|
||||||||||
![]() |
![]() Световният шампион в скока на височина в зала от Портланд 2016 Джанмарко Тамбери спечели националната титла на Италия при мъжете. На шампионата в Анкона той постигна 2.35 метра за първото място и оглави еднолично планетарната ранглиста за сезона. Това е и неговият най-силен резултат в сектора от юли 2016 г. 28-годишният ексцентричен италианец преодоля всички височини от първи опит, включително и 2.35 м. След това той атакува и 2.38 м, но без успех. "Тези 2.35 м означават много за мен. Не само, защото добавих един сантиметър към 2.34 м от преди четири дни, а заради начина, по който ги постигнах. Днешният скок хвърля малко светлина и ме кара да се надявам да добри неща. Последните няколки дни бяха трудни, но днешното представяне означава, че затворихме тази скоба. Най-накрая съм състезателя, който исках да бъда след контузията", заяви Тамбери след състезанието в Анкона.
![]() |
›› Novini.bg![]() |
||||||||
Левски | ЦСКА | Лудогорец | Първа лига | Втора лига | Национални отбори по футбол | Купа на България | Англия | Испания | Италия | Германия | Франция | Русия | Шампионска лига | Лига Европа | Мачове на живо | Волейбол | Тенис | Формула 1 | Баскетбол
Съдържанието на този уеб сайт и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на Агенция Спортал, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на Агенция Спортал, посочване на източника и добавяне на линк към www.sportal.bg. Използването на графични и видео материали, публикувани в сайта, е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
Fans on Facebook
Follow us on Twitter
Video on Youtube
Този уебсайт е собственост на Sportal Media Group
Няма коментари.