Лудогорец 2 се добра до точката срещу Добруджа

Отборите на Лудогорец 2 и Добруджа завършиха при резултат 2:2 в двубой от 19-ия кръг на Втора професионална лига. "Орлите" се добраха до точката, след като изоставаха с 0:2 от гостите, които поведоха, след като Иван Винков се разписа в 19-ата минута, а в 54-ата минута Димитър Алексиев заби второ попадение в мрежата на Владимир Русанов.
В 62-ата минута резервата Хюсеин Кельовлуев намали, а точката донесе Цветослав Петров, който се разписа от дузпа в 85-ата минута. Това бе и последната интересна ситуация в сблъсъка на стадион "Гнездо на орли".

Лудогорец 2 остава на трето място с актив от 31 точки. Добруджа пък е на 11-а позиция с 20 пункта.