Греди и пропуски лишиха Вила и Уулвс от трите точки (видео)

Астън Вила не успя да отбележи гол на Уулвърхамптън и двата отбора завършиха 0:0 на "Вила Парк". Домакините доминираха в началото и удариха две греди в първата част на мача, когато Оли Уоткинс и Езри Конса нямаха късмет.

В отсъствието на контузения Джак Грийлиш бирмингамци намалиха темпото след почивката, когато пък Уулвс се оживи. Гостите пропуснаха няколко добри възможности да стигнат до трите точки.
Ромен Саrс прати топката над вратата с удар от непостредствена близост. Емилиано Мартинес направи страхотно спасяване след удар на Конър Коуди, който удари и гредата след изстрел с глава.
Резултатът намали шансовете на Вила за място в евротурнирите. Тимът има само една победа в първенството в последните си пет мача. Отборът на Нуно Еспирито Санто е без успех в последните си три срещи и е 12-и в класирането.