Отборът на двамата българи отпадна от Купата на Дания (видео)

Фремад Амагер напусна турнира за Купата на Дания на четвъртфиналите след загуба с 1:4 от Сьондерийске. За първи път в титулярния състав попаднаха преотстъпените от Ботев (Пловдив) Димитър Пройчев и Иван Василев. Пройчев беше заменен на полувремето, а Василев остана на терена през целия мач.

Както е известно, именно от Фремад Амагер дойде новият треньор на "канарчетата" Азрудин Валентич. С него пристигнаха и няколко футболисти на втородивизионния датски тим, а в обратната посока заминаха Прийчев и Василев.

Фремад Амагер беше загубил първия мач у дома с 1:2, а не оказа особена съпротива на елитния Сьондерийске и в реванша. Така, отборът на двамата българи отпадна с общ резултат 2:6.

Снимка: scanpix