Голове, греди и куп пропуски на Ботев II (Враца) – Павликени (Павликени)

Дубълът на врачанския Ботев (средна възраст 18,5 г.) и едноименния тим на град Павликени завършиха 2:2 в мач от 21-ия кръг на Северозападната Трета лига.

Стана двуостър двубой с непрестанни атаки към двете врати, греди и множество пропуски. Нападателят на гостите Стефан Гинчев тресна гредата през първото полувреме. В 37-ата минута обаче същото стори и Асен Русинов пред отсрещната врата, но отскочилата топка попадна у Виктор Василев и той вкара за врачани. После Любослав Младенов пропусна да удвои. В началото на второто полувреме Георги Радев и Василев се измъкнаха зад защитата на Павликени, първия подаде на съотборника си и резултата стана 2:0. Влезлият като резерва Мирослав Маринов пропусна на празна врата да направи аванса класически. Гостите не се предадоха и капитана им Красен Трифонов уцели гредата. Той обаче коригира мерника си, завършвайки с попадение бърза контраатака на своя тим – 2:1. Пак Мирослав Маринов пропиля отлична възможност за Ботев. В 88-ата минута бранител на домакините извърши нарушение и Йордан Йорданов реализира отсъдената дузпа за окончателното 2:2.