Любо Пенев: Перфектно полувреме, абсолютен контрол върху цялата ситуация

Наставникът на Царско село Любослав Пенев похвали футболистите си за представянето им срещу Лудогорец в 1/8-финалния мач от турнира за Купата между двата отбора, въпреки че неговият тим го загуби с 1:2.

“Много добре. Давам висока оценка. Първото полувреме малко плахо, със страх, но второто много добре. Сега можеше да играем и продължения.

Тренираме по този начин и се опитваме да играем по този начин. Второто полувреме е това, което искам да виждам от отбора. Независимо от противника. С него се съобразяваме донякъде, но до там.

Не успяхме да отбележим изравнителен гол, но поздравих момчетата. Това е футболът, който искам да виждам.

Доволен съм, защото момчетата се развиват, отборът надгражда. Удари, абсолютен контрол върху цялата ситуация… Дори когато се защитаваме, пак доминираме. Перфектно второ полувреме”, похвали своите състезатели Любослав Пенев.