Ню Орлиънс с невероятен обрат срещу Бостън

22 февруари 2021 | 10:38 - Обновена
  • копирано
  • 6
Ню Орлиънс Пеликанс навакса 24 точки изоставане от средата на третата четвърт и победи със 120:115 след продължение Бостън Селтикс в един от най-интересните мачове от програмата на Националната баскетболна асоциация тази нощ.

"Пеликаните" изглеждаха обречени на загуба, но водени от двете си звезди Брендън Инграм и Зайън Уилямсън успяха да сътворят един от най-големите обрати в клубната история.

Инграм завърши срещата с 33 точки, като особено важна се оказа тройката половин минута преди края на продължението, която изведе Ню Орлиънс напред в резултата.
Уилямсън завърши двубоя с 28 точки, като 24 от тях дойдоха през второто полувреме и в продължението, което Ню Орлиънс взе с 12:7. Това бе 13-и успех през сезона за "пеликаните", а още 17 точки за постигането му прибави Джош Харт.

За гостите от Бостън, които инкасираха 15-о поражение през кампанията и правят най-лошия си старт на сезона от шест години насам, най-резултатен с 32 точки бе Джейсън Тейтъм, а още 25 прибави Джейлън Браун.

23 февруари 2021 | 16:05

Този мач трябва да е много важен, след като са му посветени две паралелни статии, в едната от които дори се говори за "мача на сезона". Рейтинг: 0 0

22 февруари 2021 | 12:31

Здравейте скъпи съфорумци. Миналата седмица коЗата искаше да го ч*к@м, защото се оказа, че е един долен п3д3р@ст, но отказах. Затова реших да му н@вр@ един винкел у гъ30. Остана доволен! Рейтинг: 3 0

Ba
(Гост)
2
отговор
22 февруари 2021 | 12:24

Селтикс този сезон играят покъртително зле. Супер много изолация на Тейтъм и Браун, никакво движение на топката, в защита ги няма никакви. Рейтинг: 9 1

22 февруари 2021 | 22:39

Като гледаме Рузиер като отиде в Шарлът...вече е по-добър играч от Кембата. Много повече допринася в защита. Рейтинг: 2 0

НБА

Просто неудържим 05 февруари 2021
През изминалата нощ отборът на Лос Анджелис Лейкърс записа 17-ата си победа за сезона, след като успя да обърне Денвър Нъгетс за крайното 114:93. С основна заслуга за знаменития обрат над Никола Йокич и компания бе ...
Хардън: Бруклин получи играч на елитно ниво, не ... 16 януари 2021
Джеймс Хардън даде първото си интервю като част от Бруклин Нетс. Брадата, който пристигна в "мрежите" след размяна с Хюстън Рокетс и още два отбора, говори по няколко теми на първата си пресконференция след трансфера. ...

Левски | ЦСКА | Лудогорец | Първа лига | Втора лига | Национални отбори по футбол | Купа на България | Англия | Испания | Италия | Германия | Франция | Русия | Шампионска лига | Лига Европа | Мачове на живо | Волейбол | Тенис | Формула 1 | Баскетбол

Съдържанието на този уеб сайт и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на Агенция Спортал, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на Агенция Спортал, посочване на източника и добавяне на линк към www.sportal.bg. Използването на графични и видео материали, публикувани в сайта, е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.