Левски футзал мачка с 10:1

Oтборът на Левски записа девета поредна победа в Градското първенство по футзал. Този път сините се наложиха с 10:1 над състава на УНЕКС.

Резултатът бе открит в 11-та минута, когато Светлозар Табаков получи хубав пас от Мирослав Данаджиев и останал очи в очи с вратаря на гостите не сгреши. Две минути по- късно сините получиха дузпа за нарушение срещу Данаджиев, която бе реализирана от Табаков. В 15-та минута деветката на Левски вкара и трети гол. Този път в ролята на асистент се превърна Димитър Шаламанов. В 17-та минута може би един от най- опитните в състава Иво Здравков покачи резултата на 4:0 след хубав удар с десния крак. При този резултат двата отбора се оттеглиха на почивка.

Пет минути след подновяването на играта гостите намалиха резултата на 4:1. Това по никакъв начин не смути тимът на сините и една минута по- късно отново Иво Здравков възстанови преднината на отбора. В 31-та минута след хубав пас на Шаламанов точен бе Борислав Борисов и така резултата набъбна до 6:1. В 32-та минута Иво Здравков оформи своя хеттрик след подаване от Борисов. Няколко секунди по- късно след хубава самостоятелна акция Борислав Борисов бе точен за 8:1. В 36-та минута Светлозар Табаков вкара своя четвърти гол, а за крайното 10:1 точен бе Мирослав Данаджиев.

В последния кръг от първенството Левски ще се изправи срещу отборът на ФК "Г". Двубоят e на 18.03 от 21:00ч. Преди започването на срещата ще се проведе награждаването, в което сините ще получат купата и златните си медали.