини | Shopping.bg Мобилен Портал

Вашите лични данни

Ние събираме и обработваме Вашите лични данни.

За осигуряване на правата ви по GDPR, молим за Вашето съгласие.

Ще използваме данните за осигуряване на по-доброто Ви преживяване на нашите сайтове.

Ако натиснете бутона Приемам всички, ще дадете съгласието си на нас и на всички трети страни, описани детайлно в Политиката за поверителност и Политиката за бисквитките.

Защо е необходимо моето съгласие?