Партизан с лесен успех срещу Пещера (Галата)

Партизан победи в Червен бряг с 5:1 Пещера (Галата) в мач от 18-ия кръг на Северозападната Трета лига. Още много голове можеха да вкарат домакините. В 20-ата минута Христо Димов напредна сам и откри резултата. Гостите отвърнаха чрез опасна атака на Альоша Илиев, но вратарят Веселин Ганчев спаси двата му последователни удара. В 26-ата минута Димов подаде и Петьо Славчев отблизо удвои. Той, Димов, Димитър Димитров и Ангел Русев пропуснаха да вкарат още пред първата част.

В края й Дилян Димитров ефектно прехвърли Огнян Андреев за 3:0. Канонадата пред вратата му продължи и след почивката – три пъти Русев веднъж Александър Александров пропиляха отлични възможности. В 75-ата минута Илиев открадна топката и прехвърли червенобрежкия страж за 3:1. Няколко мнути преди края Русев стреля мощно, Андреев изби, но при добавката на Димов топката спря в мрежата – 4:1.