Антони Иванов изригна с два гола и донесе победа на Волунтари (видео)

Антони Иванов вкара двата гола за победата на Волунтари с 2:0 срещу Политехника Яш в мач от 25-ия кръг на румънското първенство. С този успех отборът на българския халф се изкачи на 14-о място в класирането на Лига 1 с актив от 24 точки. Антони Иванов е собственост на Университатя (Крайова), но през есента не намираше място в състава и сега играе под наем до края на сезона във Волунтари, който се стреми да запази елитния си статут.

Иванов вкара за 1:0 още в петата минута след асистенция на Виктор Ангелов. Македонецът и футболист на съперника бяха изгонени в 62-ата минута за спречкване, а само пет по-късно българинът вкара и втория си гол за крайното 2:0.

Иванов напусна терена в 75-ата минута, заменен от португалеца Рикардиньо.