Левски сгази Пещера в Лом

Лидерът на Северозападната Трета лига – Левски (Лом) разгроми с 6:0 гостуващия му Пещера (Галата) в мач от 20-ия кръг на първенството. Селекцията на Благой Кръстанов взе инициативата още от самото начало, достигна до гола обаче след половин час игра. Тогава Георги Цеков отблизо насочи топката в мрежата на съперника. Отново той порази целта, но този път с глава в началото на втората част, възползвайки се от асистенция на Петко Петков. В 52-ата минута Николай Николов направи аванса на домакините класически. Веднага след това Кристиян Григоров вкара с глава след центриране от корнер. В 65-ата минута отново Николов завърши с гол хубава комбинация. Десетина минути преди края Мариян Огнянов получи топката зад защитата на гостите, прехвърли вратаря им Георги Милчев, той успя леко да отклони кълбото, но лидерът на левскарите направи добавка с глава за окончателното 6:0.

Стартови състави:

Левски: 1. Диян Вълков, 2. Алекс Георгиев, 15. Лъчезар Георгиев, 5. Кристиян Григоров, 4. Николай Христов (капитан), 13. Деян Иванов, 18. Николай Николов, 17. Пиер Пиеров, 21. Мариян Огнянов, 7. Георги Цеков, 19. Петко Петков.