Кюстендил победи Левски (Чепинци)

Резултати и класиране след 19-ия кръг на Югозападна Трета лига

ФК Кюстендил победи с 2:1 Левски (Чепинци) в среща от 19-ия кръг на Югозападната Tрета лига. Възпитаниците на Николай Николов-Чезето се възползваха от това, че мачът на лидера Беласица с Банско бе отложен, а Марек завърши 1:1 в Доброславци. Отборът вече е лидер в групата с 44 точки, Марек и Беласица имат по 43.
Кюстендилци решиха мача още преди почивката с попадения на Александър Александров-Аци и Андрей Йорданов. Племенникът на бившия голмайстор на ЦСКА Евгени Йорданов се разписва във втора поредна среща за отбора си. В последната минута гостите от Чепинци стигнаха до почетен гол чрез рожденника Марио Геров.

Дебют в Югозападната Трета лига направи младият рефер от Благоевград Иван Донев, който се справи перфектно с мача.