Дубълът на Ботев (Враца) и Бдин не си вкараха гол

Вторият отбор на Ботев (Враца) и Бдин (Видин) завършиха 0:0 в мач от 19-ия кръг на Северозападната Трета лига. На тежкия терен, съперниците предложиха здрава битка, но малко футбол.

Домакините, чиято средна възраст е 18,5 години започнаха обещаващо, като в 3-ата минута Теодор Георгиев получи топката зад защината на противника, но я насочи покрай вратата. Това беше и единствената голова възможност за Ботев в двубоя. Около четвърт час по-късно, гостите поискаха дузпа, за игра с ръка на врачански футболист. Същите претенции заявиха и в 33-ата минута, когато Кристиян Коцов финтира защитник, който го повали.

Кулминацията беше в 65-ата минута, когато лидерът на видинския тим Александър Соколов изпълни корнер, съотборниците му претендираха, че фалцираната топка е преминала голлинията, но реферите останаха безмълвни.

Малко преди края Стойчо Стойков проведе самостоятелна акция, достигна до аутлинията и шутира, вместо да подаде на някой от тримата си съотборници пред врачанската врата.