Любо Генчев с хеттрик за 5:1 на Янтра (Полски Тръмбеш) срещу Левски (Левски)

Янтра разби с 5:1 в Полски Тръмбеш едноименния тим на град Левски в мач от 21-ия кръг на Северозападната Трета лига. Герой е Любомир Генчев, който за четвърт час заби три гола, а и веднъж уцели гредата. Домакините изковаха успеха за 14 минути през първото полувреме. В 11-ата Тони Маречков изведе Генчев и той откри резултата. В 20-ата Ростислав Данчев даде асистенцията, а голмайсторът финтира двама бранители преди да реализира. Генчев оформи хеттрика си след прецизно изпълнен фаул в 26-ата минута. Малко след почивката той прехвърли стража на гостите, топката се отби в гредата и Николай Иванов от воле едва не скъса мрежата – 4:0. В 56-ата минута Красен Каравелов стреля неспасяемо от 30 метра за 5:0. Десетина минути по-късно бранител на Янтра извърши нарушение и Благовест Ленков вкара дузпата. Още доста голове изпуснаха футболистите на Петър Кръстев.