Локомотив (Пловдив) не остави шансове на Етър (видео+снимки)

Отборът на Локомотив (Пловдив) победи с 4:0 Етър в мач от 13-ия кръг на Swiss Capital League - женското първенство на България. Срещата бе първата, която се предава пряко в ефира на Sportal TV. От сега нататък ще можете да наблюдавате най-интересният двубой от кръга в нашия ефир.

61 Локомотив (Пловдив) - Етър (жени)
Домакините не оставиха съмнение, че са по-класният тим и заслужено стигнаха до изразителна победа срещу търновки.
Резултатът бе открит от домакините още в четвъртата минута. Тогава Вели Дона Сърбинска бе изведена по левия фланг и напредна към наказателното поле, където реализира хладнокръвно.
В 32-ата минута Локомотив стигна до второ попадение. Вероника Гоцева пробва балонно центриране, но топката се насочи към вратата на Мартина Илиева и след като рикошира в гредата влезе в мрежата за втори път.
В 52-ата минута падна третото попадение във вратата на Етър. Кристияна Димитрова получи топката на скорост в наказателното поле и без проблеми реализира покрай вратарят на гостите.
В края на мача дойде и последното попадение във вратата на Етър. Димитрова центрира добре към наказателното поле и там Мария Стойчева с глава оформи крайното 4:0.
В класирането Локомотив (Пловдив) вече е само на три точки от лидера НСА. “Смърфките” са с 36 точки, а тимът от София е с 39. Етър от своя страна остава на четвърта позиция с 25 точки.

ЛОКОМОТИВ (ПЛОВДИВ) 4:0 ЕТЪР
1:0 Сърбинска (4)
2:0 Гоцева (32)
3:0 Димитрова (52)
4:0 Стойчева (87)