Локомотив (Москва) с трета поредна победа

Локомотив (Москва) продължава възхода си от началото на годината. "Железничарите" записаха трета поредна победа в първенството и общо пета, ако се броят и мачовете за Купата на Русия. Днес възпитаниците на Марко Николич се наложиха с 3:1 над Сочи.

Франсоа Камано даде преднина от два гола за московчани след точни изстрели в 42-ата и 57-ата минута.

Артур Юсупов върна надеждата на гостите, намалявайки на 2:1 в 58-ата минута, но Фьодор Смолов в 89-ата минута подпечата успеха на домакините за крайното 3:1.

С този успех Локо се изравни по точки с днешния си съперник и го изпревари в класирането, като вече е на 4-ата позиция с 37 точки. Сочи пък вече е на 5-ото място със същия актив.