Програма

Начало Събитие Канал
00:00 Тенис: Мария Сакари - Кики Бертенс (Korea Open, Сеул; WTA International - II полуфинал, повторение)
00:30 Тенис: Анет Контавейт - Каролин Вожняцки (China Open, Пекин; WTA Premier Mandatory - повторение)
01:50 Тенис: Айла Томлянович - Кики Бертенс (Korea Open, Сеул; WTA International - финал, повторение)
02:10 "Дебютантите в Ла Лига" - документален филм
02:30 Тенис: Каролина Плишкова - Циан Уан (China Open, Пекин; WTA Premier Mandatory - повторение)
03:00 Пряко: FIA F3 World Cup: Формула 3 Гран при на Макао - първо състезание
03:00 Пряко: FIA F3 World Cup: Формула 3 Гран при на Макао - първо състезание
04:00 Тенис: Шуай Жанг - Наоми Осака (China Open, Пекин; WTA Premier Mandatory - I четвъртфинал, повторение)
04:00 Тенис: Иво Карлович - Сам Куери (New York Open, Ню Йорк; ATP WORLD TOUR 250 - II четвъртфинал, повторение)
04:15 Тенис: Шуай Жанг - Наоми Осака (China Open, Пекин; WTA Premier Mandatory - I четвъртфинал, повторение)
04:25 Тенис: Адриан Менедес-Месейрас - Адриан Манарино (New York Open, Ню Йорк; ATP WORLD TOUR 250 - I четвъртфинал, повторение)
05:30 Тенис: Руди Албот - Кей Нишикори (New York Open, Ню Йорк; ATP WORLD TOUR 250 - III четвъртфинал, повторение)
07:00 Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
07:00 Тенис: Иво Карлович - Сам Куери (New York Open, Ню Йорк; ATP WORLD TOUR 250 - II четвъртфинал, повторение)
08:00 Футбол: Реал /М/ - Еспаньол (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
08:10 Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
08:10 Тенис: Кевин Андерсън - Франсис Тиафо (New York Open, Ню Йорк; ATP WORLD TOUR 250 - IV четвъртфинал, повторение)
08:35 Тенис: Руди Албот - Кей Нишикори (New York Open, Ню Йорк; ATP WORLD TOUR 250 - III четвъртфинал, повторение)
09:15 Головете на Ла Лига - 12 еп., избрани моменти от изминалия кръг
09:50 Пряко: 51-во издание на Гран при на Макао по мотоциклетизъм
09:50 Пряко: 51-во издание на Гран при на Макао по мотоциклетизъм
10:00 Тенис: Бамбридж/О’Мара - Даниел/Колхоф (Intrum Stockholm Open, Стокхолм; ATP WORLD TOUR 250 - двойки финал, повторение)
10:45 Тенис: Кевин Андерсън - Франсис Тиафо (New York Open, Ню Йорк; ATP WORLD TOUR 250 - IV четвъртфинал, повторение)
11:00 Футбол: Реал /М/ - Еспаньол (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
11:00 Мото: FIA F3 World Cup: Формула 3 Гран при на Макао - първо състезание (повторение)
11:50 Тенис: Ернест Гулбис - Стефанос Циципас (Intrum Stockholm Open, Стокхолм; ATP WORLD TOUR 250 - финал и награждаване, повторение)
12:00 Мото: FIA GT World Cup: Гран при на Макао - първо състезание (повторение)
13:00 Мото: FIA F3 World Cup: Формула 3 Гран при на Макао - първо състезание (повторение)
13:00 Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
13:10 Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
13:30 Головете на Ла Лига - 11 еп., избрани моменти от изминалия кръг
14:00 Футбол: Хебър(Пазарджик) - Миньор(Перник) - Трета лига  
14:00 Флийтууд Таун - Уолсол
14:00 Футбол: Барселона - Жирона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
14:00 Гудууд Ривайвъл 2015: Най - голямото състезание за ретро коли в света - 1 еп., документална поредица
15:00 Състезанието на живота им - 2 сезон, 1 еп., документална поредица
15:10 Футбол: Барселона - Жирона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
16:00 Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
16:00 Футбол: Реал /М/ - Валядолид (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
17:00 Лутън - Плимут
17:00 Пътят към Ел Класико - документален филм
18:00 Футбол: Ел Класико: Барселона - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
18:00 Тенис: Адриан Манарино - Сам Куери (New York Open, Ню Йорк; ATP WORLD TOUR 250 - I полуфинал, повторение)
18:10 Футбол: Ел Класико: Барселона - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
20:00 Тенис: Шуай Жанг - Наоми Осака (China Open, Пекин; WTA Premier Mandatory - I четвъртфинал, повторение)
20:10 Тенис: Кей Нишикори - Кевин Андерсън (New York Open, Ню Йорк; ATP WORLD TOUR 250 - II полуфинал, повторение)
22:30 Тенис: Кевин Андерсън - Сам Куери (New York Open, Ню Йорк; ATP WORLD TOUR 250 - финал и награждаване, повторение)
22:50 Тенис: Анастасия Севастова - Доминика Цибулкова (China Open, Пекин; WTA Premier Mandatory - II четвъртфинал, повторение)
23:50 Тенис: Катерина Синякова - Каролине Вожняцки (China Open, Пекин; WTA Premier Mandatory - III четвъртфинал, повторение)

Левски | ЦСКА | Лудогорец | Първа лига | Втора лига | Национални отбори по футбол | Купа на България | Англия | Испания | Италия | Германия | Франция | Русия | Шампионска лига | Лига Европа | Мачове на живо | Волейбол | Тенис | Формула 1 | Баскетбол

Съдържанието на този уеб сайт и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на Агенция Спортал, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на Агенция Спортал, посочване на източника и добавяне на линк към www.sportal.bg. Използването на графични и видео материали, публикувани в сайта, е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.

Този уебсайт е собственост на Sportal Media Group

Sportal.bg is part of the Sportal Media Group network
ЕВРО2016 | Мобилни телефони | Бизнес новини | Лайфстайл | Woman.bg | Men Only | Новини | Shopping.bg Мобилен Портал

Вашите лични данни

Ние събираме и обработваме Вашите лични данни.

За осигуряване на правата ви по GDPR, молим за Вашето съгласие.

Ще използваме данните за осигуряване на по-доброто Ви преживяване на нашите сайтове.

Ако натиснете бутона Приемам всички, ще дадете съгласието си на нас и на всички трети страни, описани детайлно в Политиката за поверителност и Политиката за бисквитките.

Защо е необходимо моето съгласие?