Програма

Начало Събитие Канал
01:30 Футбол: Барселона - Севиля (Суперкупа на Испания 2018 - повторение)
01:30 Тенис: Western & Southern Open, Синсинати - I полуфинал (WTA Premier 5 - повторение)
03:30 Тенис: Mubadala Silicon Valley Classic, Сан Хосе (WTA Premier - четвъртфинали, повторение)
03:30 Тенис: Стийв Джонсън - Дуди Села (Dell Technologies Hall of Fame Open, Нюпорт; ATP WORLD TOUR 250 - I четвъртфинал, повторение)
04:40 Тенис: Адриан Манарино - Марсел Гранойерс (Dell Technologies Hall of Fame Open, Нюпорт; ATP WORLD TOUR 250 - II четвъртфинал, повторение)
05:45 Тенис: Тим Смичек - Рамкумар Раманатан (Dell Technologies Hall of Fame Open, Нюпорт; ATP WORLD TOUR 250 - I полуфинал, повторение)
07:25 Тенис: Марсел Гранойерс - Стив Джонсън (Dell Technologies Hall of Fame Open, Нюпорт; ATP WORLD TOUR 250 - II полуфинал, повторение)
08:45 Тенис: Рамкумар Раманатан - Стийв Джонсън (Dell Technologies Hall of Fame Open, Нюпорт; ATP WORLD TOUR 250 - финал и награждаване, повторение)
11:00 Тенис: Mubadala Silicon Valley Classic, Сан Хосе (WTA Premier - полуфинали, повторение)
11:00 Тенис: Western & Southern Open, Синсинати - полуфинали (WTA Premier 5 - повторение)
15:00 Футбол: Барселона - Севиля (Суперкупа на Испания 2018 - повторение)
15:00 Тенис: City Open, Вашингтон (WTA International - полуфинали, повторение)
15:30 Манчестър Сити - Хъдърсфийлд
15:30 Фейенорд - Екселсиор
16:00 Страсбург - Сент Етиен
16:30 Виктория Кьолн - РБ Лайпциг
16:35 Тенис: Джън Сайсай - Дона Векич (City Open, Вашингтон; WTA International - II полуфинал, повторение)
17:00 Тенис: Western & Southern Open, Синсинати - полуфинали (WTA Premier 5 - повторение)
18:00 Брайтън - Манчестър Юнайтед
18:15 Левски - Септември Сф
18:20 Тенис: Дона Векич - Светлана Кузнецова (City Open, Вашингтон; WTA International - финал, повторение)
19:00 Торино - Рома
19:00 Тенис: City Open, Вашингтон (WTA International - финал, повторение)
19:30 Хасщад - Борусия Мюнхенгладбах
21:00 Лудогорец - ЦСКА София
21:00 Пряко: Тенис: Western & Southern Open, Синсинати - финал (WTA Premier 5)
21:00 Пряко: Тенис: Western & Southern Open, Синсинати - финал (WTA Premier 5)
21:30 Милан - Дженоа
22:00 Ним - Марсилия
23:00 Атланта Юнайтед - Кълъмбъс Крю
23:15 Реал Мадрид - Хетафе
23:30 Тенис: Mubadala Silicon Valley Classic, Сан Хосе (WTA Premier - финал, повторение)
23:30 Тенис: Рамкумар Раманатан - Стийв Джонсън (Dell Technologies Hall of Fame Open, Нюпорт; ATP WORLD TOUR 250 - финал и награждаване, повторение)
отл Милан - Дженоа

Левски | ЦСКА | Лудогорец | Първа лига | Втора лига | Национални отбори по футбол | Купа на България | Англия | Испания | Италия | Германия | Франция | Русия | Шампионска лига | Лига Европа | Мачове на живо | Волейбол | Тенис | Формула 1 | Баскетбол

Съдържанието на този уеб сайт и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на Агенция Спортал, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на Агенция Спортал, посочване на източника и добавяне на линк към www.sportal.bg. Използването на графични и видео материали, публикувани в сайта, е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.

Този уебсайт е собственост на Sportal Media Group

Sportal.bg is part of the Sportal Media Group network
ЕВРО2016 | Мобилни телефони | Бизнес новини | Лайфстайл | Woman.bg | Men Only | Новини | Shopping.bg Мобилен Портал

Вашите лични данни

Ние събираме и обработваме Вашите лични данни.

За осигуряване на правата ви по GDPR, молим за Вашето съгласие.

Ще използваме данните за осигуряване на по-доброто Ви преживяване на нашите сайтове.

Ако натиснете бутона Приемам всички, ще дадете съгласието си на нас и на всички трети страни, описани детайлно в Политиката за поверителност и Политиката за бисквитките.

Защо е необходимо моето съгласие?