• копирано

Пълна програма

Срещи от Superliga 1 кръг Начало
Расинг Клуб 0 : 0 Унион Санта Фе 27.07.2019 03:00
Колон 0 : 1 Патронато 27.07.2019 19:15
Сан Лоренцо 3 : 2 Годой Крус 27.07.2019 21:30
Ланус 1 : 1 Химнасия Ла Плата 27.07.2019 23:45
Архентинос Хуниорс 1 : 1 Ривър Плейт 28.07.2019 02:00
Естудиантес 1 : 0 Алдосиви 28.07.2019 17:05
Нюелс Олд Бойс 2 : 0 Сентрал Кордоба 28.07.2019 19:15
Талерес 1 : 0 Велес Сарсфийлд 28.07.2019 21:30
Дефенса и Хустисия 0 : 1 Индепендиенте 28.07.2019 23:45
Бока Хуниорс 0 : 0 Уракан 29.07.2019 02:00
Арсенал Саранди 1 : 0 Банфийлд 30.07.2019 01:00
Атлетико Тукуман 1 : 2 Росарио Сентрал 30.07.2019 03:10
Срещи от Superliga 2 кръг Начало
Уракан 2 : 0 Колон 03.08.2019 03:00
Алдосиви 0 : 0 Архентинос Хуниорс 03.08.2019 19:15
Росарио Сентрал 1 : 0 Талерес 03.08.2019 21:30
Сентрал Кордоба 1 : 0 Атлетико Тукуман 03.08.2019 23:50
Велес Сарсфийлд 2 : 2 Расинг Клуб 04.08.2019 02:00
Унион Санта Фе 2 : 1 Дефенса и Хустисия 04.08.2019 17:00
Химнасия Ла Плата 0 : 1 Сан Лоренцо 04.08.2019 19:15
Банфийлд 1 : 0 Естудиантес 04.08.2019 21:30
Ривър Плейт 3 : 0 Ланус 04.08.2019 23:45
Патронато 0 : 2 Бока Хуниорс 05.08.2019 02:00
Годой Крус 0 : 2 Арсенал Саранди 06.08.2019 03:10
Индепендиенте 2 : 3 Нюелс Олд Бойс 13.12.2019 22:10
Срещи от Superliga 3 кръг Начало
Архентинос Хуниорс 3 : 2 Банфийлд 17.08.2019 01:05
Талерес 1 : 1 Сентрал Кордоба 17.08.2019 03:10
Нюелс Олд Бойс 2 : 0 Унион Санта Фе 17.08.2019 21:30
Сан Лоренцо 2 : 2 Росарио Сентрал 17.08.2019 23:45
Расинг Клуб 1 : 6 Ривър Плейт 18.08.2019 02:05
Патронато 2 : 1 Уракан 18.08.2019 17:05
Дефенса и Хустисия 0 : 3 Арсенал Саранди 18.08.2019 21:35
Ланус 3 : 1 Велес Сарсфийлд 18.08.2019 23:45
Бока Хуниорс 2 : 0 Алдосиви 19.08.2019 02:00
Атлетико Тукуман 1 : 0 Годой Крус 19.08.2019 21:30
Колон 2 : 1 Химнасия Ла Плата 19.08.2019 23:45
Естудиантес 3 : 0 Индепендиенте 20.08.2019 02:00
Срещи от Superliga 4 кръг Начало
Арсенал Саранди 0 : 2 Сан Лоренцо 24.08.2019 03:00
Химнасия Ла Плата 0 : 1 Дефенса и Хустисия 24.08.2019 19:15
Велес Сарсфийлд 3 : 1 Нюелс Олд Бойс 24.08.2019 21:30
Росарио Сентрал 1 : 1 Патронато 24.08.2019 23:45
Индепендиенте 2 : 0 Колон 25.08.2019 02:05
Годой Крус 2 : 1 Естудиантес 25.08.2019 17:00
Унион Санта Фе 1 : 2 Ланус 25.08.2019 19:15
Сентрал Кордоба 0 : 0 Расинг Клуб 25.08.2019 21:30
Ривър Плейт 0 : 1 Талерес 25.08.2019 23:45
Банфийлд 0 : 1 Бока Хуниорс 26.08.2019 02:00
Алдосиви 3 : 0 Атлетико Тукуман 27.08.2019 01:00
Уракан 0 : 0 Архентинос Хуниорс 27.08.2019 03:10
Срещи от Superliga 5 кръг Начало
Ланус 1 : 0 Сентрал Кордоба 31.08.2019 01:00
Дефенса и Хустисия 0 : 0 Банфийлд 31.08.2019 03:10
Естудиантес 0 : 1 Велес Сарсфийлд 31.08.2019 03:10
Архентинос Хуниорс 1 : 0 Химнасия Ла Плата 31.08.2019 19:15
Сан Лоренцо 2 : 1 Унион Санта Фе 31.08.2019 21:30
Патронато 1 : 0 Индепендиенте 31.08.2019 23:45
Расинг Клуб 3 : 1 Годой Крус 01.09.2019 02:00
Колон 1 : 1 Росарио Сентрал 01.09.2019 17:00
Атлетико Тукуман 1 : 0 Арсенал Саранди 01.09.2019 17:00
Талерес 2 : 1 Алдосиви 01.09.2019 19:15
Нюелс Олд Бойс 4 : 1 Уракан 01.09.2019 19:20
Ривър Плейт 0 : 0 Бока Хуниорс 01.09.2019 23:00
Срещи от Superliga 6 кръг Начало
Арсенал Саранди 4 : 1 Унион Санта Фе 14.09.2019 19:15
Сентрал Кордоба 1 : 2 Дефенса и Хустисия 14.09.2019 21:30
Годой Крус 0 : 1 Архентинос Хуниорс 14.09.2019 21:30
Колон 2 : 1 Сан Лоренцо 14.09.2019 23:45
Уракан 0 : 4 Ривър Плейт 15.09.2019 02:00
Химнасия Ла Плата 1 : 2 Расинг Клуб 15.09.2019 17:00
Банфийлд 0 : 1 Талерес 15.09.2019 19:15
Росарио Сентрал 1 : 1 Нюелс Олд Бойс 15.09.2019 21:30
Индепендиенте 2 : 2 Ланус 15.09.2019 23:45
Бока Хуниорс 1 : 0 Естудиантес 16.09.2019 02:00
Алдосиви 1 : 1 Патронато 17.09.2019 01:00
Велес Сарсфийлд 1 : 0 Атлетико Тукуман 17.09.2019 03:10
Срещи от Superliga 7 кръг Начало
Унион Санта Фе 0 : 0 Росарио Сентрал 21.09.2019 01:00
Архентинос Хуниорс 3 : 1 Сентрал Кордоба 21.09.2019 03:10
Естудиантес 1 : 0 Патронато 21.09.2019 19:15
Дефенса и Хустисия 0 : 1 Уракан 21.09.2019 21:30
Сан Лоренцо 0 : 2 Бока Хуниорс 21.09.2019 23:45
Атлетико Тукуман 0 : 1 Индепендиенте 22.09.2019 02:00
Нюелс Олд Бойс 2 : 0 Алдосиви 22.09.2019 17:00
Годой Крус 0 : 2 Банфийлд 22.09.2019 19:15
Ланус 3 : 2 Колон 22.09.2019 21:30
Расинг Клуб 2 : 1 Арсенал Саранди 22.09.2019 23:45
Ривър Плейт 1 : 2 Велес Сарсфийлд 23.09.2019 02:00
Талерес 2 : 1 Химнасия Ла Плата 24.09.2019 03:00
Срещи от Superliga 8 кръг Начало
Алдосиви 1 : 2 Унион Санта Фе 28.09.2019 01:00
Патронато 1 : 1 Ланус 28.09.2019 03:10
Арсенал Саранди 3 : 0 Естудиантес 28.09.2019 21:30
Химнасия Ла Плата 0 : 2 Ривър Плейт 28.09.2019 23:45
Бока Хуниорс 1 : 1 Нюелс Олд Бойс 29.09.2019 02:00
Банфийлд 0 : 1 Сан Лоренцо 29.09.2019 17:00
Уракан 0 : 0 Атлетико Тукуман 29.09.2019 19:15
Велес Сарсфийлд 0 : 1 Дефенса и Хустисия 29.09.2019 21:30
Росарио Сентрал 1 : 1 Расинг Клуб 29.09.2019 23:45
Индепендиенте 3 : 2 Талерес 30.09.2019 02:00
Сентрал Кордоба 1 : 0 Годой Крус 01.10.2019 01:00
Колон 1 : 0 Архентинос Хуниорс 01.10.2019 03:10
Срещи от Superliga 9 кръг Начало
Нюелс Олд Бойс 0 : 0 Банфийлд 05.10.2019 01:00
Атлетико Тукуман 2 : 1 Талерес 05.10.2019 03:10
Годой Крус 2 : 4 Химнасия Ла Плата 05.10.2019 19:15
Архентинос Хуниорс 2 : 1 Арсенал Саранди 05.10.2019 19:20
Сан Лоренцо 1 : 4 Сентрал Кордоба 05.10.2019 21:30
Естудиантес 0 : 0 Уракан 05.10.2019 23:45
Расинг Клуб 2 : 0 Алдосиви 06.10.2019 02:00
Велес Сарсфийлд 2 : 0 Индепендиенте 06.10.2019 17:00
Ланус 1 : 1 Росарио Сентрал 06.10.2019 19:15
Унион Санта Фе 1 : 0 Колон 06.10.2019 21:30
Ривър Плейт 2 : 0 Патронато 06.10.2019 23:45
Дефенса и Хустисия 0 : 1 Бока Хуниорс 07.10.2019 02:00
Срещи от Superliga 10 кръг Начало
Арсенал Саранди 3 : 3 Ривър Плейт 19.10.2019 01:00
Бока Хуниорс 0 : 1 Расинг Клуб 19.10.2019 03:10
Банфийлд 1 : 2 Атлетико Тукуман 19.10.2019 19:15
Индепендиенте 0 : 1 Архентинос Хуниорс 19.10.2019 21:30
Патронато 1 : 3 Нюелс Олд Бойс 19.10.2019 23:45
Талерес 2 : 4 Ланус 20.10.2019 02:00
Алдосиви 1 : 0 Дефенса и Хустисия 20.10.2019 17:00
Химнасия Ла Плата 0 : 1 Унион Санта Фе 20.10.2019 19:15
Уракан 2 : 0 Сан Лоренцо 20.10.2019 21:30
Росарио Сентрал 0 : 1 Велес Сарсфийлд 20.10.2019 23:55
Сентрал Кордоба 0 : 1 Естудиантес 22.10.2019 01:00
Колон 2 : 1 Годой Крус 22.10.2019 03:20
Срещи от Superliga 11 кръг Начало
Годой Крус 3 : 2 Алдосиви 29.10.2019 20:00
Естудиантес 3 : 0 Росарио Сентрал 29.10.2019 22:00
Атлетико Тукуман 2 : 0 Патронато 30.10.2019 00:10
Нюелс Олд Бойс 0 : 4 Химнасия Ла Плата 30.10.2019 00:15
Ривър Плейт 2 : 1 Колон 30.10.2019 02:20
Архентинос Хуниорс 1 : 0 Талерес 30.10.2019 20:00
Сан Лоренцо 1 : 3 Дефенса и Хустисия 30.10.2019 22:00
Унион Санта Фе 2 : 2 Индепендиенте 31.10.2019 00:10
Расинг Клуб 0 : 0 Банфийлд 31.10.2019 02:20
Арсенал Саранди 2 : 2 Сентрал Кордоба 31.10.2019 22:00
Велес Сарсфийлд 0 : 0 Уракан 01.11.2019 00:10
Ланус 2 : 1 Бока Хуниорс 01.11.2019 02:20
Срещи от Superliga 12 кръг Начало
Колон 0 : 2 Атлетико Тукуман 02.11.2019 18:15
Химнасия Ла Плата 0 : 1 Естудиантес 02.11.2019 20:30
Росарио Сентрал 5 : 2 Годой Крус 02.11.2019 22:45
Алдосиви 1 : 2 Ривър Плейт 03.11.2019 01:00
Бока Хуниорс 5 : 1 Арсенал Саранди 03.11.2019 16:05
Банфийлд 3 : 3 Унион Санта Фе 03.11.2019 18:15
Талерес 1 : 0 Нюелс Олд Бойс 03.11.2019 20:30
Патронато 1 : 1 Расинг Клуб 03.11.2019 22:45
Индепендиенте 2 : 1 Сан Лоренцо 04.11.2019 01:00
Дефенса и Хустисия 0 : 0 Архентинос Хуниорс 05.11.2019 00:00
Сентрал Кордоба 0 : 0 Велес Сарсфийлд 05.11.2019 02:10
Уракан 0 : 1 Ланус 05.11.2019 02:10
Срещи от Superliga 13 кръг Начало
Естудиантес 1 : 0 Талерес 09.11.2019 00:00
Унион Санта Фе 0 : 1 Атлетико Тукуман 09.11.2019 02:10
Ланус 0 : 1 Банфийлд 09.11.2019 20:30
Сан Лоренцо 3 : 0 Архентинос Хуниорс 09.11.2019 22:45
Годой Крус 1 : 2 Индепендиенте 10.11.2019 01:00
Сентрал Кордоба 3 : 2 Патронато 10.11.2019 02:10
Ривър Плейт 0 : 1 Росарио Сентрал 10.11.2019 16:00
Алдосиви 0 : 3 Химнасия Ла Плата 10.11.2019 18:15
Нюелс Олд Бойс 2 : 0 Дефенса и Хустисия 10.11.2019 20:30
Расинг Клуб 1 : 0 Уракан 10.11.2019 22:45
Велес Сарсфийлд 0 : 0 Бока Хуниорс 11.11.2019 01:00
Арсенал Саранди 2 : 1 Колон 13.12.2019 02:05
Срещи от Superliga 14 кръг Начало
Дефенса и Хустисия 2 : 0 Ланус 24.11.2019 00:40
Уракан 1 : 1 Сентрал Кордоба 24.11.2019 00:40
Атлетико Тукуман 2 : 2 Сан Лоренцо 24.11.2019 02:45
Бока Хуниорс 2 : 0 Унион Санта Фе 24.11.2019 22:10
Химнасия Ла Плата 0 : 1 Арсенал Саранди 25.11.2019 00:40
Банфийлд 1 : 0 Велес Сарсфийлд 25.11.2019 00:40
Талерес 3 : 3 Расинг Клуб 25.11.2019 02:45
Колон 3 : 2 Естудиантес 26.11.2019 00:00
Патронато 0 : 2 Годой Крус 26.11.2019 00:10
Росарио Сентрал 5 : 1 Алдосиви 26.11.2019 02:10
Архентинос Хуниорс 1 : 0 Нюелс Олд Бойс 26.11.2019 02:15
Индепендиенте 1 : 2 Ривър Плейт 20.01.2020 00:10
Срещи от Superliga 15 кръг Начало
Банфийлд 1 : 1 Химнасия Ла Плата 30.11.2019 00:00
Расинг Клуб 1 : 1 Дефенса и Хустисия 30.11.2019 02:10
Естудиантес 1 : 1 Атлетико Тукуман 30.11.2019 22:35
Бока Хуниорс 1 : 1 Архентинос Хуниорс 01.12.2019 00:40
Нюелс Олд Бойс 2 : 3 Ривър Плейт 01.12.2019 02:45
Сан Лоренцо 2 : 0 Патронато 01.12.2019 22:10
Годой Крус 0 : 5 Талерес 02.12.2019 00:40
Велес Сарсфийлд 3 : 1 Колон 02.12.2019 00:40
Алдосиви 0 : 0 Индепендиенте 02.12.2019 02:50
Сентрал Кордоба 1 : 1 Росарио Сентрал 02.12.2019 02:50
Арсенал Саранди 1 : 1 Ланус 03.12.2019 00:05
Унион Санта Фе 1 : 0 Уракан 03.12.2019 02:10
Срещи от Superliga 16 кръг Начало
Колон 0 : 2 Алдосиви 07.12.2019 00:00
Индепендиенте 0 : 1 Банфийлд 07.12.2019 02:10
Уракан 0 : 2 Арсенал Саранди 07.12.2019 22:35
Талерес 0 : 0 Унион Санта Фе 08.12.2019 00:40
Атлетико Тукуман 2 : 2 Нюелс Олд Бойс 08.12.2019 00:40
Ланус 1 : 0 Расинг Клуб 08.12.2019 02:50
Химнасия Ла Плата 2 : 1 Сентрал Кордоба 08.12.2019 22:35
Дефенса и Хустисия 2 : 0 Годой Крус 08.12.2019 22:35
Росарио Сентрал 1 : 0 Бока Хуниорс 09.12.2019 00:45
Ривър Плейт 0 : 1 Сан Лоренцо 09.12.2019 02:45
Патронато 0 : 1 Велес Сарсфийлд 10.12.2019 00:00
Архентинос Хуниорс 1 : 1 Естудиантес 10.12.2019 02:10
Срещи от Superliga 17 кръг Начало
Алдосиви 2 : 0 Ланус 24.01.2020 22:35
Химнасия Ла Плата 0 : 0 Велес Сарсфийлд 25.01.2020 00:45
Росарио Сентрал 2 : 1 Уракан 25.01.2020 02:45
Унион Санта Фе 1 : 0 Архентинос Хуниорс 25.01.2020 02:45
Арсенал Саранди 1 : 1 Нюелс Олд Бойс 25.01.2020 22:35
Сан Лоренцо 1 : 1 Естудиантес 26.01.2020 00:40
Сентрал Кордоба 1 : 0 Колон 26.01.2020 00:45
Годой Крус 0 : 1 Ривър Плейт 26.01.2020 02:50
Банфийлд 3 : 3 Патронато 26.01.2020 22:35
Дефенса и Хустисия 4 : 1 Талерес 26.01.2020 22:35
Расинг Клуб 1 : 1 Атлетико Тукуман 27.01.2020 00:50
Бока Хуниорс 0 : 0 Индепендиенте 27.01.2020 02:45
Срещи от Superliga 18 кръг Начало
Велес Сарсфийлд 1 : 1 Алдосиви 31.01.2020 02:15
Уракан 1 : 1 Химнасия Ла Плата 01.02.2020 02:15
Индепендиенте 5 : 0 Росарио Сентрал 01.02.2020 22:35
Атлетико Тукуман 1 : 1 Дефенса и Хустисия 02.02.2020 00:40
Естудиантес 3 : 1 Унион Санта Фе 02.02.2020 00:40
Архентинос Хуниорс 1 : 1 Расинг Клуб 02.02.2020 02:50
Ривър Плейт 2 : 0 Сентрал Кордоба 02.02.2020 22:35
Ланус 2 : 0 Годой Крус 03.02.2020 00:40
Колон 0 : 1 Банфийлд 03.02.2020 00:50
Талерес 1 : 2 Бока Хуниорс 03.02.2020 02:50
Патронато 2 : 2 Арсенал Саранди 04.02.2020 00:00
Нюелс Олд Бойс 1 : 0 Сан Лоренцо 04.02.2020 02:10
Срещи от Superliga 19 кръг Начало
Алдосиви 0 : 2 Сентрал Кордоба 08.02.2020 00:00
Архентинос Хуниорс 0 : 0 Ланус 08.02.2020 02:15
Химнасия Ла Плата 1 : 1 Патронато 08.02.2020 22:35
Дефенса и Хустисия 0 : 0 Колон 08.02.2020 22:40
Нюелс Олд Бойс 0 : 0 Естудиантес 09.02.2020 00:45
Банфийлд 1 : 1 Росарио Сентрал 09.02.2020 00:45
Бока Хуниорс 2 : 0 Атлетико Тукуман 09.02.2020 02:50
Сан Лоренцо 1 : 0 Велес Сарсфийлд 09.02.2020 22:35
Расинг Клуб 1 : 0 Индепендиенте 10.02.2020 00:40
Унион Санта Фе 1 : 2 Ривър Плейт 10.02.2020 02:45
Арсенал Саранди 1 : 1 Талерес 11.02.2020 00:00
Годой Крус 2 : 1 Уракан 11.02.2020 02:10
Срещи от Superliga 20 кръг Начало
Патронато 1 : 0 Унион Санта Фе 15.02.2020 00:00
Колон 1 : 1 Расинг Клуб 15.02.2020 02:10
Уракан 0 : 2 Алдосиви 15.02.2020 22:40
Атлетико Тукуман 0 : 2 Архентинос Хуниорс 16.02.2020 00:40
Росарио Сентрал 1 : 0 Химнасия Ла Плата 16.02.2020 00:55
Талерес 1 : 0 Сан Лоренцо 16.02.2020 02:50
Ривър Плейт 1 : 0 Банфийлд 17.02.2020 00:40
Ланус 1 : 1 Нюелс Олд Бойс 17.02.2020 00:40
Сентрал Кордоба 0 : 4 Бока Хуниорс 17.02.2020 02:50
Естудиантес 1 : 2 Дефенса и Хустисия 18.02.2020 00:00
Индепендиенте 1 : 1 Арсенал Саранди 18.02.2020 02:10
Велес Сарсфийлд 0 : 1 Годой Крус 05.03.2020 00:00
Срещи от Superliga 21 кръг Начало
Банфийлд 0 : 1 Алдосиви 22.02.2020 00:00
Архентинос Хуниорс 1 : 1 Патронато 22.02.2020 02:10
Сан Лоренцо 0 : 1 Расинг Клуб 22.02.2020 22:35
Индепендиенте 0 : 1 Химнасия Ла Плата 23.02.2020 00:50
Нюелс Олд Бойс 4 : 0 Колон 23.02.2020 02:45
Атлетико Тукуман 2 : 2 Ланус 23.02.2020 02:50
Арсенал Саранди 0 : 4 Велес Сарсфийлд 23.02.2020 22:35
Бока Хуниорс 3 : 0 Годой Крус 24.02.2020 00:40
Естудиантес 0 : 2 Ривър Плейт 24.02.2020 02:45
Дефенса и Хустисия 3 : 0 Росарио Сентрал 25.02.2020 00:40
Унион Санта Фе 0 : 0 Сентрал Кордоба 25.02.2020 02:45
Талерес 4 : 2 Уракан 25.02.2020 02:50
Срещи от Superliga 22 кръг Начало
Расинг Клуб 1 : 1 Нюелс Олд Бойс 29.02.2020 00:00
Колон 0 : 4 Бока Хуниорс 29.02.2020 02:10
Химнасия Ла Плата 1 : 0 Атлетико Тукуман 29.02.2020 22:30
Ривър Плейт 1 : 1 Дефенса и Хустисия 01.03.2020 00:40
Сентрал Кордоба 1 : 1 Банфийлд 01.03.2020 02:50
Годой Крус 1 : 3 Унион Санта Фе 01.03.2020 02:50
Алдосиви 1 : 3 Сан Лоренцо 01.03.2020 22:35
Ланус 1 : 1 Естудиантес 02.03.2020 00:40
Росарио Сентрал 3 : 1 Арсенал Саранди 02.03.2020 00:50
Велес Сарсфийлд 2 : 0 Архентинос Хуниорс 02.03.2020 02:50
Патронато 3 : 2 Талерес 03.03.2020 00:00
Уракан 1 : 0 Индепендиенте 03.03.2020 02:15
Срещи от Superliga 23 кръг Начало
Арсенал Саранди 4 : 0 Алдосиви 07.03.2020 00:00
Архентинос Хуниорс 2 : 1 Росарио Сентрал 07.03.2020 02:10
Банфийлд 0 : 3 Уракан 07.03.2020 23:00
Дефенса и Хустисия 2 : 0 Патронато 07.03.2020 23:00
Бока Хуниорс 1 : 0 Химнасия Ла Плата 08.03.2020 02:00
Атлетико Тукуман 1 : 1 Ривър Плейт 08.03.2020 02:00
Сан Лоренцо 4 : 3 Ланус 08.03.2020 22:35
Индепендиенте 3 : 0 Сентрал Кордоба 09.03.2020 00:40
Нюелс Олд Бойс 0 : 2 Годой Крус 09.03.2020 02:50
Талерес 2 : 0 Колон 09.03.2020 02:50
Унион Санта Фе 0 : 3 Велес Сарсфийлд 10.03.2020 00:00
Естудиантес 1 : 2 Расинг Клуб 10.03.2020 02:10

›› Видео

Левски | ЦСКА | Лудогорец | Първа лига | Втора лига | Национални отбори по футбол | Купа на България | Англия | Испания | Италия | Германия | Франция | Русия | Шампионска лига | Лига Европа | Мачове на живо | Волейбол | Тенис | Формула 1 | Баскетбол

Съдържанието на този уеб сайт и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на Агенция Спортал, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на Агенция Спортал, посочване на източника и добавяне на линк към www.sportal.bg. Използването на графични и видео материали, публикувани в сайта, е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.

Този уебсайт е собственост на Sportal Media Group

Sportal.bg is part of the Sportal Media Group network
ЕВРО2016 | Мобилни телефони | Бизнес новини | Лайфстайл | Woman.bg | Men Only | Новини | Shopping.bg Мобилен Портал

Вашите лични данни

Ние събираме и обработваме Вашите лични данни.

За осигуряване на правата ви по GDPR, молим за Вашето съгласие.

Ще използваме данните за осигуряване на по-доброто Ви преживяване на нашите сайтове.

Ако натиснете бутона Приемам всички, ще дадете съгласието си на нас и на всички трети страни, описани детайлно в Политиката за поверителност и Политиката за бисквитките.

Защо е необходимо моето съгласие?

НАСТРОЙКИ ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ

  • Нормално функциониране на сайтовете
    Не е зададено

    Тези данни са стриктно необходими за нормалната работа на сайтовете и мобилните ни апликации. Чрез тях можем да удостоверим самоличността Ви като логнат потребители, да Ви покажем по-добре съдържанието, да заредим сайта по-бързо, да защитаваме сайтовете и Вас от посегателства.

    Такива данни например са данните от сесията Ви – информация дали сте логнат, кеширано съдържание и други.

    Тук попадат и данните, свързани с идентифицирането Ви във връзка с регистрация за използване на наша услуга.

  • За изпълнение на нашите услуги
    Не е зададено

    Някои от услугите ни, като електронната търговия, изискват да споделите с нас лични данни. Използваме ги за да можем да изпълним договора си с Вас, за продажба и доставка на предлаганите от нас стоки.

    Други предлагани от нас услуги са възможностите да добавяте новина, коментари, снимки или видеа. Използваме личните Ви данни, която ни дава възможност да Ви идентифицираме и при необходимост – да модерираме добавеното от Вас съдържание.

  • За измерване
    Не е зададено

    Събираме информация за Вашето използване на съдържанието и я комбинираме с предишно събрана, за да измерим, разберем и отчетем Вашето използване на услугите ни.

    Тази цел не включва персонализиране и профилиране.

  • За подбор, доставка и отчитане на реклами
    Не е зададено

    Събираме информация и я комбинираме с предишно налична, за да подберем и Ви доставим релевантна реклама и за да можем да измерим доставката и ефективността й. Това може да включва предварително събрана информация за Вашите предишни интереси към подбрани реклами, обработка на данни за поведението Ви, когато рекламата Ви е била показана, колко често Ви се показват дадени реклами, къде и кога са Ви били показани, дали сте предприели действие свързано с рекламата, включително клик на рекламата и направена покупка.

    Тази цел не включва персонализиране и профилиране.

  • За подбор, доставка и отчитане на съдържание
    Не е зададено

    Събираме информация и я комбинираме с предишно събрана, за да подберем и Ви доставим релевантно съдържание и да измерим доставката и ефективността му. Това може да включва предварително събрана информация за Вашите интереси към съдържанието, обработка на данни за показаното Ви съдържание, колко често или за колко време е било показано, дали сте предприели действие, свързано със съдържанието, включително клик на съдържанието.

    Тази цел не включва персонализиране и профилиране.

  • За персонализация и профилиране
    Не е зададено

    Събираме и обработваме информация за използването на услугите ни за последващо сервиране на персонализирана реклама и/или съдържание в друг контекст, напр. други сайтове и мобилни апликации, след време.

    Типично, съдържанието и поведението Ви на сайта/мобилната апликации се използва за създаване на заключения за Вашите интереси, чрез които се управлява бъдещият избор на сервирани реклами и/или съдържание.

  • По възложение и за проекти на трети страни
    Не е зададено

    При конкретни проекти по възложение на трети страни събираме Ваши лични данни, които им споделяме за осъществяване целите на проектите им. Детайлна информация за целите може да намерите в Общите условия на всеки конкретен проект, който ще Ви бъдат предоставени за получаване на Вашето съгласие.

    Понякога използваме личните ви данни, за да Ви информираме за игри и промоционални оферти на Спортал и/или на трети страни – Партньори на Спортал.

    За изпълнение на тази цел, събираме Ваши лични данни, за да Ви информираме за наши или на трети страни, наши партньори, инициативи, промоции, игри, оферти и други.

    За всички описани по-горе цели можем да използваме инструменти на трети страни.

  • За Директен маркетинг
    Не е зададено

    За да Ви изпращаме винаги актуална и полезна информация за нашите инициативи, събираме данни като адрес на електронна поща или друг начин за контакт с Вас – Viber, Skype, Messenger профил или такъв в друга комуникационна платформа.