Седем са изолираните в Ман Юнайтед

Манчестър Юнайтед във вчерашната вечер победи Нюкасъл с 3:1, а на скамейката се появиха двама нови помощници на Оле Гунар Солскяер - Ники Бът и Марк Демпси, а с някои треньорски задължения бе нагърбен и третия вратар на тима Лий Грант.

По-рано през деня се появи информация, че част от треньорският щаб е дал положителни проби за COVID-19 в деня преди гостуването на Реал Сосиедад в Торино и именно поради тази причина не са били част от групата за мача.

Днес станаха ясни и имената на помощниците на норвежеца, които са изолирани в домовете си - Майк Фелън, Майкъл Карик, Киърън МакКена, Дарън Флетчър и Мартин Перт, както и двамата треньори на вратарите Ричард Хартис и Крейг Моусън са дали положителни тестове.

Към този момент от “Олд Трафорд” отказват да споделят подробности за тяхното състояние, но те със сигурност ще пропуснат и реванша с Реал Сосиедад в четвъртък (първата среща завърши с категоричен успех 4:0 в ползна на Манчестър Юнайтед).