100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:4

Уулвс поглежда нагоре след успех над Лийдс (видео)

Уулвърхамптън стигна до победата с 1:0 в домакинството си на Лийдс в равностоен мач. Единственото попадение падна в 64-ата минута след страхотен удар на Адама Траоре. Топката се удари в гредата и се отклони във вратаря Илан Мелие, като се озова в мрежата.

Гостите бяха близо до гол малко преди попадението във вратата им. Руи Патрисио обаче отрази удара с глава на Лиъм Купър. При добавката Патрик Бамфорд също не успя да прати топката в мрежата. Попадение на Бамфорд към края бе отменено поради засада. В последната минута Хелдер Коща пропусна отлична възможност да изравни, като стреля право в Патрисио.

Отборът на Нуно Еспирито Санто е малко по-постоянен последните седмици и записа трета победа в последните си пет мача. С този успех "вълците" изпревариха Лийдс и са на 11-о място.
Йоркшърци определено нямаха късмет днес и записаха втора поредна загуба, но са в отлична позиция след добрите изяви по-рано през сезона.