Моуриньо разкритикува играчите си и съдията

Мениджърът на Тотнъм Жозе Моуриньо не бе доволен нито от своите играчи, нито от съдията Майкъл Оливър в дербито с Арсенал. "Шпорите" загубиха с 1:2 и Специалния имаше доста критики.
"Съдиите нямат право да дават интервюта след мач? Това е жалко. Играхме много лошо през първото полувреме. 1:1 не бе справедлив резултат, защото не бяхме на ниво. Защитавахме се лошо, нямаше интензитет или преса в играта ни. Някои важни футболисти се скатаваха. Много лошо представяне. През второто полувреме можехме само да подобрим представянето си, което се случи. Но има един въпрос, който обаче няма да получи отговор, защото съдията Майкъл Оливър няма право да говори. Може би Пол Тиърни е ВАР. Според четвъртия съдия Кевин Френд, той му е казал, че реферът е имал отличен поглед над ситуацията и няма нужда от намесата на ВАР", заяви Моуриньо.
Наставникът продължи с критиките към рефера Майкъл Оливър.
"През второто полувреме при 1:1 ми се струва, че контролирахме мача и вярвахме, че можем да направим още една крачка и да спечелим. Тогава обаче дойде ключовият момент. Не искам да го наричам дузпа, защото това ще е обида към всички дузпи. Това бе грешка на Майкъл Оливър. Играчите са уморени от многото мачове, треньорите също вече сме доста изтощени, може би и съдиите вече са изморени. Той имаше мач през седмицата, нали? В Шампионската лига или в Лига Европа? Може би просто е уморен. Доста често нямам късмет, когато той свири мои мачове, защото вече не знам колко дузпи е остъждал в моя вреда. В Манчестър Юнайтед, в Тотнъм, няма значение в кой клуб съм. Нямам късмет с този иначе толкова добър съдия", добави португалецът.