• копирано

Пълна програма

Срещи от Суперлига 1 кръг Начало
Велес Сарсфийлд 2 : 0 Нюелс Олд Бойс 11.08.2018 01:00
Тигре 2 : 2 Сан Лоренцо 11.08.2018 03:00
Химнасия Ла Плата 1 : 0 Архентинос Хуниорс 11.08.2018 19:15
Унион Санта Фе 1 : 0 Алдосиви 11.08.2018 21:30
Патронато 0 : 0 Колон 11.08.2018 23:45
Белграно 0 : 0 Сан Мартин Сан Хуан 12.08.2018 02:00
Бока Хуниорс 1 : 0 Талерес 12.08.2018 17:00
Годой Крус 1 : 0 Естудиантес 12.08.2018 19:15
Ланус 2 : 2 Дефенса и Хустисия 12.08.2018 21:30
Росарио Сентрал 1 : 0 Банфийлд 12.08.2018 23:45
Уракан 0 : 0 Ривър Плейт 13.08.2018 02:00
Атлетико Тукуман 2 : 2 Расинг Клуб 14.08.2018 03:00
Индепендиенте 4 : 0 Сан Мартин де Тукуман 08.11.2018 01:15
Срещи от Суперлига 2 кръг Начало
Талерес 0 : 1 Росарио Сентрал 18.08.2018 01:00
Нюелс Олд Бойс 2 : 2 Индепендиенте 18.08.2018 03:00
Дефенса и Хустисия 1 : 1 Атлетико Тукуман 18.08.2018 19:15
Банфийлд 1 : 0 Химнасия Ла Плата 18.08.2018 21:30
Архентинос Хуниорс 0 : 0 Годой Крус 18.08.2018 23:45
Ривър Плейт 0 : 0 Белграно 19.08.2018 02:00
Сан Мартин Сан Хуан 1 : 0 Патронато 19.08.2018 17:00
Колон 2 : 2 Тигре 19.08.2018 19:15
Алдосиви 2 : 1 Уракан 19.08.2018 21:30
Сан Лоренцо 2 : 2 Ланус 19.08.2018 23:45
Расинг Клуб 2 : 0 Велес Сарсфийлд 20.08.2018 02:00
Естудиантес 2 : 0 Бока Хуниорс 20.08.2018 21:30
Сан Мартин де Тукуман 1 : 1 Унион Санта Фе 20.08.2018 23:45
Срещи от Суперлига 3 кръг Начало
Патронато 0 : 3 Расинг Клуб 25.08.2018 01:00
Белграно 2 : 1 Естудиантес 25.08.2018 01:00
Индепендиенте 0 : 1 Дефенса и Хустисия 25.08.2018 03:15
Атлетико Тукуман 2 : 1 Колон 25.08.2018 03:15
Химнасия Ла Плата 0 : 2 Талерес 25.08.2018 21:30
Тигре 2 : 2 Сан Мартин Сан Хуан 25.08.2018 23:45
Ривър Плейт 0 : 0 Архентинос Хуниорс 26.08.2018 02:00
Велес Сарсфийлд 1 : 1 Банфийлд 26.08.2018 17:00
Ланус 0 : 1 Алдосиви 26.08.2018 21:30
Росарио Сентрал 2 : 0 Сан Мартин де Тукуман 26.08.2018 23:45
Уракан 0 : 0 Бока Хуниорс 27.08.2018 02:05
Годой Крус 2 : 1 Нюелс Олд Бойс 28.08.2018 01:00
Унион Санта Фе 1 : 1 Сан Лоренцо 28.08.2018 03:00
Срещи от Суперлига 4 кръг Начало
Архентинос Хуниорс 2 : 0 Ланус 01.09.2018 01:00
Сан Мартин Сан Хуан 1 : 2 Уракан 01.09.2018 03:00
Дефенса и Хустисия 1 : 1 Белграно 01.09.2018 19:15
Банфийлд 1 : 0 Патронато 01.09.2018 21:30
Талерес 1 : 0 Годой Крус 01.09.2018 23:50
Сан Лоренцо 1 : 1 Ривър Плейт 02.09.2018 02:00
Расинг Клуб 2 : 0 Росарио Сентрал 02.09.2018 17:00
Естудиантес 2 : 2 Индепендиенте 02.09.2018 19:20
Алдосиви 0 : 2 Тигре 02.09.2018 21:30
Колон 0 : 0 Унион Санта Фе 02.09.2018 23:50
Бока Хуниорс 3 : 0 Велес Сарсфийлд 03.09.2018 02:05
Нюелс Олд Бойс 1 : 2 Атлетико Тукуман 04.09.2018 01:00
Сан Мартин де Тукуман 1 : 1 Химнасия Ла Плата 04.09.2018 03:00
Срещи от Суперлига 5 кръг Начало
Естудиантес 0 : 2 Алдосиви 15.09.2018 01:00
Атлетико Тукуман 3 : 0 Тигре 15.09.2018 03:00
Индепендиенте 3 : 0 Колон 15.09.2018 19:15
Ривър Плейт 4 : 1 Сан Мартин Сан Хуан 15.09.2018 21:30
Белграно 0 : 0 Нюелс Олд Бойс 15.09.2018 23:45
Архентинос Хуниорс 0 : 1 Бока Хуниорс 16.09.2018 02:05
Патронато 0 : 2 Химнасия Ла Плата 16.09.2018 17:00
Велес Сарсфийлд 1 : 0 Сан Мартин де Тукуман 16.09.2018 19:20
Унион Санта Фе 2 : 1 Талерес 16.09.2018 21:30
Ланус 0 : 1 Расинг Клуб 16.09.2018 23:45
Годой Крус 1 : 0 Сан Лоренцо 17.09.2018 02:00
Уракан 3 : 0 Банфийлд 18.09.2018 01:00
Росарио Сентрал 0 : 1 Дефенса и Хустисия 18.09.2018 03:00
Срещи от Суперлига 6 кръг Начало
Сан Лоренцо 3 : 2 Патронато 22.09.2018 01:00
Колон 3 : 1 Годой Крус 22.09.2018 03:00
Нюелс Олд Бойс 2 : 0 Ланус 22.09.2018 19:15
Талерес 1 : 1 Велес Сарсфийлд 22.09.2018 21:30
Банфийлд 1 : 1 Индепендиенте 23.09.2018 02:00
Сан Мартин де Тукуман 0 : 0 Архентинос Хуниорс 23.09.2018 17:00
Тигре 0 : 2 Уракан 23.09.2018 17:00
Сан Мартин Сан Хуан 1 : 3 Атлетико Тукуман 23.09.2018 19:15
Химнасия Ла Плата 1 : 1 Росарио Сентрал 23.09.2018 19:15
Бока Хуниорс 0 : 2 Ривър Плейт 23.09.2018 23:50
Алдосиви 2 : 0 Белграно 25.09.2018 00:00
Расинг Клуб 1 : 0 Унион Санта Фе 25.09.2018 02:00
Дефенса и Хустисия 1 : 1 Естудиантес 19.11.2018 00:20
Срещи от Суперлига 7 кръг Начало
Индепендиенте 0 : 0 Тигре 29.09.2018 00:45
Ланус 1 : 5 Ривър Плейт 29.09.2018 03:15
Архентинос Хуниорс 0 : 2 Расинг Клуб 30.09.2018 02:00
Патронато 2 : 1 Талерес 30.09.2018 19:15
Унион Санта Фе 1 : 0 Химнасия Ла Плата 30.09.2018 21:30
Белграно 0 : 1 Уракан 30.09.2018 23:45
Бока Хуниорс 3 : 1 Колон 01.10.2018 02:00
Годой Крус 0 : 1 Дефенса и Хустисия 02.10.2018 01:00
Сан Мартин де Тукуман 1 : 1 Банфийлд 02.10.2018 03:15
Велес Сарсфийлд 2 : 0 Алдосиви 02.10.2018 03:15
Естудиантес 1 : 0 Нюелс Олд Бойс 25.10.2018 01:30
Сан Лоренцо 0 : 2 Атлетико Тукуман 18.11.2018 22:10
Росарио Сентрал 1 : 0 Сан Мартин Сан Хуан 28.11.2018 02:00
Срещи от Суперлига 8 кръг Начало
Алдосиви 2 : 0 Сан Мартин де Тукуман 06.10.2018 19:15
Химнасия Ла Плата 1 : 0 Годой Крус 06.10.2018 21:30
Сан Мартин Сан Хуан 3 : 1 Велес Сарсфийлд 06.10.2018 23:45
Патронато 1 : 2 Индепендиенте 07.10.2018 02:00
Банфийлд 2 : 0 Сан Лоренцо 07.10.2018 17:00
Атлетико Тукуман 0 : 0 Ланус 07.10.2018 19:15
Росарио Сентрал 0 : 4 Унион Санта Фе 07.10.2018 21:05
Талерес 3 : 0 Белграно 07.10.2018 23:10
Расинг Клуб 2 : 2 Бока Хуниорс 08.10.2018 01:05
Тигре 1 : 0 Естудиантес 09.10.2018 01:00
Колон 1 : 0 Нюелс Олд Бойс 09.10.2018 03:05
Уракан 0 : 0 Архентинос Хуниорс 14.12.2018 02:00
Ривър Плейт 0 : 1 Дефенса и Хустисия 20.01.2019 01:00
Срещи от Суперлига 9 кръг Начало
Дефенса и Хустисия 2 : 0 Талерес 20.10.2018 01:00
Велес Сарсфийлд 1 : 0 Химнасия Ла Плата 20.10.2018 01:00
Колон 1 : 0 Ривър Плейт 20.10.2018 03:15
Годой Крус 2 : 0 Алдосиви 20.10.2018 19:15
Ланус 3 : 1 Патронато 20.10.2018 21:30
Бока Хуниорс 0 : 0 Росарио Сентрал 20.10.2018 23:45
Нюелс Олд Бойс 2 : 0 Тигре 21.10.2018 02:00
Естудиантес 1 : 1 Атлетико Тукуман 21.10.2018 19:15
Архентинос Хуниорс 0 : 1 Унион Санта Фе 21.10.2018 21:30
Индепендиенте 3 : 1 Уракан 21.10.2018 23:50
Сан Мартин де Тукуман 2 : 1 Расинг Клуб 22.10.2018 02:25
Белграно 1 : 1 Банфийлд 23.10.2018 01:00
Сан Лоренцо 2 : 1 Сан Мартин Сан Хуан 23.10.2018 03:00
Срещи от Суперлига 10 кръг Начало
Тигре 1 : 1 Ланус 27.10.2018 01:00
Уракан 3 : 2 Колон 27.10.2018 03:00
Ривър Плейт 1 : 0 Алдосиви 27.10.2018 21:00
Химнасия Ла Плата 2 : 1 Бока Хуниорс 27.10.2018 23:15
Унион Санта Фе 0 : 3 Годой Крус 28.10.2018 02:30
Талерес 0 : 0 Сан Мартин де Тукуман 28.10.2018 02:30
Расинг Клуб 2 : 1 Сан Лоренцо 28.10.2018 16:00
Патронато 2 : 1 Росарио Сентрал 28.10.2018 18:15
Велес Сарсфийлд 1 : 0 Белграно 28.10.2018 20:30
Банфийлд 0 : 2 Естудиантес 28.10.2018 22:45
Атлетико Тукуман 4 : 2 Индепендиенте 29.10.2018 01:00
Нюелс Олд Бойс 2 : 0 Архентинос Хуниорс 30.10.2018 00:00
Сан Мартин Сан Хуан 0 : 1 Дефенса и Хустисия 30.10.2018 02:00
Срещи от Суперлига 11 кръг Начало
Белграно 2 : 0 Химнасия Ла Плата 03.11.2018 00:05
Унион Санта Фе 2 : 2 Патронато 03.11.2018 02:00
Алдосиви 1 : 4 Банфийлд 03.11.2018 18:15
Годой Крус 1 : 0 Атлетико Тукуман 03.11.2018 20:30
Естудиантес 1 : 0 Ривър Плейт 03.11.2018 22:45
Бока Хуниорс 4 : 1 Тигре 04.11.2018 01:05
Архентинос Хуниорс 0 : 2 Индепендиенте 04.11.2018 16:00
Росарио Сентрал 1 : 1 Колон 04.11.2018 18:15
Сан Лоренцо 0 : 1 Талерес 04.11.2018 20:30
Расинг Клуб 1 : 0 Нюелс Олд Бойс 04.11.2018 22:50
Сан Мартин де Тукуман 2 : 0 Сан Мартин Сан Хуан 05.11.2018 01:00
Дефенса и Хустисия 3 : 2 Велес Сарсфийлд 06.11.2018 00:00
Ланус 0 : 1 Уракан 06.11.2018 02:00
Срещи от Суперлига 12 кръг Начало
Талерес 0 : 0 Алдосиви 10.11.2018 00:00
Атлетико Тукуман 2 : 1 Росарио Сентрал 10.11.2018 02:00
Колон 1 : 1 Естудиантес 11.11.2018 01:30
Индепендиенте 2 : 1 Белграно 11.11.2018 18:15
Химнасия Ла Плата 0 : 3 Расинг Клуб 11.11.2018 20:30
Банфийлд 0 : 0 Ланус 11.11.2018 22:45
Тигре 2 : 1 Архентинос Хуниорс 12.11.2018 22:00
Уракан 2 : 1 Годой Крус 13.11.2018 00:15
Нюелс Олд Бойс 0 : 0 Дефенса и Хустисия 13.11.2018 00:15
Велес Сарсфийлд 0 : 0 Сан Лоренцо 13.11.2018 02:30
Патронато 3 : 3 Сан Мартин де Тукуман 13.11.2018 02:30
Ривър Плейт 1 : 2 Унион Санта Фе 24.01.2019 02:00
Сан Мартин Сан Хуан 0 : 4 Бока Хуниорс 01.02.2019 02:00
Срещи от Суперлига 13 кръг Начало
Бока Хуниорс 1 : 0 Патронато 17.11.2018 22:10
Химнасия Ла Плата 0 : 2 Сан Мартин Сан Хуан 21.11.2018 22:10
Белграно 1 : 3 Атлетико Тукуман 24.11.2018 00:00
Архентинос Хуниорс 0 : 2 Талерес 24.11.2018 02:15
Росарио Сентрал 2 : 1 Естудиантес 24.11.2018 02:15
Унион Санта Фе 0 : 2 Велес Сарсфийлд 25.11.2018 22:10
Сан Мартин де Тукуман 0 : 0 Колон 26.11.2018 00:20
Алдосиви 1 : 0 Нюелс Олд Бойс 26.11.2018 00:25
Расинг Клуб 0 : 0 Банфийлд 26.11.2018 02:30
Дефенса и Хустисия 2 : 1 Тигре 27.11.2018 00:00
Ланус 1 : 0 Индепендиенте 27.11.2018 02:15
Сан Лоренцо 0 : 0 Уракан 20.01.2019 23:00
Годой Крус 0 : 4 Ривър Плейт 31.01.2019 02:00
Срещи от Суперлига 14 кръг Начало
Колон 1 : 1 Белграно 01.12.2018 00:00
Нюелс Олд Бойс 1 : 0 Патронато 01.12.2018 02:25
Естудиантес 1 : 1 Ланус 01.12.2018 22:10
Атлетико Тукуман 2 : 3 Сан Мартин де Тукуман 02.12.2018 00:25
Банфийлд 0 : 1 Архентинос Хуниорс 02.12.2018 02:30
Алдосиви 2 : 2 Сан Лоренцо 02.12.2018 22:10
Индепендиенте 0 : 1 Бока Хуниорс 03.12.2018 00:20
Ривър Плейт 3 : 1 Химнасия Ла Плата 03.12.2018 02:30
Тигре 1 : 3 Годой Крус 03.12.2018 22:10
Велес Сарсфийлд 2 : 0 Росарио Сентрал 04.12.2018 00:20
Сан Мартин Сан Хуан 2 : 0 Унион Санта Фе 04.12.2018 00:20
Талерес 1 : 3 Расинг Клуб 04.12.2018 02:30
Уракан 1 : 1 Дефенса и Хустисия 04.12.2018 02:30
Срещи от Суперлига 15 кръг Начало
Сан Мартин де Тукуман 0 : 3 Нюелс Олд Бойс 08.12.2018 02:05
Унион Санта Фе 0 : 1 Банфийлд 08.12.2018 22:10
Сан Лоренцо 1 : 1 Естудиантес 08.12.2018 22:10
Дефенса и Хустисия 3 : 0 Колон 09.12.2018 00:20
Ланус 2 : 1 Талерес 09.12.2018 00:25
Годой Крус 1 : 1 Индепендиенте 09.12.2018 02:30
Архентинос Хуниорс 1 : 2 Алдосиви 10.12.2018 00:20
Химнасия Ла Плата 2 : 2 Уракан 10.12.2018 00:35
Расинг Клуб 1 : 0 Сан Мартин Сан Хуан 10.12.2018 02:30
Патронато 3 : 3 Велес Сарсфийлд 11.12.2018 00:00
Белграно 1 : 2 Тигре 11.12.2018 02:15
Росарио Сентрал 1 : 1 Ривър Плейт 15.02.2019 02:00
Бока Хуниорс 1 : 2 Атлетико Тукуман 21.02.2019 02:00
Срещи от Суперлига 16 кръг Начало
Банфийлд 1 : 1 Сан Мартин Сан Хуан 26.01.2019 00:00
Годой Крус 0 : 2 Ланус 26.01.2019 00:05
Дефенса и Хустисия 1 : 0 Сан Лоренцо 26.01.2019 02:10
Тигре 2 : 2 Сан Мартин де Тукуман 26.01.2019 22:10
Уракан 2 : 1 Росарио Сентрал 26.01.2019 22:10
Атлетико Тукуман 4 : 1 Химнасия Ла Плата 27.01.2019 00:20
Алдосиви 1 : 3 Расинг Клуб 27.01.2019 02:30
Белграно 0 : 0 Унион Санта Фе 27.01.2019 22:10
Индепендиенте 1 : 1 Талерес 27.01.2019 22:10
Ривър Плейт 1 : 3 Патронато 28.01.2019 00:20
Нюелс Олд Бойс 1 : 1 Бока Хуниорс 28.01.2019 02:30
Колон 2 : 0 Архентинос Хуниорс 29.01.2019 00:00
Естудиантес 1 : 2 Велес Сарсфийлд 29.01.2019 02:10
Срещи от Суперлига 17 кръг Начало
Химнасия Ла Плата 3 : 1 Тигре 02.02.2019 00:00
Талерес 3 : 1 Банфийлд 02.02.2019 02:10
Сан Мартин де Тукуман 1 : 2 Дефенса и Хустисия 02.02.2019 02:10
Сан Лоренцо 0 : 0 Индепендиенте 02.02.2019 22:10
Ланус 1 : 0 Колон 03.02.2019 00:20
Архентинос Хуниорс 0 : 0 Белграно 03.02.2019 00:20
Росарио Сентрал 0 : 0 Алдосиви 03.02.2019 02:30
Бока Хуниорс 2 : 0 Годой Крус 03.02.2019 22:10
Унион Санта Фе 0 : 0 Нюелс Олд Бойс 03.02.2019 22:10
Расинг Клуб 3 : 1 Уракан 04.02.2019 00:20
Велес Сарсфийлд 1 : 2 Ривър Плейт 04.02.2019 02:30
Патронато 3 : 0 Атлетико Тукуман 05.02.2019 00:00
Сан Мартин Сан Хуан 3 : 0 Естудиантес 05.02.2019 02:10
Срещи от Суперлига 18 кръг Начало
Тигре 4 : 4 Банфийлд 09.02.2019 00:00
Уракан 1 : 1 Велес Сарсфийлд 09.02.2019 02:10
Ланус 2 : 0 Химнасия Ла Плата 09.02.2019 02:10
Естудиантес 1 : 0 Патронато 09.02.2019 22:10
Индепендиенте 2 : 1 Унион Санта Фе 10.02.2019 00:20
Атлетико Тукуман 0 : 0 Талерес 10.02.2019 00:20
Годой Крус 3 : 2 Сан Мартин де Тукуман 10.02.2019 22:10
Нюелс Олд Бойс 0 : 0 Росарио Сентрал 10.02.2019 22:10
Ривър Плейт 2 : 0 Расинг Клуб 11.02.2019 00:25
Белграно 1 : 1 Бока Хуниорс 11.02.2019 02:35
Дефенса и Хустисия 2 : 1 Архентинос Хуниорс 12.02.2019 00:00
Алдосиви 1 : 0 Сан Мартин Сан Хуан 12.02.2019 02:10
Колон 1 : 1 Сан Лоренцо 24.03.2019 01:00
Срещи от Суперлига 19 кръг Начало
Унион Санта Фе 3 : 0 Атлетико Тукуман 16.02.2019 00:00
Велес Сарсфийлд 1 : 1 Колон 16.02.2019 00:00
Сан Мартин де Тукуман 0 : 0 Белграно 16.02.2019 02:10
Сан Лоренцо 1 : 1 Нюелс Олд Бойс 16.02.2019 22:10
Химнасия Ла Плата 0 : 1 Дефенса и Хустисия 17.02.2019 00:20
Патронато 0 : 0 Алдосиви 17.02.2019 00:20
Сан Мартин Сан Хуан 1 : 1 Индепендиенте 17.02.2019 02:35
Талерес 0 : 0 Уракан 17.02.2019 22:10
Росарио Сентрал 0 : 2 Тигре 17.02.2019 22:10
Бока Хуниорс 2 : 1 Ланус 18.02.2019 00:25
Банфийлд 1 : 1 Ривър Плейт 18.02.2019 02:30
Архентинос Хуниорс 2 : 1 Естудиантес 19.02.2019 00:00
Расинг Клуб 3 : 0 Годой Крус 19.02.2019 02:10
Срещи от Суперлига 20 кръг Начало
Тигре 2 : 1 Патронато 23.02.2019 00:00
Колон 0 : 1 Банфийлд 23.02.2019 02:10
Ланус 2 : 0 Росарио Сентрал 23.02.2019 02:10
Годой Крус 0 : 2 Велес Сарсфийлд 23.02.2019 22:10
Уракан 1 : 3 Унион Санта Фе 23.02.2019 22:10
Белграно 0 : 0 Сан Лоренцо 24.02.2019 00:25
Индепендиенте 1 : 3 Расинг Клуб 24.02.2019 02:30
Ривър Плейт 2 : 1 Сан Мартин де Тукуман 24.02.2019 22:10
Атлетико Тукуман 0 : 0 Архентинос Хуниорс 25.02.2019 00:20
Естудиантес 0 : 1 Талерес 25.02.2019 00:20
Дефенса и Хустисия 0 : 1 Бока Хуниорс 25.02.2019 02:30
Алдосиви 0 : 0 Химнасия Ла Плата 26.02.2019 00:00
Нюелс Олд Бойс 3 : 0 Сан Мартин Сан Хуан 26.02.2019 02:10
Срещи от Суперлига 21 кръг Начало
Сан Лоренцо 2 : 3 Архентинос Хуниорс 02.03.2019 00:15
Унион Санта Фе 1 : 3 Бока Хуниорс 02.03.2019 02:10
Росарио Сентрал 0 : 0 Белграно 02.03.2019 22:10
Сан Мартин Сан Хуан 0 : 0 Годой Крус 03.03.2019 00:20
Сан Мартин де Тукуман 1 : 2 Ланус 03.03.2019 00:25
Ривър Плейт 4 : 2 Нюелс Олд Бойс 03.03.2019 02:30
Патронато 1 : 0 Уракан 03.03.2019 22:10
Талерес 2 : 0 Колон 03.03.2019 22:10
Расинг Клуб 1 : 0 Естудиантес 04.03.2019 00:20
Химнасия Ла Плата 1 : 0 Индепендиенте 04.03.2019 02:30
Банфийлд 1 : 2 Атлетико Тукуман 04.03.2019 22:10
Велес Сарсфийлд 1 : 2 Тигре 05.03.2019 00:20
Алдосиви 0 : 1 Дефенса и Хустисия 05.03.2019 02:30
Срещи от Суперлига 22 кръг Начало
Ланус 1 : 1 Сан Мартин Сан Хуан 09.03.2019 00:00
Белграно 3 : 0 Патронато 09.03.2019 02:10
Годой Крус 0 : 0 Росарио Сентрал 09.03.2019 22:10
Нюелс Олд Бойс 1 : 2 Талерес 09.03.2019 22:10
Колон 1 : 1 Расинг Клуб 10.03.2019 00:20
Бока Хуниорс 3 : 0 Сан Лоренцо 10.03.2019 02:30
Естудиантес 1 : 0 Химнасия Ла Плата 10.03.2019 22:10
Индепендиенте 2 : 0 Алдосиви 11.03.2019 00:20
Уракан 1 : 3 Сан Мартин де Тукуман 11.03.2019 00:25
Атлетико Тукуман 0 : 1 Ривър Плейт 11.03.2019 02:30
Тигре 2 : 2 Унион Санта Фе 12.03.2019 00:00
Архентинос Хуниорс 0 : 0 Велес Сарсфийлд 12.03.2019 02:10
Дефенса и Хустисия 3 : 2 Банфийлд 12.03.2019 02:10
Срещи от Суперлига 23 кръг Начало
Химнасия Ла Плата 1 : 0 Нюелс Олд Бойс 16.03.2019 00:00
Алдосиви 3 : 0 Колон 16.03.2019 02:10
Велес Сарсфийлд 2 : 0 Атлетико Тукуман 16.03.2019 18:15
Унион Санта Фе 3 : 0 Ланус 16.03.2019 20:30
Сан Мартин Сан Хуан 2 : 3 Архентинос Хуниорс 16.03.2019 22:45
Расинг Клуб 1 : 0 Белграно 17.03.2019 01:00
Патронато 2 : 0 Дефенса и Хустисия 17.03.2019 16:00
Талерес 1 : 3 Тигре 17.03.2019 18:15
Росарио Сентрал 0 : 1 Сан Лоренцо 17.03.2019 20:30
Ривър Плейт 3 : 0 Индепендиенте 17.03.2019 22:50
Сан Мартин де Тукуман 1 : 4 Бока Хуниорс 18.03.2019 01:00
Банфийлд 2 : 2 Годой Крус 19.03.2019 00:00
Уракан 0 : 1 Естудиантес 19.03.2019 02:10
Срещи от Суперлига 24 кръг Начало
Нюелс Олд Бойс 3 : 1 Уракан 30.03.2019 00:00
Бока Хуниорс 2 : 0 Банфийлд 30.03.2019 02:10
Сан Лоренцо 1 : 1 Химнасия Ла Плата 30.03.2019 18:15
Годой Крус 2 : 1 Патронато 30.03.2019 20:30
Индепендиенте 2 : 1 Велес Сарсфийлд 30.03.2019 22:50
Талерес 0 : 2 Ривър Плейт 31.03.2019 01:00
Атлетико Тукуман 1 : 0 Алдосиви 31.03.2019 17:05
Архентинос Хуниорс 0 : 2 Росарио Сентрал 31.03.2019 19:15
Ланус 3 : 1 Белграно 31.03.2019 19:15
Дефенса и Хустисия 1 : 1 Унион Санта Фе 01.04.2019 00:10
Тигре 1 : 1 Расинг Клуб 01.04.2019 00:10
Естудиантес 1 : 1 Сан Мартин де Тукуман 02.04.2019 01:05
Колон 0 : 0 Сан Мартин Сан Хуан 02.04.2019 03:10
Срещи от Суперлига 25 кръг Начало
Сан Мартин де Тукуман 0 : 0 Сан Лоренцо 06.04.2019 03:10
Химнасия Ла Плата 3 : 2 Колон 06.04.2019 19:15
Банфийлд 1 : 1 Нюелс Олд Бойс 06.04.2019 21:30
Унион Санта Фе 0 : 0 Естудиантес 06.04.2019 21:30
Велес Сарсфийлд 4 : 0 Ланус 06.04.2019 23:45
Алдосиви 1 : 1 Бока Хуниорс 07.04.2019 02:00
Уракан 2 : 0 Атлетико Тукуман 07.04.2019 17:00
Росарио Сентрал 1 : 2 Индепендиенте 07.04.2019 19:00
Патронато 2 : 1 Архентинос Хуниорс 07.04.2019 21:15
Ривър Плейт 2 : 3 Тигре 07.04.2019 21:15
Белграно 1 : 0 Годой Крус 07.04.2019 21:15
Сан Мартин Сан Хуан 2 : 1 Талерес 07.04.2019 21:15
Расинг Клуб 1 : 1 Дефенса и Хустисия 08.04.2019 00:30

›› Видео

Левски | ЦСКА | Лудогорец | Първа лига | Втора лига | Национални отбори по футбол | Купа на България | Англия | Испания | Италия | Германия | Франция | Русия | Шампионска лига | Лига Европа | Мачове на живо | Волейбол | Тенис | Формула 1 | Баскетбол

Съдържанието на този уеб сайт и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на Агенция Спортал, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на Агенция Спортал, посочване на източника и добавяне на линк към www.sportal.bg. Използването на графични и видео материали, публикувани в сайта, е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.

Този уебсайт е собственост на Sportal Media Group

Sportal.bg is part of the Sportal Media Group network
ЕВРО2016 | Мобилни телефони | Бизнес новини | Лайфстайл | Woman.bg | Men Only | Новини | Shopping.bg Мобилен Портал

Вашите лични данни

Ние събираме и обработваме Вашите лични данни.

За осигуряване на правата ви по GDPR, молим за Вашето съгласие.

Ще използваме данните за осигуряване на по-доброто Ви преживяване на нашите сайтове.

Ако натиснете бутона Приемам всички, ще дадете съгласието си на нас и на всички трети страни, описани детайлно в Политиката за поверителност и Политиката за бисквитките.

Защо е необходимо моето съгласие?

НАСТРОЙКИ ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ

  • Нормално функциониране на сайтовете
    Не е зададено

    Тези данни са стриктно необходими за нормалната работа на сайтовете и мобилните ни апликации. Чрез тях можем да удостоверим самоличността Ви като логнат потребители, да Ви покажем по-добре съдържанието, да заредим сайта по-бързо, да защитаваме сайтовете и Вас от посегателства.

    Такива данни например са данните от сесията Ви – информация дали сте логнат, кеширано съдържание и други.

    Тук попадат и данните, свързани с идентифицирането Ви във връзка с регистрация за използване на наша услуга.

  • За изпълнение на нашите услуги
    Не е зададено

    Някои от услугите ни, като електронната търговия, изискват да споделите с нас лични данни. Използваме ги за да можем да изпълним договора си с Вас, за продажба и доставка на предлаганите от нас стоки.

    Други предлагани от нас услуги са възможностите да добавяте новина, коментари, снимки или видеа. Използваме личните Ви данни, която ни дава възможност да Ви идентифицираме и при необходимост – да модерираме добавеното от Вас съдържание.

  • За измерване
    Не е зададено

    Събираме информация за Вашето използване на съдържанието и я комбинираме с предишно събрана, за да измерим, разберем и отчетем Вашето използване на услугите ни.

    Тази цел не включва персонализиране и профилиране.

  • За подбор, доставка и отчитане на реклами
    Не е зададено

    Събираме информация и я комбинираме с предишно налична, за да подберем и Ви доставим релевантна реклама и за да можем да измерим доставката и ефективността й. Това може да включва предварително събрана информация за Вашите предишни интереси към подбрани реклами, обработка на данни за поведението Ви, когато рекламата Ви е била показана, колко често Ви се показват дадени реклами, къде и кога са Ви били показани, дали сте предприели действие свързано с рекламата, включително клик на рекламата и направена покупка.

    Тази цел не включва персонализиране и профилиране.

  • За подбор, доставка и отчитане на съдържание
    Не е зададено

    Събираме информация и я комбинираме с предишно събрана, за да подберем и Ви доставим релевантно съдържание и да измерим доставката и ефективността му. Това може да включва предварително събрана информация за Вашите интереси към съдържанието, обработка на данни за показаното Ви съдържание, колко често или за колко време е било показано, дали сте предприели действие, свързано със съдържанието, включително клик на съдържанието.

    Тази цел не включва персонализиране и профилиране.

  • За персонализация и профилиране
    Не е зададено

    Събираме и обработваме информация за използването на услугите ни за последващо сервиране на персонализирана реклама и/или съдържание в друг контекст, напр. други сайтове и мобилни апликации, след време.

    Типично, съдържанието и поведението Ви на сайта/мобилната апликации се използва за създаване на заключения за Вашите интереси, чрез които се управлява бъдещият избор на сервирани реклами и/или съдържание.

  • По възложение и за проекти на трети страни
    Не е зададено

    При конкретни проекти по възложение на трети страни събираме Ваши лични данни, които им споделяме за осъществяване целите на проектите им. Детайлна информация за целите може да намерите в Общите условия на всеки конкретен проект, който ще Ви бъдат предоставени за получаване на Вашето съгласие.

    Понякога използваме личните ви данни, за да Ви информираме за игри и промоционални оферти на Спортал и/или на трети страни – Партньори на Спортал.

    За изпълнение на тази цел, събираме Ваши лични данни, за да Ви информираме за наши или на трети страни, наши партньори, инициативи, промоции, игри, оферти и други.

    За всички описани по-горе цели можем да използваме инструменти на трети страни.

  • За Директен маркетинг
    Не е зададено

    За да Ви изпращаме винаги актуална и полезна информация за нашите инициативи, събираме данни като адрес на електронна поща или друг начин за контакт с Вас – Viber, Skype, Messenger профил или такъв в друга комуникационна платформа.