Луго CD Lugo

Лас Палмас - Луго

последен:
28.03.2020

Луго - Малага

следващ:
05.04.2020

създаване:  
стадион:
президент:
треньор:
web:  

Новини Видео Фотогалерия Програма Статистика Класиране Футболисти Успехи

  • копирано

Пълна програма

Срещи от LaLiga2 1 кръг Начало
Луго 0 : 0 Екстрамадура 17.08.2019 19:00
Расинг Сантандер 0 : 1 Малага 17.08.2019 19:00
Алмерия 3 : 0 Албасете 17.08.2019 20:00
Елче 0 : 2 Фуенлабрада 17.08.2019 21:00
Райо Валекано 2 : 2 Мирандес 17.08.2019 22:00
Сарагоса 2 : 0 Тенерифе 17.08.2019 22:00
Депортиво 3 : 2 Овиедо 18.08.2019 19:00
Нумансия 0 : 1 Алкоркон 18.08.2019 19:00
Жирона 1 : 1 Спортинг Хихон 18.08.2019 19:30
Кадис 3 : 1 Понферадина 18.08.2019 21:00
Лас Палмас 0 : 1 Уеска 18.08.2019 21:00
Срещи от LaLiga2 2 кръг Начало
Албасете 1 : 0 Жирона 23.08.2019 23:00
Овиедо 1 : 1 Луго 24.08.2019 19:00
Расинг Сантандер 1 : 1 Алмерия 24.08.2019 19:00
Мирандес 1 : 2 Кадис 24.08.2019 20:00
Алкоркон 1 : 2 Елче 24.08.2019 21:00
Малага 1 : 1 Лас Палмас 24.08.2019 22:00
Спортинг Хихон 1 : 1 Райо Валекано 25.08.2019 19:00
Понферадина 1 : 1 Сарагоса 25.08.2019 19:00
Уеска 3 : 1 Депортиво 25.08.2019 20:05
Тенерифе 3 : 2 Нумансия 25.08.2019 21:00
Екстрамадура 1 : 2 Фуенлабрада 25.08.2019 22:00
Срещи от LaLiga2 3 кръг Начало
Сарагоса 1 : 0 Елче 30.08.2019 22:00
Фуенлабрада 2 : 1 Овиедо 31.08.2019 19:00
Нумансия 2 : 0 Мирандес 31.08.2019 19:00
Алмерия 1 : 0 Уеска 31.08.2019 21:00
Лас Палмас 2 : 2 Расинг Сантандер 31.08.2019 22:00
Луго 2 : 4 Алкоркон 01.09.2019 19:00
Райо Валекано 3 : 1 Депортиво 01.09.2019 19:00
Спортинг Хихон 2 : 0 Албасете 01.09.2019 19:00
Жирона 1 : 0 Малага 01.09.2019 20:00
Понферадина 4 : 0 Тенерифе 01.09.2019 21:00
Кадис 2 : 1 Екстрамадура 01.09.2019 22:00
Срещи от LaLiga2 4 кръг Начало
Расинг Сантандер 1 : 2 Кадис 06.09.2019 22:00
Депортиво 0 : 1 Албасете 07.09.2019 17:00
Малага 0 : 1 Алмерия 07.09.2019 19:00
Екстрамадура 0 : 0 Нумансия 07.09.2019 21:00
Фуенлабрада 1 : 1 Понферадина 07.09.2019 21:00
Тенерифе 0 : 0 Лас Палмас 07.09.2019 22:00
Уеска 1 : 0 Спортинг Хихон 08.09.2019 13:00
Жирона 3 : 1 Райо Валекано 08.09.2019 17:00
Елче 1 : 1 Луго 08.09.2019 19:00
Мирандес 2 : 1 Овиедо 08.09.2019 19:00
Алкоркон 0 : 3 Сарагоса 08.09.2019 19:30
Срещи от LaLiga2 5 кръг Начало
Райо Валекано 2 : 0 Расинг Сантандер 13.09.2019 22:00
Мирандес 1 : 1 Малага 14.09.2019 17:00
Нумансия 1 : 0 Уеска 14.09.2019 17:00
Лас Палмас 0 : 3 Алмерия 14.09.2019 19:30
Кадис 2 : 0 Жирона 14.09.2019 21:30
Понферадина 1 : 1 Алкоркон 14.09.2019 21:30
Албасете 0 : 4 Тенерифе 15.09.2019 13:00
Овиедо 0 : 2 Елче 15.09.2019 17:00
Сарагоса 3 : 1 Екстрамадура 15.09.2019 19:00
Луго 2 : 0 Фуенлабрада 15.09.2019 21:00
Спортинг Хихон 1 : 1 Депортиво 15.09.2019 22:00
Срещи от LaLiga2 6 кръг Начало
Расинг Сантандер 4 : 0 Мирандес 17.09.2019 20:00
Алмерия 3 : 1 Жирона 17.09.2019 20:00
Малага 1 : 1 Райо Валекано 17.09.2019 20:00
Алкоркон 3 : 0 Кадис 17.09.2019 22:00
Уеска 0 : 1 Албасете 18.09.2019 20:00
Луго 2 : 2 Понферадина 18.09.2019 20:00
Депортиво 3 : 3 Нумансия 18.09.2019 22:00
Овиедо 1 : 1 Екстрамадура 19.09.2019 20:00
Елче 1 : 1 Тенерифе 19.09.2019 20:00
Лас Палмас 1 : 0 Спортинг Хихон 19.09.2019 23:00
Фуенлабрада 2 : 1 Сарагоса 16.10.2019 22:00
Срещи от LaLiga2 7 кръг Начало
Мирандес 2 : 2 Алкоркон 20.09.2019 22:00
Кадис 0 : 0 Депортиво 21.09.2019 17:00
Сарагоса 0 : 0 Луго 21.09.2019 19:00
Райо Валекано 1 : 1 Алмерия 21.09.2019 21:00
Албасете 1 : 0 Малага 21.09.2019 21:30
Понферадина 2 : 1 Овиедо 22.09.2019 13:00
Жирона 1 : 0 Лас Палмас 22.09.2019 17:00
Спортинг Хихон 1 : 1 Расинг Сантандер 22.09.2019 19:00
Нумансия 1 : 1 Елче 22.09.2019 19:00
Екстрамадура 0 : 1 Уеска 22.09.2019 21:00
Тенерифе 0 : 1 Фуенлабрада 22.09.2019 21:00
Срещи от LaLiga2 8 кръг Начало
Лас Палмас 3 : 2 Албасете 27.09.2019 22:00
Фуенлабрада 2 : 2 Райо Валекано 28.09.2019 17:00
Алкоркон 0 : 2 Екстрамадура 28.09.2019 19:00
Уеска 1 : 0 Жирона 28.09.2019 19:00
Расинг Сантандер 0 : 0 Нумансия 28.09.2019 21:00
Елче 1 : 0 Понферадина 28.09.2019 21:00
Малага 0 : 0 Спортинг Хихон 29.09.2019 13:00
Алмерия 1 : 2 Кадис 29.09.2019 17:00
Овиедо 2 : 2 Сарагоса 29.09.2019 19:30
Депортиво 1 : 1 Мирандес 29.09.2019 22:00
Луго 1 : 4 Тенерифе 29.09.2019 22:00
Срещи от LaLiga2 9 кръг Начало
Албасете 0 : 0 Расинг Сантандер 01.10.2019 20:00
Екстрамадура 2 : 0 Елче 01.10.2019 20:00
Нумансия 1 : 0 Фуенлабрада 01.10.2019 20:00
Райо Валекано 1 : 1 Алкоркон 01.10.2019 22:00
Кадис 1 : 0 Уеска 02.10.2019 20:00
Мирандес 1 : 1 Луго 02.10.2019 20:00
Тенерифе 0 : 1 Овиедо 02.10.2019 22:00
Понферадина 0 : 2 Лас Палмас 02.10.2019 22:00
Спортинг Хихон 4 : 2 Алмерия 03.10.2019 20:00
Сарагоса 2 : 2 Малага 03.10.2019 20:00
Жирона 3 : 1 Депортиво 03.10.2019 22:00
Срещи от LaLiga2 10 кръг Начало
Алкоркон 0 : 1 Албасете 04.10.2019 22:00
Луго 0 : 2 Лас Палмас 05.10.2019 17:00
Елче 1 : 1 Райо Валекано 05.10.2019 19:00
Понферадина 2 : 0 Мирандес 05.10.2019 21:00
Тенерифе 1 : 2 Екстрамадура 05.10.2019 21:30
Фуенлабрада 2 : 0 Спортинг Хихон 06.10.2019 13:00
Сарагоса 0 : 2 Кадис 06.10.2019 17:00
Овиедо 1 : 1 Нумансия 06.10.2019 17:00
Депортиво 0 : 0 Алмерия 06.10.2019 19:30
Уеска 2 : 0 Малага 06.10.2019 21:00
Расинг Сантандер 0 : 3 Жирона 06.10.2019 21:30
Срещи от LaLiga2 11 кръг Начало
Райо Валекано 2 : 1 Тенерифе 11.10.2019 22:00
Жирона 0 : 2 Елче 12.10.2019 13:00
Спортинг Хихон 1 : 3 Алкоркон 12.10.2019 17:00
Алмерия 0 : 0 Луго 12.10.2019 17:00
Малага 1 : 2 Кадис 12.10.2019 19:00
Екстрамадура 1 : 1 Понферадина 12.10.2019 19:00
Мирандес 2 : 1 Фуенлабрада 13.10.2019 13:00
Нумансия 0 : 1 Сарагоса 13.10.2019 17:00
Албасете 1 : 2 Овиедо 13.10.2019 19:00
Уеска 1 : 1 Расинг Сантандер 13.10.2019 19:00
Лас Палмас 3 : 0 Депортиво 13.10.2019 22:00
Срещи от LaLiga2 12 кръг Начало
Кадис 2 : 0 Лас Палмас 18.10.2019 22:00
Понферадина 1 : 1 Нумансия 19.10.2019 17:00
Алкоркон 2 : 2 Алмерия 19.10.2019 17:00
Елче 0 : 1 Спортинг Хихон 19.10.2019 19:00
Луго 3 : 2 Уеска 19.10.2019 19:00
Екстрамадура 0 : 3 Райо Валекано 19.10.2019 21:00
Фуенлабрада 0 : 1 Албасете 20.10.2019 13:00
Депортиво 0 : 2 Малага 20.10.2019 17:00
Овиедо 4 : 2 Жирона 20.10.2019 19:00
Тенерифе 3 : 3 Расинг Сантандер 20.10.2019 19:00
Сарагоса 1 : 2 Мирандес 20.10.2019 22:00
Срещи от LaLiga2 13 кръг Начало
Албасете 1 : 0 Кадис 25.10.2019 22:00
Райо Валекано 1 : 3 Понферадина 26.10.2019 17:00
Расинг Сантандер 1 : 1 Депортиво 26.10.2019 19:00
Мирандес 0 : 0 Тенерифе 26.10.2019 19:00
Нумансия 3 : 1 Луго 26.10.2019 21:00
Малага 2 : 1 Овиедо 26.10.2019 21:00
Жирона 0 : 0 Алкоркон 27.10.2019 13:00
Спортинг Хихон 4 : 0 Сарагоса 27.10.2019 17:00
Уеска 2 : 0 Елче 27.10.2019 19:00
Лас Палмас 1 : 3 Фуенлабрада 27.10.2019 19:00
Алмерия 3 : 2 Екстрамадура 27.10.2019 22:00
Срещи от LaLiga2 14 кръг Начало
Нумансия 1 : 0 Албасете 01.11.2019 13:00
Кадис 3 : 1 Спортинг Хихон 01.11.2019 17:00
Понферадина 1 : 0 Малага 01.11.2019 19:30
Овиедо 0 : 0 Алмерия 01.11.2019 22:00
Фуенлабрада 1 : 1 Депортиво 02.11.2019 17:00
Алкоркон 1 : 0 Расинг Сантандер 02.11.2019 19:00
Тенерифе 0 : 0 Уеска 02.11.2019 21:00
Екстрамадура 1 : 3 Жирона 03.11.2019 13:00
Луго 1 : 0 Райо Валекано 03.11.2019 17:00
Сарагоса 3 : 0 Лас Палмас 03.11.2019 19:30
Елче 4 : 2 Мирандес 03.11.2019 21:00
Срещи от LaLiga2 15 кръг Начало
Жирона 1 : 0 Тенерифе 08.11.2019 22:00
Мирандес 2 : 0 Екстрамадура 09.11.2019 17:00
Уеска 3 : 1 Овиедо 09.11.2019 17:00
Спортинг Хихон 0 : 1 Нумансия 09.11.2019 19:00
Албасете 0 : 1 Луго 09.11.2019 19:00
Лас Палмас 1 : 1 Алкоркон 09.11.2019 21:00
Депортиво 1 : 3 Елче 10.11.2019 13:00
Алмерия 1 : 1 Сарагоса 10.11.2019 17:00
Малага 0 : 0 Фуенлабрада 10.11.2019 19:00
Расинг Сантандер 2 : 2 Понферадина 10.11.2019 19:00
Райо Валекано 1 : 1 Кадис 10.11.2019 22:00
Срещи от LaLiga2 16 кръг Начало
Фуенлабрада 3 : 2 Уеска 16.11.2019 14:00
Екстрамадура 2 : 0 Депортиво 16.11.2019 17:00
Нумансия 2 : 2 Райо Валекано 16.11.2019 19:30
Елче 1 : 1 Алмерия 16.11.2019 19:30
Сарагоса 0 : 1 Албасете 16.11.2019 22:00
Понферадина 1 : 1 Жирона 17.11.2019 13:00
Алкоркон 1 : 0 Малага 17.11.2019 15:00
Овиедо 0 : 0 Спортинг Хихон 17.11.2019 17:00
Луго 1 : 1 Расинг Сантандер 17.11.2019 19:30
Мирандес 2 : 1 Лас Палмас 17.11.2019 19:30
Тенерифе 1 : 1 Кадис 17.11.2019 22:00
Срещи от LaLiga2 17 кръг Начало
Спортинг Хихон 0 : 2 Тенерифе 22.11.2019 22:00
Райо Валекано 0 : 1 Сарагоса 23.11.2019 17:00
Расинг Сантандер 3 : 0 Екстрамадура 23.11.2019 19:00
Депортиво 0 : 0 Алкоркон 23.11.2019 19:00
Уеска 2 : 0 Понферадина 23.11.2019 21:00
Алмерия 2 : 0 Нумансия 24.11.2019 13:00
Малага 3 : 3 Елче 24.11.2019 17:00
Албасете 1 : 2 Мирандес 24.11.2019 17:00
Лас Палмас 3 : 1 Овиедо 24.11.2019 19:00
Жирона 2 : 0 Фуенлабрада 24.11.2019 19:00
Кадис 2 : 1 Луго 24.11.2019 22:00
Срещи от LaLiga2 18 кръг Начало
Нумансия 0 : 0 Малага 29.11.2019 22:00
Мирандес 0 : 0 Спортинг Хихон 30.11.2019 17:00
Алкоркон 0 : 2 Уеска 30.11.2019 17:00
Понферадина 1 : 1 Албасете 30.11.2019 19:00
Тенерифе 1 : 3 Алмерия 30.11.2019 19:00
Сарагоса 3 : 3 Жирона 30.11.2019 22:00
Фуенлабрада 1 : 0 Кадис 01.12.2019 13:00
Овиедо 2 : 1 Райо Валекано 01.12.2019 17:00
Елче 2 : 0 Расинг Сантандер 01.12.2019 19:00
Луго 0 : 0 Депортиво 01.12.2019 19:00
Екстрамадура 0 : 1 Лас Палмас 01.12.2019 21:00
Срещи от LaLiga2 19 кръг Начало
Албасете 1 : 1 Екстрамадура 06.12.2019 13:00
Расинг Сантандер 2 : 2 Фуенлабрада 06.12.2019 17:00
Алкоркон 1 : 3 Овиедо 06.12.2019 19:30
Малага 2 : 0 Тенерифе 06.12.2019 22:00
Уеска 0 : 2 Райо Валекано 07.12.2019 17:00
Спортинг Хихон 1 : 0 Понферадина 07.12.2019 19:00
Алмерия 3 : 1 Мирандес 07.12.2019 21:00
Жирона 3 : 1 Луго 08.12.2019 13:00
Депортиво 1 : 3 Сарагоса 08.12.2019 17:00
Лас Палмас 3 : 1 Нумансия 08.12.2019 19:00
Кадис 0 : 0 Елче 08.12.2019 22:00
Срещи от LaLiga2 20 кръг Начало
Нумансия 2 : 0 Жирона 13.12.2019 22:00
Мирандес 2 : 0 Уеска 14.12.2019 17:00
Понферадина 2 : 0 Депортиво 14.12.2019 19:00
Тенерифе 0 : 0 Алкоркон 14.12.2019 19:00
Сарагоса 2 : 0 Расинг Сантандер 14.12.2019 22:00
Екстрамадура 0 : 0 Малага 15.12.2019 13:00
Овиедо 0 : 2 Кадис 15.12.2019 17:00
Елче 2 : 3 Лас Палмас 15.12.2019 19:00
Луго 1 : 2 Спортинг Хихон 15.12.2019 19:00
Фуенлабрада 2 : 2 Алмерия 15.12.2019 21:00
Райо Валекано - : - Албасете 19.02.2020 21:00
Срещи от LaLiga2 21 кръг Начало
Депортиво 2 : 1 Тенерифе 20.12.2019 22:00
Малага 1 : 1 Луго 21.12.2019 17:00
Албасете 0 : 1 Елче 21.12.2019 17:00
Лас Палмас 1 : 1 Райо Валекано 21.12.2019 19:00
Спортинг Хихон 0 : 1 Екстрамадура 21.12.2019 19:00
Расинг Сантандер 1 : 1 Овиедо 21.12.2019 21:00
Кадис 2 : 4 Нумансия 21.12.2019 22:00
Алмерия 2 : 3 Понферадина 22.12.2019 13:00
Уеска 2 : 1 Сарагоса 22.12.2019 17:00
Алкоркон 1 : 1 Фуенлабрада 22.12.2019 19:00
Жирона 0 : 3 Мирандес 22.12.2019 21:00
Срещи от LaLiga2 22 кръг Начало
Екстрамадура 0 : 0 Алкоркон 03.01.2020 20:00
Фуенлабрада 0 : 0 Лас Палмас 04.01.2020 14:00
Понферадина 0 : 0 Кадис 04.01.2020 17:00
Тенерифе 4 : 2 Албасете 04.01.2020 19:00
Луго 0 : 4 Алмерия 04.01.2020 19:00
Мирандес 0 : 0 Расинг Сантандер 04.01.2020 21:00
Елче 1 : 1 Уеска 04.01.2020 21:00
Нумансия 0 : 1 Депортиво 05.01.2020 13:00
Райо Валекано 1 : 0 Жирона 05.01.2020 17:00
Овиедо 1 : 1 Малага 05.01.2020 22:00
Сарагоса 2 : 0 Спортинг Хихон 07.01.2020 22:00
Срещи от LaLiga2 23 кръг Начало
Спортинг Хихон 1 : 0 Елче 14.01.2020 20:00
Албасете 1 : 1 Фуенлабрада 14.01.2020 20:00
Малага 1 : 0 Понферадина 14.01.2020 21:00
Лас Палмас 0 : 1 Сарагоса 14.01.2020 22:30
Уеска 2 : 1 Тенерифе 15.01.2020 20:00
Алкоркон 2 : 2 Нумансия 15.01.2020 20:00
Райо Валекано 1 : 0 Луго 15.01.2020 21:00
Кадис 3 : 3 Мирандес 15.01.2020 22:00
Депортиво 2 : 1 Расинг Сантандер 16.01.2020 20:00
Жирона 3 : 1 Екстрамадура 16.01.2020 21:00
Алмерия 2 : 0 Овиедо 16.01.2020 22:00
Срещи от LaLiga2 24 кръг Начало
Фуенлабрада 0 : 0 Малага 17.01.2020 22:00
Нумансия 2 : 0 Спортинг Хихон 18.01.2020 17:00
Луго 1 : 0 Албасете 18.01.2020 19:15
Понферадина 1 : 1 Райо Валекано 18.01.2020 19:15
Елче 1 : 1 Алкоркон 19.01.2020 13:00
Депортиво 1 : 0 Кадис 19.01.2020 17:00
Овиедо 1 : 1 Уеска 19.01.2020 19:15
Расинг Сантандер 1 : 1 Лас Палмас 19.01.2020 19:15
Тенерифе 1 : 0 Жирона 19.01.2020 21:30
Екстрамадура 1 : 2 Алмерия 19.01.2020 21:30
Мирандес 1 : 1 Сарагоса 19.02.2020 22:00
Срещи от LaLiga2 25 кръг Начало
Кадис 1 : 0 Расинг Сантандер 24.01.2020 22:00
Уеска 2 : 1 Луго 25.01.2020 17:00
Спортинг Хихон 1 : 0 Фуенлабрада 25.01.2020 17:00
Лас Палмас 0 : 0 Тенерифе 25.01.2020 19:15
Сарагоса 1 : 0 Нумансия 25.01.2020 22:00
Малага 2 : 2 Мирандес 26.01.2020 13:00
Албасете 0 : 1 Депортиво 26.01.2020 17:00
Алмерия 0 : 2 Елче 26.01.2020 17:00
Райо Валекано 1 : 1 Екстрамадура 26.01.2020 19:15
Алкоркон 3 : 1 Понферадина 26.01.2020 19:15
Жирона 1 : 1 Овиедо 26.01.2020 21:30
Срещи от LaLiga2 26 кръг Начало
Тенерифе 2 : 1 Спортинг Хихон 31.01.2020 22:00
Екстрамадура 1 : 0 Луго 01.02.2020 17:00
Понферадина 3 : 1 Уеска 01.02.2020 19:15
Депортиво 2 : 1 Лас Палмас 01.02.2020 19:15
Елче 2 : 0 Малага 01.02.2020 22:00
Фуенлабрада 0 : 1 Жирона 02.02.2020 13:00
Кадис 1 : 1 Сарагоса 02.02.2020 17:00
Мирандес 0 : 0 Райо Валекано 02.02.2020 19:15
Нумансия 1 : 1 Алмерия 02.02.2020 19:15
Овиедо 3 : 1 Албасете 02.02.2020 21:30
Расинг Сантандер 1 : 1 Алкоркон 02.02.2020 21:30
Срещи от LaLiga2 27 кръг Начало
Алмерия 0 : 1 Расинг Сантандер 07.02.2020 22:00
Екстрамадура 2 : 4 Тенерифе 08.02.2020 17:00
Жирона 1 : 0 Уеска 08.02.2020 17:00
Лас Палмас 1 : 2 Кадис 08.02.2020 19:15
Сарагоса 0 : 0 Фуенлабрада 08.02.2020 22:00
Албасете 1 : 1 Понферадина 09.02.2020 13:00
Алкоркон 0 : 1 Депортиво 09.02.2020 13:00
Спортинг Хихон 2 : 2 Мирандес 09.02.2020 17:00
Луго 2 : 2 Елче 09.02.2020 19:15
Райо Валекано 1 : 1 Овиедо 09.02.2020 19:15
Малага 2 : 1 Нумансия 09.02.2020 21:30
Срещи от LaLiga2 28 кръг Начало
Депортиво 2 : 2 Жирона 14.02.2020 22:00
Уеска 3 : 2 Алмерия 15.02.2020 17:00
Нумансия 1 : 1 Лас Палмас 15.02.2020 19:15
Овиедо 1 : 2 Алкоркон 15.02.2020 19:15
Елче 1 : 2 Сарагоса 15.02.2020 22:00
Фуенлабрада 0 : 1 Луго 16.02.2020 13:00
Мирандес 1 : 1 Албасете 16.02.2020 13:00
Кадис 0 : 1 Малага 16.02.2020 17:00
Понферадина 0 : 0 Екстрамадура 16.02.2020 19:15
Расинг Сантандер 0 : 2 Спортинг Хихон 16.02.2020 19:15
Тенерифе 0 : 0 Райо Валекано 16.02.2020 21:30
Срещи от LaLiga2 29 кръг Начало
Спортинг Хихон 1 : 0 Кадис 21.02.2020 22:00
Алкоркон 1 : 1 Лас Палмас 22.02.2020 17:00
Алмерия 0 : 0 Фуенлабрада 22.02.2020 17:00
Жирона 2 : 0 Понферадина 22.02.2020 19:15
Тенерифе 1 : 0 Елче 22.02.2020 19:15
Албасете 2 : 1 Нумансия 22.02.2020 21:30
Луго 1 : 0 Овиедо 23.02.2020 13:00
Сарагоса 3 : 1 Депортиво 23.02.2020 17:00
Екстрамадура 3 : 2 Мирандес 23.02.2020 19:15
Малага 2 : 0 Расинг Сантандер 23.02.2020 19:15
Райо Валекано 2 : 0 Уеска 23.02.2020 22:00
Срещи от LaLiga2 30 кръг Начало
Лас Палмас 1 : 1 Малага 28.02.2020 22:00
Уеска 2 : 2 Екстрамадура 29.02.2020 17:00
Понферадина 1 : 0 Спортинг Хихон 29.02.2020 17:00
Кадис 2 : 1 Алмерия 29.02.2020 19:15
Албасете 1 : 1 Райо Валекано 29.02.2020 21:30
Расинг Сантандер 2 : 2 Сарагоса 29.02.2020 22:00
Мирандес 1 : 1 Жирона 01.03.2020 13:00
Депортиво 0 : 0 Луго 01.03.2020 17:00
Елче 2 : 0 Нумансия 01.03.2020 17:00
Фуенлабрада 3 : 4 Алкоркон 01.03.2020 19:15
Овиедо 1 : 0 Тенерифе 01.03.2020 19:15
Срещи от LaLiga2 31 кръг Начало
Луго 1 : 1 Кадис 06.03.2020 22:00
Екстрамадура 1 : 2 Овиедо 07.03.2020 17:00
Жирона 1 : 1 Албасете 07.03.2020 17:00
Уеска 2 : 0 Фуенлабрада 07.03.2020 19:15
Нумансия 1 : 2 Расинг Сантандер 07.03.2020 19:15
Алмерия 4 : 0 Депортиво 07.03.2020 22:00
Райо Валекано 2 : 3 Елче 08.03.2020 13:00
Малага 0 : 1 Сарагоса 08.03.2020 17:00
Спортинг Хихон 4 : 0 Лас Палмас 08.03.2020 19:15
Алкоркон 1 : 2 Мирандес 08.03.2020 19:15
Тенерифе 1 : 0 Понферадина 08.03.2020 21:30
Срещи от LaLiga2 32 кръг Начало
Расинг Сантандер - : - Луго 13.03.2020 22:00
Фуенлабрада - : - Тенерифе 14.03.2020 17:00
Малага - : - Уеска 14.03.2020 17:00
Мирандес - : - Нумансия 14.03.2020 19:15
Овиедо - : - Понферадина 14.03.2020 19:15
Депортиво - : - Спортинг Хихон 14.03.2020 22:00
Албасете - : - Алмерия 15.03.2020 13:00
Кадис - : - Райо Валекано 15.03.2020 17:00
Елче - : - Екстрамадура 15.03.2020 19:15
Лас Палмас - : - Жирона 15.03.2020 19:15
Сарагоса - : - Алкоркон 15.03.2020 22:00
Срещи от LaLiga2 33 кръг Начало
Алмерия - : - Лас Палмас 20.03.2020 22:00
Уеска - : - Мирандес 21.03.2020 17:00
Овиедо - : - Депортиво 21.03.2020 19:15
Тенерифе - : - Малага 21.03.2020 19:15
Нумансия - : - Кадис 21.03.2020 22:00
Райо Валекано - : - Фуенлабрада 22.03.2020 13:00
Луго - : - Сарагоса 22.03.2020 17:00
Понферадина - : - Елче 22.03.2020 17:00
Алкоркон - : - Спортинг Хихон 22.03.2020 19:15
Жирона - : - Расинг Сантандер 22.03.2020 19:15
Екстрамадура - : - Албасете 22.03.2020 21:30
Срещи от LaLiga2 34 кръг Начало
Елче - : - Жирона 27.03.2020 22:00
Фуенлабрада - : - Нумансия 28.03.2020 14:00
Депортиво - : - Райо Валекано 28.03.2020 17:00
Албасете - : - Уеска 28.03.2020 19:30
Лас Палмас - : - Луго 28.03.2020 19:30
Малага - : - Екстрамадура 28.03.2020 22:00
Расинг Сантандер - : - Тенерифе 28.03.2020 22:00
Кадис - : - Алкоркон 29.03.2020 13:00
Сарагоса - : - Алмерия 29.03.2020 17:00
Мирандес - : - Понферадина 29.03.2020 17:00
Спортинг Хихон - : - Овиедо 29.03.2020 22:00
Срещи от LaLiga2 35 кръг Начало
Тенерифе - : - Мирандес 05.04.2020 19:00
Албасете - : - Лас Палмас 05.04.2020 19:00
Алмерия - : - Алкоркон 05.04.2020 19:00
Елче - : - Депортиво 05.04.2020 19:00
Екстрамадура - : - Сарагоса 05.04.2020 19:00
Жирона - : - Нумансия 05.04.2020 19:00
Уеска - : - Кадис 05.04.2020 19:00
Луго - : - Малага 05.04.2020 19:00
Понферадина - : - Расинг Сантандер 05.04.2020 19:00
Овиедо - : - Фуенлабрада 05.04.2020 19:00
Райо Валекано - : - Спортинг Хихон 05.04.2020 19:00
Срещи от LaLiga2 36 кръг Начало
Сарагоса - : - Уеска 12.04.2020 19:00
Алкоркон - : - Райо Валекано 12.04.2020 19:00
Кадис - : - Тенерифе 12.04.2020 19:00
Депортиво - : - Понферадина 12.04.2020 19:00
Фуенлабрада - : - Екстрамадура 12.04.2020 19:00
Лас Палмас - : - Елче 12.04.2020 19:00
Мирандес - : - Алмерия 12.04.2020 19:00
Малага - : - Жирона 12.04.2020 19:00
Нумансия - : - Овиедо 12.04.2020 19:00
Расинг Сантандер - : - Албасете 12.04.2020 19:00
Спортинг Хихон - : - Луго 12.04.2020 19:00
Срещи от LaLiga2 37 кръг Начало
Райо Валекано - : - Малага 19.04.2020 19:00
Тенерифе - : - Депортиво 19.04.2020 19:00
Албасете - : - Алкоркон 19.04.2020 19:00
Алмерия - : - Спортинг Хихон 19.04.2020 19:00
Елче - : - Кадис 19.04.2020 19:00
Екстрамадура - : - Расинг Сантандер 19.04.2020 19:00
Жирона - : - Сарагоса 19.04.2020 19:00
Уеска - : - Лас Палмас 19.04.2020 19:00
Луго - : - Нумансия 19.04.2020 19:00
Понферадина - : - Фуенлабрада 19.04.2020 19:00
Овиедо - : - Мирандес 19.04.2020 19:00
Срещи от LaLiga2 38 кръг Начало
Спортинг Хихон - : - Жирона 25.04.2020 19:00
Сарагоса - : - Райо Валекано 25.04.2020 19:00
Алкоркон - : - Луго 25.04.2020 19:00
Алмерия - : - Тенерифе 25.04.2020 19:00
Кадис - : - Овиедо 25.04.2020 19:00
Депортиво - : - Уеска 25.04.2020 19:00
Фуенлабрада - : - Мирандес 25.04.2020 19:00
Лас Палмас - : - Понферадина 25.04.2020 19:00
Малага - : - Албасете 25.04.2020 19:00
Нумансия - : - Екстрамадура 25.04.2020 19:00
Расинг Сантандер - : - Елче 25.04.2020 19:00
Срещи от LaLiga2 39 кръг Начало
Райо Валекано - : - Нумансия 03.05.2020 19:00
Тенерифе - : - Сарагоса 03.05.2020 19:00
Албасете - : - Спортинг Хихон 03.05.2020 19:00
Екстрамадура - : - Кадис 03.05.2020 19:00
Фуенлабрада - : - Расинг Сантандер 03.05.2020 19:00
Жирона - : - Алмерия 03.05.2020 19:00
Уеска - : - Алкоркон 03.05.2020 19:00
Мирандес - : - Елче 03.05.2020 19:00
Малага - : - Депортиво 03.05.2020 19:00
Понферадина - : - Луго 03.05.2020 19:00
Овиедо - : - Лас Палмас 03.05.2020 19:00
Срещи от LaLiga2 40 кръг Начало
Расинг Сантандер - : - Уеска 10.05.2020 19:00
Спортинг Хихон - : - Малага 10.05.2020 19:00
Сарагоса - : - Овиедо 10.05.2020 19:00
Алкоркон - : - Тенерифе 10.05.2020 19:00
Алмерия - : - Райо Валекано 10.05.2020 19:00
Кадис - : - Фуенлабрада 10.05.2020 19:00
Депортиво - : - Екстрамадура 10.05.2020 19:00
Елче - : - Албасете 10.05.2020 19:00
Лас Палмас - : - Мирандес 10.05.2020 19:00
Луго - : - Жирона 10.05.2020 19:00
Нумансия - : - Понферадина 10.05.2020 19:00
Срещи от LaLiga2 41 кръг Начало
Овиедо - : - Расинг Сантандер 17.05.2020 19:00
Райо Валекано - : - Лас Палмас 17.05.2020 19:00
Тенерифе - : - Луго 17.05.2020 19:00
Албасете - : - Сарагоса 17.05.2020 19:00
Екстрамадура - : - Спортинг Хихон 17.05.2020 19:00
Фуенлабрада - : - Елче 17.05.2020 19:00
Жирона - : - Кадис 17.05.2020 19:00
Уеска - : - Нумансия 17.05.2020 19:00
Мирандес - : - Депортиво 17.05.2020 19:00
Малага - : - Алкоркон 17.05.2020 19:00
Понферадина - : - Алмерия 17.05.2020 19:00
Срещи от LaLiga2 42 кръг Начало
Расинг Сантандер - : - Райо Валекано 24.05.2020 19:00
Спортинг Хихон - : - Уеска 24.05.2020 19:00
Сарагоса - : - Понферадина 24.05.2020 19:00
Алкоркон - : - Жирона 24.05.2020 19:00
Алмерия - : - Малага 24.05.2020 19:00
Кадис - : - Албасете 24.05.2020 19:00
Депортиво - : - Фуенлабрада 24.05.2020 19:00
Елче - : - Овиедо 24.05.2020 19:00
Лас Палмас - : - Екстрамадура 24.05.2020 19:00
Луго - : - Мирандес 24.05.2020 19:00
Нумансия - : - Тенерифе 24.05.2020 19:00

Левски | ЦСКА | Лудогорец | Първа лига | Втора лига | Национални отбори по футбол | Купа на България | Англия | Испания | Италия | Германия | Франция | Русия | Шампионска лига | Лига Европа | Мачове на живо | Волейбол | Тенис | Формула 1 | Баскетбол

Съдържанието на този уеб сайт и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на Агенция Спортал, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на Агенция Спортал, посочване на източника и добавяне на линк към www.sportal.bg. Използването на графични и видео материали, публикувани в сайта, е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.

Този уебсайт е собственост на Sportal Media Group

Sportal.bg is part of the Sportal Media Group network
ЕВРО2016 | Мобилни телефони | Бизнес новини | Лайфстайл | Woman.bg | Men Only | Новини | Shopping.bg Мобилен Портал

Вашите лични данни

Ние събираме и обработваме Вашите лични данни.

За осигуряване на правата ви по GDPR, молим за Вашето съгласие.

Ще използваме данните за осигуряване на по-доброто Ви преживяване на нашите сайтове.

Ако натиснете бутона Приемам всички, ще дадете съгласието си на нас и на всички трети страни, описани детайлно в Политиката за поверителност и Политиката за бисквитките.

Защо е необходимо моето съгласие?

НАСТРОЙКИ ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ

  • Нормално функциониране на сайтовете
    Не е зададено

    Тези данни са стриктно необходими за нормалната работа на сайтовете и мобилните ни апликации. Чрез тях можем да удостоверим самоличността Ви като логнат потребители, да Ви покажем по-добре съдържанието, да заредим сайта по-бързо, да защитаваме сайтовете и Вас от посегателства.

    Такива данни например са данните от сесията Ви – информация дали сте логнат, кеширано съдържание и други.

    Тук попадат и данните, свързани с идентифицирането Ви във връзка с регистрация за използване на наша услуга.

  • За изпълнение на нашите услуги
    Не е зададено

    Някои от услугите ни, като електронната търговия, изискват да споделите с нас лични данни. Използваме ги за да можем да изпълним договора си с Вас, за продажба и доставка на предлаганите от нас стоки.

    Други предлагани от нас услуги са възможностите да добавяте новина, коментари, снимки или видеа. Използваме личните Ви данни, която ни дава възможност да Ви идентифицираме и при необходимост – да модерираме добавеното от Вас съдържание.

  • За измерване
    Не е зададено

    Събираме информация за Вашето използване на съдържанието и я комбинираме с предишно събрана, за да измерим, разберем и отчетем Вашето използване на услугите ни.

    Тази цел не включва персонализиране и профилиране.

  • За подбор, доставка и отчитане на реклами
    Не е зададено

    Събираме информация и я комбинираме с предишно налична, за да подберем и Ви доставим релевантна реклама и за да можем да измерим доставката и ефективността й. Това може да включва предварително събрана информация за Вашите предишни интереси към подбрани реклами, обработка на данни за поведението Ви, когато рекламата Ви е била показана, колко често Ви се показват дадени реклами, къде и кога са Ви били показани, дали сте предприели действие свързано с рекламата, включително клик на рекламата и направена покупка.

    Тази цел не включва персонализиране и профилиране.

  • За подбор, доставка и отчитане на съдържание
    Не е зададено

    Събираме информация и я комбинираме с предишно събрана, за да подберем и Ви доставим релевантно съдържание и да измерим доставката и ефективността му. Това може да включва предварително събрана информация за Вашите интереси към съдържанието, обработка на данни за показаното Ви съдържание, колко често или за колко време е било показано, дали сте предприели действие, свързано със съдържанието, включително клик на съдържанието.

    Тази цел не включва персонализиране и профилиране.

  • За персонализация и профилиране
    Не е зададено

    Събираме и обработваме информация за използването на услугите ни за последващо сервиране на персонализирана реклама и/или съдържание в друг контекст, напр. други сайтове и мобилни апликации, след време.

    Типично, съдържанието и поведението Ви на сайта/мобилната апликации се използва за създаване на заключения за Вашите интереси, чрез които се управлява бъдещият избор на сервирани реклами и/или съдържание.

  • По възложение и за проекти на трети страни
    Не е зададено

    При конкретни проекти по възложение на трети страни събираме Ваши лични данни, които им споделяме за осъществяване целите на проектите им. Детайлна информация за целите може да намерите в Общите условия на всеки конкретен проект, който ще Ви бъдат предоставени за получаване на Вашето съгласие.

    Понякога използваме личните ви данни, за да Ви информираме за игри и промоционални оферти на Спортал и/или на трети страни – Партньори на Спортал.

    За изпълнение на тази цел, събираме Ваши лични данни, за да Ви информираме за наши или на трети страни, наши партньори, инициативи, промоции, игри, оферти и други.

    За всички описани по-горе цели можем да използваме инструменти на трети страни.

  • За Директен маркетинг
    Не е зададено

    За да Ви изпращаме винаги актуална и полезна информация за нашите инициативи, събираме данни като адрес на електронна поща или друг начин за контакт с Вас – Viber, Skype, Messenger профил или такъв в друга комуникационна платформа.