Страхотен гол донесе ценна победа на Сент Етиен (видео)

Сент Етиен спечели с 1:0 гостуването си на Анже. Единственото попадение в мача реализира Уаби Казри, който се разписа в 53-ата минута. Липса на ритъм, много грешки и липса наположения белязаха мача.

Единственият светъл лъч бе Казри, който се опитваше да създаде нещо. Негол удар с глава от добра позиция бе отразен от вратаря Бернардони, а това бе най-добрата ситуация за гол през първото полувреме. Тунизийският национал реши мача с великолепно изпълнение след почивката.

След отлична атака на Сент Етиен Казри получи топката пред наказателното поле, нагласи се и отправи много хубав удар, с който не остави шансове на вратаря. Малко по-късно играчите на Анже се радваха на гол, но той не бе признат, тъй като нападателят бе в засада.
В 75-ата минута Казри бе близо до втори гол. След като бе изведен той опита да прехвърли Бернардони, но вратарят успя да докосне топката. Буанга я вкара, но голът бе отменен поради засада.
Сент Етиен е на осем точки от зоната на изпадащите и се бори за оцеляването. Анже е в далеч по-добра позиция и се намира на девето място, макар и двата отбора да ги делят само 6 точки.