Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Бензема: По-щастлив съм от всякога

Превърналият се за пореден път в герой за Реал Мадрид Карим Бензема коментира победата с 2:1 над Елче по-рано днес. Нападателят заби два гола за обрата, като победният падна в добавеното време.

“Мачът не беше лесен, защото срещу нас имаше един много добре организиран в защита противник. Ние обаче имахме куража да натиснем и да спечелим тези важни три точки”, заяви французинът.

Самият Бензема призна, че не се е чувствал уютно в схемата 3-5-2, с която отборът действаше до гола на Елче. “Беше малко странно, особено през първото полувреме, защото нямахме достатъчно пространства за движение. След това обаче през втората част показаха повече ентусиазъм и успяхме да вкараме головете. По-щастлив съм от всякога!