Фулъм измъкна точка и от Бърнли (видео)

Фулъм записа трети пореден мач без загуба, след като стигна до 1:1 при гостуването си на Бърнли. Ола Айна откри резултата в полза на лондончани в 49-ата минута, но само три минути по-късно Ашли Барнс изравни.

Отборът на Скот Паркър не успя да повтори предстяването си от преди няколко дни, когато спечели с 2:0 като гост на Евертън, но добави нова точка към актива си. Въпреки това Фулъм продължава да е в зоната на изпадащите и заема 18-то място, като изостава на 6 точки от 17-ия Нюкасъл.

Барнс и Джей Родригес се разминаха с гола при най-добрите ситуации през първото полувреме. В началото на втората част гостите поведоха след ъглов удар. Айна насочи топката към мрежата и топката мина голлинията въпреки опита на Роби Брейди да я изчисти. Преднината им обаче се задържа много малко, след като Родригес намери Барнс и той изравни с прецизен удар.